Stejně jako dav nehledá řešení, ale řve a nadává, tak nová geniální hnutí vidí, že se všude krade, každý je zločinec a z pozice davu vědí, jak je vše špatně s příznakem jejich geniality. Bohužel odmítají ukázat cestu, jak dál.

Neuvěřitelné zdůvodnění jiného podnikatele, jak vidí Babiše a proč ho volí. Nevím, jestli některým skutečně nepřeskakuje.

Fraška jménem dotace už se dostává i mězi běžný lid. Zaujal mě dotaz paní na dotace EU. Je to kravina, přesto, proč ne, když druzí dostávají dotace na ještě větší stupidity krásně však nazvané?

Je nutné si uchovat v paměti, jaké byly námitky a co bylo upozorňováno, aniž na to dav bral zřetel před volbami.

petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz

Bleskové zhodnocení voleb. To, co jsem předpokládal, se stalo skutkem. A kdo skutečně prohrál volby?

 

Jak pro koho. Už dlouho se spekulovalo, že s pozemky od dob Macha, prvního majitele Sparty, nebylo vše čisté. A zbourání stadionu a výstavba jinde je za pomoci p. Křetínského  nejčistším řešením.

Pane Babiši, jsme stejně staří. Chtěl bych věřit, ale zkušenost mi říká, že důvěra na sliby se nevyplácí. Zažil jsem jich příliš.

 

Málokdo čte programy stran a ještě míň lidí tomu rozumí. Udělejme si průřez napříč stranami, jaké ve skutečnosti jsou.

Anketa, která je totožná s tou, jejíž výsledky se objevují na titulní straně.

Vážně si myslel jaderný fyzik Janouch, že kroužkováním se dostanou nahoru ti, co jsou nejkvalitnější a nejslušnější? Jak hluboce se mýlil....

Před časem vyšel v médiích článek s titulkem Obří dluh USA z výšky hledí na mrakodrapy. Autor v něm využil výmluvnou vizualizaci, která se masově šířila sociálními sítěmi.

Šílené, neuvěřitelné, zvrácené. Ne, spíš je to naprostý zločin: odsoudit 17 letého chlapce za adresy. Čtete dobře - za odkazy na internetu Ústavní soud v čele s bývalým komunistou Rychetským rozhodl:

 

Obviněný šéf Vojenského zpravodajství (VZ) Milan Kovanda v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo

a nejvyšší státní zástupce Zeman tvrdí, že ukradené zlato a a 150 milionů Ištvan neukradl, má v něj naprostou důvěru a po volbách prý vše do koruny vrátí. Že to nespotřeboval Ištvan na osobní spotřebu a proto má v Ištvana bezmeznou důvěru.

Tuto polemiku píši pod dojmem článků o knížce V.Klause v denících a tv,  pod dojmem článku Léčba Klausem a přihrává mi k tomu i článek v Lidových novinách bývalého poslance za ODS Jana Bauera.

 

Neuvěřitelné, jak se prolínají světy navzájem. Bývalí uvědomělí komunisté ve vysokých funkcích a s nimi ruku v ruce a s prapory revoluce rudé odbory, destrukce a násilí. Kriminalizace všeho, každé pitomosti v zájmu volebního vítězství, hledání kriminality za každou cenu, politické výměny známé tisíce let najednou v rukách jednoho vyšetřovatele.

Svobodní nebudou mlčet k uzákoněným loupežím, kdy jsou lidé státem nebo EU donuceni povinně platit za výrobky a služby, které nechtějí, jak si to představuje lobbyista Pavel Telička z Babišovy strany ANO11.

Neuvěřitelné, jak některé sekty ve 21. století ještě nejsou schopny přejít na civilizaci a vzdát se mučení!

 

nechtěl jsem se k tomu už vracet, jenomže po diskuzích od Neviditelného psa až po iDNES mnohdy urážlivých jsem se rozhodl popsat, co to skutečně bylo. U nás. Jinde nevím.

Stanislava Janáčková

cepin.cz

Analytický komentář IVK č. 6

V roce 2004 se Česká republika zavázala, že se v budoucnu vzdá své osvědčené měny – české koruny – a přijme euro. Byla to podmínka našeho vstupu do Evropské unie, o který jsme řadu let usilovali a na který jsme se dlouhodobě připravovali.

To, co se nyní děje ve veřejném životě, nemá obdoby. Zatímco nákup syna pani Němcové (ODS) ve služebním autě byl brán jako neuvěřitelné zneužívání moci pravicových sil,

nebo poslouchat naše zblbla, kandidující do poslanecké sněmovny v čele se Zaorálkem a Babišem?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...