Americká ekonomika v závěru roku nečekaně klesla! Tyto a podobné titulky běží tiskem televizí, internetem a lidé zase lomí rukama, co že to za hrůzy nás zase čeká.

Ladislav Jakl
Britský premiér David Cameron avízoval, že se za dva roky zasadí za konání referenda o členství Spojeného království v Evropské unii. Na první pohled ta zpráva vypadá jako záblesk rozumu v tupé bruselské šedi. Ale nedejme se splést.

Jak to skutečně bylo s naším panem Zděnkem Svěrákem, humoristou, který kádruje lidi, který kádruje voliče?

Vzhledem k tomu, že ještě nejste prezidentem, ale zatím pouze vítězem voleb, jak sám pravíte, píši jednoznačně: pivní kecy nechte za branami Vysočiny a k Pražskému Hradu přistupujte s pokorou!

Jenom blázni, neználkové, nebo fanatičtí Kocábové, Peheové a Bělohrádkové se mohli domnívat, že tomu je jinak. Ale jako vždy odmítám něco tvrdit, aniž bych k tomu měl racionální důvody a  i dnes tak činím.

Bývalý kladenský primátor Milan Volf vysoudil milionové odškodnění za několikaleté neoprávněné trestní stíhání. Soud totiž před časem pravomocně zamítl obžalobu, podle které bez souhlasu zastupitelstva poskytl čtyřicetimilionovou dotaci zimnímu stadionu, který nebyl v majetku města. Volf se očistil i z obvinění, že bez řádné soutěže prosadil nákup luxusního Audi A8.

Další důkaz, proč byla amnestie Klause nutná!

To, co se děje u nás v justici skutečně nemá obdoby. Hvězdná flotila dámy ČSSD Benešové, Tejce a dalších, včetně fantasmagorických výroků "nemafiánské justice" opět splakala nad vejdělkem. Trapnost nad trapnost, marnost nad marnost.  Soudce Šott spadl z nebe na zem...

Kdo trochu umí nahlédnout pod pokličku politického dění, nemůže mu uniknout několik závažných postřehů!

Špína a podpásové údery, jaké se snesly na Václava Klause mladšího od pochybných fanatických redaktorů už nelze nechat bez povšimnutí!

Neuvěřitelné, co se děje v hlavním městě. Lidé jsou od rána pronásledováni Bártovou bandou stbáků a vyzývají k otevřebému boji s vládou.

Litoměřice - Případ Josefa Knotka, který jako první soudce v historii usedne kvůli přímé korupci v únoru na lavici obžalovaných, ukazuje, jak snadno si šlo na tamním okresním soudu "koupit spravedlnost".

Ne vždy je pravdou, že hromadné sdělovací prostředky lžou. Jenomže aby měl občan jistotu, že to, co se nějaký redaktor snaží vnutit čtenářům je skutečně pravda, musí si to ověřit. A skutečně spolehlivě.

Nemusíme hledat nic složitého, šroubovitého. Když se v klidu zamyslíme a podíváme se kolem sebe, zjistíme to hned.

Mistrovské dílo Václava Klause opět potlačilo do pozadí dokonce i prezidentské volby. Na druhou stranu nebudeme si nalhávat, že než volba druhořadého prezidenta, je daleko důležitější bezpečnost občanů. A toto téma Václav Klaus nastolil opět s dokonalostí cizeléra.

Prezident: bohužel do toho nás Evropa vmanévrovala (převzato, nezkresleno)

 

Vážně elita České republiky? Při hlasování v Bruselu....
Vážně elita České republiky? Při hlasování v Bruselu....

To, kdo kandidoval - druhořadá partička - není ani třeba komentovat. Teprve teď je vidět obrovská škoda, že paní Němcová nekandidovala. Ale...

Prezident Obama zrušil vrahovi trest smrti. Ten nyní žádá za dobu deseti let v těžkém kriminále od pozůstalých 50 miliónů dolarů. Tvrdí, že není podstatou, že vraždil. ale když mu prezident Obama dal milost, zoufalí pozůstalí po zavražděném mu mají doplatit zisk, o který přišel.

To, co si nedovolí žádný suverénní stát, aby se mu do voleb vměšovaly okolní státy, se v Česku stalo bezprecedentním útokem. V den voleb, kdy je ve všech demokratických státech zakázáno jakkoliv manipulovat veřejným míněním, české deníky v rukách německého vydavatele a v rukách eurofanatika Bakaly otiskly skrytě, či některé přímo bezostyšně tuto inzerci:

Z několika zdrojů jsem byl upozorněn, že v těchto textech není nikdo podepsán a zda jsem to psal já. Ano a omlouvám se. V takovýchto zásadních vyjádřeních by podpis měl být.

Tak Klaus je zločinec. Hrdinové sundávají obrazy. Zaorálek, Gazdík, Láska, Marvanová, Dernerová a i soudruzi učitelé  a ředitelé škol zaveleli k boji. Horáková musí viset! Král je mrtev, ať žije král....

K protestu starostů, kteří vyjadřují nesouhlas s prezidentskou amnestií sundáváním portrétů Václava Klause ve svých úřadech, se k dnešnímu odpoledni připojilo asi 600 starostů. Ozvaly se také různé instituce, sdělil jeden z iniciátorů akce, starosta Želechovic nad Dřevnicí na Zlínsku - hrdina Michal Špendlík.

 

Amnestie, a jak hnula českou společností. A i když je Václav Klaus silná osobnost, je už na čase, abychom se i my, prostí občané ozvali. Neuvěřitelné drzosti, které se ozývají od „Marvanových, Wagnerových“ a dalších prapodivných postaviček české justice už jsou skutečně za hranou!

Pracující důchodci zavalili Českou správu sociálního zabezpečení žádostmi o pozastavení výplaty penzí. Snaží se tak dosáhnout toho, že si budou moci ze svých příjmů odečíst slevu na dani ve výši téměř 25 tisíc korun. O zastavení výplaty požádala už třetina vydělávajících seniorů.

Obrovské vzedmutí levicových politiků, levicových politologů, dokonce i části loajálních s Klausem  a tím části frustrované veřejnosti dává tušit další drama na politické scéně. Jenomže udělal pedant, analytik a člověk s nepopiratelně několika promyšlenými tahy dopředu tak velkou chybu?

Přechod e-mailové služby od Seznam.cz na novou verzi mohl způsobit některým uživatelům nepříjemnosti. S novým systémem totiž bylo bez upozornění zrušeno přeposílání některých zpráv na jiné účty. Uživatelé se tak nemuseli dozvědět ani o fakturách.

„Nahý tam onanoval," shrnula ve středu jeho provinění Jana Přikrylová z centrály městské policie.

Ti, kteří byli autentickými iniciátory, autentickými účastníky pádu zrůdné ideologie vedoucí úlohy KSČ a svědky ukončení celého cyklu zvrácené totality pozvolna odcházejí a 24 let neboli skoro čtvrt století po pádu zrůdného totalitního režimu je čas, aby se pro budoucnost předaly jednotlivé příběhy, pokud nechceme nechat dalším generacím zkreslený obraz o této době.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...