Zátěžové testy zkoumají, zda-li je zhruba 140 existujících jaderných reaktorů v Evropě připraveno se vypořádat s takovými extrémními případy, jako jsou třeba útoky teroristů nebo ničivá zemětřesení.

Schodek státního rozpočtu v září stoupl pouze o 4 miliardy na 71,4  Kč ze srpnových 67 miliard korun. Loni v září byl deficit rozpočtu o téměř 34 miliard korun vyšší.

 

Asi nikdo není proti obvinění a zatčení lumpů. Ale v době, kdy je napaden prezident republiky a zvláštní okolnosti kolem zatčení nedávají zatím smysl.

Stále zajímavější výplody se dozvídáme: komunisti mohou ohrožovat kohokoliv.

Ne, Viewegh a jemu podobní nejsou skuteční vrazi. Oni si je pouze přes své zrůdné emotivní výlevy  najímají pro své budoucí příběhy. A konstrukce a fiktivní obvinění evokují magory, kteří za ně náměty (vraždy a další zrůdnosti) vykonají.

Ke konci druhého čtvrtletí letošního roku se snížil zahraniční dluh České republiky na 1,895 bilionu korun (49,6 procenta HDP).

Nadává se na pravici. Nadává se na politiku. Přátelé Václava Havla ukazují poctivou, vlídnou tvář a obviňují úlisnou pravici - zloděje a korupčníky. Viewegh dokonce píše prasečárny. Jaká je však pravda skutečná, kam veřejnost nedohlédne? Jaké má skutečné názory a poctivé rozhodování bývalá soudkyně ÚS, žena a nová, pioctivá krev naší levice za Zelené? Prosím, posuďtze sami.

Spisovatel Michal Viewegh žádá vyšší odškodnění od bývalého vydavatele deníku Aha! za zprávu o údajném poměru s milenkou. Ústavní soud jeho žádosti v pondělí dopoledne vyhověl. Kauzu tak bude znovu řešit Městský soud v Praze.

 

Nestřílejte slepými náboji, nestřílejte ani ostrými naslepo. Věc je naprosto průzračná, až křišťálová, jak by řekl bývalý fascinující premiér Standa Gross. Pouze nedvojsmyslně.

 

Hampl: I po nás se žádá záchrana bank v eurozóně


aneb kniha Mráz přichází z Hradu, kde perverzní Viewegh  trapně uráží prezidenta, že „Klaus“ jezdí s milencem na Maledivy, je homosexuál, opět podivné financování a už opět vila Klause ve Švýcarsku… Trapná a stupidní – prý jako koláž…

Není možné, to napsat slušněji, když slyším tupou konferenci odborů. Zavadil, Středula, Fassman a další soudruzi a soudružky. Prý vláda slíbila růst a zatímco svět prý strašně bohatne a skvěle šlape...

jak píší někteří novináři či politologové v podtextu článků? A je pravdou, že Václav Klaus se někam cpe?

Jistě, když normální a trochu více informovaný občan České republiky vidí popularitu ČSSD, komunistů a jednoduššího předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky a slyší či čte výpady prezidenta proti vládě, tají se skoro dech.

Řidička terénního BMW Eva Varholíková-Rezešová srazila Fiat Punto. Pletlo se jí v cestě a to miliardářka - dcera někdejšího šéfa Východoslovenských železáren Alexandra Rezeše a bývalého vlastníka fotbalového klubu Sparta Praha nemohla strpět.

Francie si stále užívá tříprocentní prémie na výnosech dlouhodobých dluhopisů. Důvody takto nízkých výnosů se ale hledají jen ztěžka. Můžeme očekávat, že Francie bude muset svým věřitelům připlatit, její makroekonomická čísla totiž nejsou dobrá.

22 občanů (zatím) v České republice, v Norsku 18 mrtvých, v Estonsku  65 mrtvých a proto musí být tvrdě potrestán.

Ústavní soud odmítl další stížnost poslance Davida Ratha, jenž čelí podezření z korupce. Stížnost směřovala proti rozhodnutí Krajského soudu v Ústí nad Labem o politikově vazbě.

Plzeň kontra Sparta. To je nejen vrchol domácí ligy na hřišti, ale také bitva o moc nad českým fotbalem. A po sobotním utkání otevřená válka.

Ilustrovaná kniha pro děti ve věku 8 až 11 let: Sexuální vztahy, Co dělají dospělí, když se milují, Milování a početí dítěte - to je to samé, Sperma, Od vajíčka k embryu, Homosexualita, Láska k sobě samému. Rodiče ke knize s názvem Jak dospívá mé tělo dostali ještě kapitolu o znásilnění a pedofilii.

 

Je naprostou záhadou, proč zrůdy jako KSČ, KSČM, Grebeníčkové a jejich přátelé jsou v útoku a pravicové strany se řežou a brání. Má to logiku, když poslední tři čtyři roky jsou skutečně obdivuhodné? Fakta, aby to opět nebyl výkřik do tmy!

Není měsíce, není týdne, aby nějaký dement neprovokoval věřící, jejíchž bohem je Alláh. A zatímco jenom pochyby o počtu mrtvých v "holocaustu", což je u části ateistů neuvěřitelná blbost, jsou tvrdě stíhány a občané za pochyby pronásledováni jako zvěř, pro židy existuje parafraze, že jedině mrtvý muslim je dobrý muslim.

Na šíleném míchání alkoholu a v podstatě úmyslných vraždách jsou ještě dvě závažné skutečnosti, kterými se nikdo zatím nezabývá. Co dělají hejtmani, co dělá samospráva a jak je možné, že region Morava a Polsko do okolí bez kontroly a bez trestu rozváží škodlivý olkohol, škodlivé potraviny, Na cenrum a Prahu se nadává, ale v okamžiku ohrožení se žebroní o pomoc?

Stíhání Lessyho pokračuje, státní žalobce protest zamítl. "Podstata skutku, který je předmětem tohoto trestního řízení, nemůže být případnou změnou časového údaje nijak dotčena, i kdyby ke změně došlo v průběhu dalšího dokazování," .

Svobodní nyní zahajují sběr 50 000 podpisů, které jsou potřebné k nominaci kandidáta do chystaných voleb, v nichž budou vybírat příštího prezidenta všichni občané. Ti, kdo "milují Spojené státy Evropské" zde mají příležitost.

Jak jsme do dnešního průšvihu dostali? Podle zákona č.180/2005 výkupní ceny elektřiny z obnovitelných zdrojů energie stanovuje Energetický regulační úřad (ERÚ) každoročně svými cenovými rozhodnutími, přičemž cena pro následující kalendářní rok nesmí být nižší než 95% ceny v stávajícím kalendářním roce.

Zrůdná rodina, jakou by člověk pohledal. A lidé nepoučitelní, kteří skočí na lep kdejakého gaunera, ale poctivý člověk se nemůže ubránit. A za nimi stojí Paroubkové, Kottové, Plocové, Kočkové, kterým pomáhají advokáti jako je Sokol, Láska... Výkvět všech výkvětů...

Nějak mi to v mozku klokotá. Už dvacet let slyším, jaká jsme čuňata, která se přežírají, a vůbec: jsme takový národ knedlozelovepřo....

Komické a trapné figurky, které popisuje už Jaroslav Hašek v osobě Pepy Vyskoče, dokonce s drzostí slepičí farmy: Klára Samková, Táňa Fischerová, Zuzana Roithová či Jana Bobošíková a přidáme li potetovaného cvoka Vladimía Franze, karierního bolševika Jana Fischera, je to tristní výhled.

Podle guvernéra české národní banky Miroslava Singera euro nedokázalo urychlit ekonomický růst Evropské unie. Proti tomu je stále reálnější kolaps eurozóny. Namísto dalších obřích půjček zadluženým zemím volá Singer po vrácení a dodržování původních principů eurozóny.

Slovenský poslanec Alojz Hlina (opoziční strana Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti - OLaNO) navrhl, aby stát finančně podporoval maximálně tři děti. To je jeden z výsledků jeho týdenní cesty po romských osadách, informuje v pondělí agentura SITA a server listu Pravda.

Opět další závažný zločin v Poslanekcé sněmovně zjistil Babák s vyraženým zubem, tentokrát prý střízlivý a s ocelovým výrazem Radka Johna na čt 24 - brífing s VV...

Všichni jednou zestárneme Možná by stálo za to, aby tento text byl součástí výuky nejen na
lékařských a zdravotních školách, ale stal se součástí života a přístupu ke
starým,nemocným a bezmocným lidem.
Tuto báseň napsala žena, která zemřela v oddělení pro dlouhodobě
nemocné v Ashludieově nemocnici poblíž Dundee ve Skotsku.

Nadšení, s kterým vystoupil v televizi s Transparenty o DP Praha vypadalo tak věrohodně, že by si mohli všichni říct: konečně sestoupil Bůh na Zem a potrestá všechny gaunery.

Řecko ano, Řecko ne, změkčíme Řecku a přitvrdíme, tanečky, škádlení a úsměvy, cukr a bič, i když každý ví, že Řecko padnout nemohlo. Teda mohlo, ale Francie a Německo by utrpěly strašné ztráty!

Ne, není to náhlé hnutí mysli, samozřejmě je ve Spartě trenér Lavička. Jenomže se opakuje stále stejný scénář a jedině majitel Sparty Křetínský to pochopil: druhý rok po dosazení tvrdého teoretika Hřebíka se dostavují výsledky!

A Vaše vyjádření tomu nepřispívají. Asi všichni se shodneme, že Vaše upozornění: „Pokládám tento krok ministra vnitra, učiněný jistě s vědomím premiéra, za věc, která destabilizuje situaci nejen v policii, ale i na celé naší politické scéně," vnímáme všichni podobně.

Komiks party Věcí veřejných a Radka Johna pokračuje dál. Žádáme zrušení imunity pro všechny poslance mimo poslanců VV

Firmy prodávající zboží na předváděcích akcích pro seniory přišly s fíglem, jak obejít novelu občanského zákoníku. Ta jim znemožnila používat trik, kterým při dodání zboží až do domu mohly zákazníky připravit o možnost odstoupit od smlouvy. Prodejci si ale rychle našli nový. Zákazníkům dávají podepsat, že jim prodané zboží budou i opravovat.

 

Veřejnost znala Davida Vettera jako pěkného chlapce s hustými černými vlasy a velkýma, tmavýma očima. Jako statečného kluka, který radostně snášel izolaci uvnitř plastové bubliny.

Policie zajistila část peněz z účtu advokáta obviněného poslance Davida Ratha. O jak velkou částku jde, nechtějí kriminalisté ani právník Adam Černý komentovat.

Hodnocení "B" mají stejně jako Singer i guvernéři v Norsku, Švédsku, Turecku a na Ukrajině, "A" nezískal v Evropě nikdo.

 

Sem tam si Izraelec cvičně zabije palestinské dítě, sem tam si Izraelec cvičně zabije Araba z Palestiny. No a co? Stejně se svět bojí a nic jim neudělá, zatímco Araby zmasakruje. Že Izrael má nejmodernější armádu, přestože skoro nic světového nevyrábí, nerostné bohatství nemá...

Už jsme si zvykli, že co ďábelské jest, od Jančíka a ODS na Praze 5 jest. Jenomže když se jedno po druhém rozkrývá, najednou hodně věcí vypadá jinak. Co vypadá, skutečně je!

Absurdní a zvrácený verdikt cyklistické asociace, která je hodný vyhlášení totalitních režimů: dokaž svoji nevinu, nebo budeš zatčen a potrestán. Inkvizice, která nehledá pravdu, ale její právo je rozhodnout: dokaž, žes nezabil….

Genderové aktivistky pod heslem: všechny ženy jsou vlastně muži oslavily další vítězství - Exkluzivní právo nosit známé zelené sako jako první získaly Condoleezza Rice a Darla Moore.

Soud na Šrí Lance v úterý odsoudil tři francouzské turisty k šesti měsícům vězení s pětiletou podmínkou za urážku náboženského cítění buddhistů. Jedna ze dvou žen políbila sochu Buddhy, jejich průvodce pak božstvo napodoboval.

 

Asi žádný táta si nechce připustit, že jeho syn je zločinec či gauner. Že žije záhadně u „dvou manželek“, že jeho podlé politické výstupy už jsou hluboko za hranou, že jeho osobní ambice jsou víc, než celá společnost….

Drama na pokraji války, které přivedlo do pohotovosti tajné služby obou zemí nese jméno republikánský kongresman za stát Kansas Kevin Yoder. Jeho strašný, neomluvitelný čin, který málem ohrozil bezpečnost státu Izrael je jednoznačný: v noci si sundal plavky a s manželkou se koupal v Galilejském jezeře....

Na pět roků do vězení poslal soud v americkém státě Texas 28letou středoškolskou učitelku, která měla ve svém domě opakovaný pohlavní styk s pěti svými 18letými studenty. Vdané matce tří dětí hrozilo až 20 let za mřížemi. Soud okresu Tarrant v pátek o výši trestu rozhodoval téměř tři hodiny, upozornil server Huffington Post.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...