Podle Soukenky se ale nikdo z nadačního fondu o Rittigovy děti nezajímal. "Do doby, než sám Ivo Rittig začal uveřejňovat fotografie svojí rodiny, jsem ani nevěděl, že nějaké děti má".

Miliardářův odchod znamená konec zlatých časů pro Modravu. Peníze, které vesničce putují z jeho daní, ji totiž drží nad vodou. Např. letos čeká Modrava z odvodů fyzických osob 19 milionů Kč. Díky tomu, jak tyto peníze tekly do modravského rozpočtu, dostávali její obyvatelé např. každou zimu příspěvek na vytápění až 14 tisíc Kč, peníze na dopravu atd. S odchodem Bakaly do Švýcarska nastává utrum.

Přestože mám rád Zelené jako "osinu" za jejich podvody s biomasou, biobenzínem, bioelektřinou z větrníků či fotovoltaických článků a dalších biokeců, neznamená to, že na ochranu přírody rezignuji. A přesně toto se přihodilo na Šumavě, kde jsem jednoznačně proti kácení, protože příroda si poradí sama, když jí necháme volný průběh.

XX. ročník Setkání pod Medníkem

Milí kamarádi, vážení přátelé a příznivci setkávání pod Medníkem

Také se vám zdá letošní globální oteplování jaksi vymknuto z kloubů? Co by asi řekli Hrušínský, Brodský či Řehák v Rozmarném létu, nebo Josef Kemr „Na samotě u lesa“?

 I my jsme jenom lidé a tak i my musíme odpočívat. (Duševně), protože doba je překotná a je třeba načerpat síly. "Nepřítel" však nikdy nespí a tím chci naznačit, že prázdninový režim nebude "nulový" režim vypnutí, ale v případě, že se něco závažného bude dít, okamžitě se budeme akcelerovat.

Měli bychom se vrátit ke zločinům, které se udály před zahájením stavby přes České středohoří. Osobně jsem upozorňoval snad všechny ministry na zločiny, které se ve výstavbě staly. A nebýt závalu, smáli by se nám dodnes. Kolik času strávil na jednáních starosta Velemína Skalický snad ani nejde spočítat.

Na letošních Trampských Pikovicích Vás uvítáme

v kempu v Pikovicích obec Hradištko na řece Sázavě
21.5. v 11:00

 

 

Kanadský premiér Justin Trudeau odmítl nabídnutou Ruskem pomoc v hašení lesních požárů, jež zuří v provincii Alberta, informuje mezinárodní kanadský rozhlas RCI. Politika je důležitější, než životy a zdraví obyčejných lidí. A katastrofa se šíleně šíří!

Fort McMurray -  v kanadské provincii Alberta se během 24 hodin rychle požár rozšířil na 850 čtverečních kilometrů!

Ačkoli se v posledních letech duben svými příjemně vysokými teplotami řadil spíše k letním měsícům, letos vlivem proudění arktického vzduchu připomíná více leden. A situace v Evropě se navíc hned tak nezlepší. Chladněji  bude až do června.

Rodištěm slavného hudebníka je Slánsko, konkrétně Zlonice, které už dříve proslavil muzikant z nejznámějších, Antonín Dvořák. Tady se 11. února 1905 Eduard Ingriš narodil. Tatínek, výtečný houslista a původně vojenský kapelník, pracoval později na železnici, díky čemuž se rodina často stěhovala.

Americké velvyslanectví v Praze je prý šokováno tím, že Česko nevydalo Alího Fajáda a Chálida Marábíhodo USA.

 

Nové logo
Nové logo

V příštích dnech významně změníme systém informací a k tomu jsme připravili nové logo, novou masku Pařátu a i pracujeme na jednodušší úpravě redakční stránky.


Pařát dnes předkládá tři kandidáty na osobnosti roku 2015 a současně tři osoby na nejnižším stupni lidských hodnot v našem a světovém dění.

 

 Kde berou obrovské zisky na výdaje a manipulaci neziskové organizace parazitující na lidskoprávních vztazích a na nemožnosti změnit nepřizpůsobivé občany?

V poslední době nastala euro-americká extáze, jak čelit ruské propagandě, která (byť by se zdálo) není založena na oficiální propagandě ruské vlády, ale je to návaznost na dřívější značku: Dodo, neboli dodělej doma, dodělej si sám.

Každá přirovnání kulhá a v posledních dvou létech jsou fekventovaná slova nácek, fašista, nahnědlý. Vždy odmítám jednostranné vidění a k tomuto textu mi dohnaly odsudky některých, ale i zde. Podívejme se na to zrcadlem - jinýma očima.


Pohyb a pohotovost amerických jednotek všude ve světě a další důkazy s sebou nesou podezření přípravných prací na jadernou válku proti Rusku vyprovokovanou z Evropy!


Zdá se, že se svět dává do pohybu. Není otázkou zda, ale kdy! Ačkoliv servry informují o každém zvlášť, souběh je mimořádný!


Žádám všechny muže, co mají "blbé ženy", aby je vyslali do Bruselu k přísavce na evropské dotace Jourové. Nemusí umět číst a psát, stačí, že se prokáží rodidly...

Můžeme si myslet o Randsdorfovi cokoliv, dokonce měl problém se splácením peněz, ale že by veřejně a ve Švýcarsku kradl miliardy?

Sluníčkáři jdou bojovat proti sluníčku - komix jak vystřižený z amerického Hollywoodu. Že se na tom podílí i další státy? Samozřejmě, když místo zvedání platů na celém světě bohatí kupují pozemky na Marsu nebo...

V úterý odlétá delegace do Japonska. Stropnický (ANO), Černochová (ODS), Šeďa (ČSSD) a další.

Blíží se jaderná válka v Evropě, vyprovokovaná Pentagonem a USA? Co je to za šílenství? Kolik lidí si to uvědomuje?

Protože dnes už to víme. Turecko, které kryjí zločinci z USA pod hlavičkou NATO. Dále Saudská Arábie, která společně s Tureckem a USA vyzbrojuje tyto vrahy. Tečka.

 

Hned v úvodu je však nejdříve nutné napsat, že se to netýká extremistů, kteří jsou mezi muslimy, křesťany či židy. (Nebo bezvěrci, aby byla výseč úplná)

Každopádně všechny tři kryje americké NATO. Dokládají to velice, velice zdrženlivá vyjádření představitelů této útočné formace a především generálního tajemníka aliance Jense Stoltenberga.

Turecko sestřelilo v úterý ráno na syrsko-turecké hranici ruský bitevník Suchoj Su-24

Je záhadou, proč po humanitární pomoci USA začíná být i v africké Mali tak těsno a tak si položme otázku: proč je i zde posledních pět let takový zájem o zemi Tuáregů, Berberů a Arabů.

Teprve 23.listopadu 1989 si redakce v pražském vydání dovolila vyměnit fota úderníků za Václava Havla.

KOMENTÁŘE PAŘÁTU|18. listopadu 2015|0 komentářů|5 fotografií|Pokračování...

Na našem území vzniklo mnoho dezinformací. A já se domnívám, že máte li informace, které jste předal na setkání G20, nemáte právo si je nechávat pouze pro sebe, či partičku na G20, ale jste povinen je ukázat celému světu.

Nepředstavitelné drama, když se starousedlíci pokoušeli oddělit od těch, kteří jim od rána do večera ničili život a od večera do rána kradli vše, co nebylo přišroubováno, a přiletováno. Vlastně i to...

Kdo je přímo zodpovědný za exodus uprchlíků, kdo je zodpovědný za to, že pozornost je upřena proti Rusku a nikoliv proti nebezpečí, které hrozí obyčejným lidem a konečně kdo se nás snaží zatáhnout přes americké NATO do válek proti Arabům?

Smějící se bestie z Pentagonu nalákaly na zabíjení Francii a Velkou Británii

Mimořádné prohlášení

 Masakr a terorismus ve Francii na obyčejných civilistech spadá na jejich hlavy!

 

Kdo zabíjel v Libyi? Kdo zabíjel v Sýrii? Kdo zabíjel v Jemenu a dalších místech?

 

Proč obyčejní lidé musí prožít masakry za vrahy z NATO (americká zločinecká organizace) a za vlády Francie a Velké Británie?

Ani nyní Blair nechce přiznat, že za zabitím tisíců lidí v Iráku je jeho rozhodnutí!

 Dokud nebudou zatčeni lidé jako George Bush, či Blair a vedení Pentagonu, mohou obyčejní lidé jenom z hrůzou přihlížet pomstě pozůstalých z arabských zemí.

A následně se musí vyhostit všichni ti, kdo sem nyní emigrovali. Současně se musí zodpovídat za své činy lidskoprávní organizace, které byly prodlouženou rukou zločinců z USA!

A všem nevinným upřímnou soustrast!

Nebo spíše, co hovoří pro to, že za možným atentátem na airbus a smrtí 200 ruských občanů mohou stát americké tajné služby, které už dlouhodobě Rusku vyhrožují?

americké NATO
americké NATO

Neuvěřitelná drzost partičky, co spolu mluví. Skutečně nevědí, že se nálada občanů vůči USA a především EU prudce změnila a že stále více lidí vidí větší nebezpečí v USA, než v Rusku?

 

Pokud jde o prezidenty Zemana a Putina, či exprezidenta Václava Klause tak má mainstream , zdá se, všechny kanály na špínu otevřené. A pornoštětky jdou příkladem...

 

Od té doby, co se provalilo odposlouchávání a špiclování amerických tajných služeb evropských nejvyšších politiků, kancléřka Merkelová jako by se zbláznila.

Každý, kdo navštíví zámek Jezeří se může přesvědčit. To nejsou jenom doly, ale jsou to i Babišovy chemické závody a to vše v jedné aglomeraci.

Bráním li své děti, rodinu a vlast, jsem snad rasista a xenofob? Kdo vám dovolil nás urážet vašimi zvrácenými pohledy na svět? Místo, abyste se šli léčit do psychiatrického ústavu, ohrožujete a vyhrožujete vyvrácením kořenů lidského bytí?   Petr Pokorný

Možná jste si všimli, že vehemence napadání Ruska už dostala obskurní komičnost, kdy se za pochodu už dělá vše možné i nemožné a jak pak na to máme my bez velkých týmů jenom s pár spolupracovníky bleskově reágovat?  Petr Pokorný


Podle německé policie do ulic Berlína v sobotu vyšlo přes 150 tisíc lidí, aby protestovali proti dohodě o volném obchodu mezi Evropskou unií a Spojenými státy (TTIP) a proti podobné obchodní dohodě s Kanadou (CETA). Pořadatelé protestní akce počet účastníků odhadli až na 250 tisíc.

Sbohem Ameriko Rothschildů a vydírání
Sbohem Ameriko Rothschildů
a vydírání

Teprve tento impuls vyvolal šílenství na americké scéně a běsnění dosáhlo vrcholu. A následný bezradný kolotoč: kruhové dokončení obklíčení Ruska, nejnižší rating iniciovaný politiky USA, absazení mainstreamových redakcí cenzurou a výpady na každé dění v Rusku.

Je to zločin a demokratické státy obviňují Putina z mezinárodního terorismu. Není něco v tomto pohledu zvráceného?

Další a další důkazy, jak USA podváděly celý svět, mají pokračování.

Co je to xenofobie? Je to forma strachu ze všeho neznámého, cizího. A jaký já mám strach z každého hovada, to se ani nedá popsat. 

Není divné, že u nás ho hlavní masmédia nezvládla odvysílat, zatímco Obamy ano, v USA v tomtéž okamžiku nasadila média zprávu NASA o vodě na Marsu...

Události posledních dní nabírají rychlý spád a je to cítit i v evropské společnosti.

Pařát dnes nabízí řešení!

Premiére Fico, Viktore Orbáne, už se o kvóty nehádejte, řešení se našlo, prázdné místnosti mohou být k dispozici 24 hodin denně a hradí to nejbohatší společnosti světa!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...