Ištvane, Šlachto, na pochod! Takže nejdříve pointa, která mě fascinuje: Mládek slíbí miliardu na útlum a především na sociální dopady. NWR prohlašuje, že nebude li dotována sociální těžba, důl se uzavře 31.prosince 2014, protože těžba je ztrátová.

 

 Tato tři uskupení jsou založena na stejném principu. A stát takto fungovat nemůže. I když proti sobě válčí a obviňují se.

Důležité: upozorňuji, že i když to vypadá šíleně, není nic vymyšleno a lze dohledat. A v závěru je podezření velice stručně a lidsky (modře) popsáno pro ty, co se celým schématem nedokáží prokousat.


Blahopřání palestinskému lidu

Upřímně se raduji z dalšího kroku ke svobodě palestinského lidu, který schválilo OSN s podporou většiny Valného shromáždění. A zároveň jako občan České republiky se hlubokou lítostí za hlasování našeho ministerstva zahraničí vedeného ministremSchwarzenbergem . Není to má a části českých občanů vůle! Přeji mír palestinskému a izraelskému lidu.

Přestaňme se dívat na politiku přes růžové brýle, zanechme diplomacie na ospravedlnění výsledků a nazvěme každou kategorii voličů tak, jak si zaslouží.

Kdo si myslel, že Kalousek je hlupák a prezident  bezdůvodně vyhlásí podporu Lessymu a především Buřičovi je naivní. Muselo být každému jasné, že Kalousek není hlupák a prezident nemiluje odbory, natož policejní......

Sobotka tvrdí, že podplukovník Mazánek a Tejc vědí jako strana ČSSD, že jsou většími odborníky než Ústav práva státu Akademie věd ČR! A že když Tejc, Sobotka a ČSSD někoho obviní, je to jasníé a žádná Akademie Ústavu práva do toho politické straně nebude kecat!

SVOBODNI.CZ       www.svobodni.cz

 

Ladislav Jakl
Ladislav Jakl

Jeden z přestavitelů tažení proti neuvěřitelné bruselské byrokracii a zrůdnému přerozdělovacímu systému.

Absolvent univerzity Karlovy – obor žurnalistika

Přesně tak to dopadá, když se spojí komunisti a ČSSD. Každý rozumný před tím varuje, ale Rath byl chytřejší (údajně) než všichni kolem a také tak jednal.

Kdo byl ekonom Jiří Havel?

Havel (ČSSD): Ke zprávě o stavu unie

Byl členem KSČ a koncem 80. let 20. století byl spoluautorem  ekonomických skript[2], která obecně vešla ve známost tím, že se zde pozitivně vyjádřil o hospodářské politice J. V. Stalina. Učil tehdy i na VUML a přednášel o správné cestě ke komunistickým ideím.Odmítal kapitalismus a přednášel o západních imperialistech.

Co píše naše excelentní redaktorka na Blízký východ Tereza Spencerová? Zvyšují se, nebo se snižují pochybnosti o 11.září?

 I my jsme jenom lidé a tak i my musíme odpočívat. (Duševně), protože doba je překotná a je třeba načerpat síly. "Nepřítel" však nikdy nespí a tím chci naznačit, že prázdninový režim nebude "nulový" režim vypnutí, ale v případě, že se něco závažného bude dít, okamžitě se budeme akcelerovat.

  Prezident RF Vladimír Putin podepsal výnos, kterým se přikazuje „zpřístupnit“ archivy státu a zřejmě i některých orgánů státní moci od roku 1930 do roku 1989. Neměli by totéž udělat naši vědci, kteří nám vše níže zatajili?

Dlouhá léta se mlčelo, kolik padlo při osvobození Plzně amerických vojáků, které tak hrdinně generál Patton osvobodil a kterému dokonce nazpívali posmrtně píseň o radaru Vyčítal a Parkanová.

Praštěný nadpis, kdyby se v podobném duchu nevyjádřila skutečně kancléřka Merkelová při setkání  s tureckým premiérem Ahmetem Davutogluem v Ankaře.

Americké velvyslanectví v Praze je prý šokováno tím, že Česko nevydalo Alího Fajáda a Chálida Marábíhodo USA.

 

Nové logo
Nové logo

V příštích dnech významně změníme systém informací a k tomu jsme připravili nové logo, novou masku Pařátu a i pracujeme na jednodušší úpravě redakční stránky.


Pařát dnes předkládá tři kandidáty na osobnosti roku 2015 a současně tři osoby na nejnižším stupni lidských hodnot v našem a světovém dění.

 

 Kde berou obrovské zisky na výdaje a manipulaci neziskové organizace parazitující na lidskoprávních vztazích a na nemožnosti změnit nepřizpůsobivé občany?

V poslední době nastala euro-americká extáze, jak čelit ruské propagandě, která (byť by se zdálo) není založena na oficiální propagandě ruské vlády, ale je to návaznost na dřívější značku: Dodo, neboli dodělej doma, dodělej si sám.

Humbuk v titulcích, jak totální prohra Le Penové a Národní fronty se uskutečnila ve volbách ve Francii po prostudování výsledků odhaluje výrazně jinou tvář:

Každá přirovnání kulhá a v posledních dvou létech jsou fekventovaná slova nácek, fašista, nahnědlý. Vždy odmítám jednostranné vidění a k tomuto textu mi dohnaly odsudky některých, ale i zde. Podívejme se na to zrcadlem - jinýma očima.


Pohyb a pohotovost amerických jednotek všude ve světě a další důkazy s sebou nesou podezření přípravných prací na jadernou válku proti Rusku vyprovokovanou z Evropy!

 

SU-24
SU-24

A máme právo žádat odchod z NATO, pokud se prokáže, že Turecko je teroristický stát a americké NATO i s generálem Pavlem ho chrání?


Zdá se, že se svět dává do pohybu. Není otázkou zda, ale kdy! Ačkoliv servry informují o každém zvlášť, souběh je mimořádný!

 

V Angelice byl básník Špína. Rebeloval proti vrchnosti. Psal se rok 1661 a na královském dvoře se očekávalo narození potomka Ludvíka XIV. Toto individuum, básník Špína, hanobí dvůr! Chcete dostat kvůli němu deset let?" - "Spáchal něco ten člověk?" Desgrez podal Angelice básníkův pamflet: "Z toho, co nám urvou od huby a hrdel, dvoru roste panděro a ...,Nakonec byl básník Špína oběšen na náměstí Gréve....


Žádám všechny muže, co mají "blbé ženy", aby je vyslali do Bruselu k přísavce na evropské dotace Jourové. Nemusí umět číst a psát, stačí, že se prokáží rodidly...

Stačila jedna běžná věta  srbského ministra obrany Bratislava Gašiče  se sexuálním podtextem, kterou pronesl v neděli k novinářce nezávislé televize B92, a nastal konec světa...

 

Svoboda
Svoboda
Putna
Putna

Kdo neřekl v životě sprosté slovo, kdo si v životě sprostě neulevil, hoď po mě kamenem! Ne tak zvrácená, fanatická skupina, pracující za naše peníze! Nezisková, žijící z dotací!

Můžeme si myslet o Randsdorfovi cokoliv, dokonce měl problém se splácením peněz, ale že by veřejně a ve Švýcarsku kradl miliardy?

Sluníčkáři jdou bojovat proti sluníčku - komix jak vystřižený z amerického Hollywoodu. Že se na tom podílí i další státy? Samozřejmě, když místo zvedání platů na celém světě bohatí kupují pozemky na Marsu nebo...

"Švadlenka" aneb informátor zaručených zpáv z Londýna začíná panikařit. Prý mizí z Londýna a bude vysílat autenticky.

V úterý odlétá delegace do Japonska. Stropnický (ANO), Černochová (ODS), Šeďa (ČSSD) a další.

Blíží se jaderná válka v Evropě, vyprovokovaná Pentagonem a USA? Co je to za šílenství? Kolik lidí si to uvědomuje?

Protože dnes už to víme. Turecko, které kryjí zločinci z USA pod hlavičkou NATO. Dále Saudská Arábie, která společně s Tureckem a USA vyzbrojuje tyto vrahy. Tečka.

 

Hned v úvodu je však nejdříve nutné napsat, že se to netýká extremistů, kteří jsou mezi muslimy, křesťany či židy. (Nebo bezvěrci, aby byla výseč úplná)

Každopádně všechny tři kryje americké NATO. Dokládají to velice, velice zdrženlivá vyjádření představitelů této útočné formace a především generálního tajemníka aliance Jense Stoltenberga.

Turecko sestřelilo v úterý ráno na syrsko-turecké hranici ruský bitevník Suchoj Su-24

Ani soudu už se nelíbily podvody sluníčkářů a potvrdil to, co slušní lidé dávno věděli: Kaplického lejno nejen do komorní Prahy nepatří, ale navíc to byl podvod.

 

Alexej Čepička
Alexej Čepička

Hned po svém nástupu Čepička oznámil, že styl práce bude naprosto odlišný od jeho předchůdce L. Svobody. Začal se věnovat „kádrům“. Na tři desítky generálů dal sledovat a některé z nich donutil odejít. STB se rozjelo na plné obrátky. Psal se rok 1950. (Černý baroni tuto "idilku" popisují)

Splnili jsme klíčové podmínky a očekáváme rozhodnutí EU ohledně perspektivy zavedení bezvízového režimu pro Ukrajince", řekl Porošenko v provolání, které bylo zveřejněno v sobotu na jeho webových stránkách.

Je záhadou, proč po humanitární pomoci USA začíná být i v africké Mali tak těsno a tak si položme otázku: proč je i zde posledních pět let takový zájem o zemi Tuáregů, Berberů a Arabů.

Jaký je jejich skutečný zájem, že napadají každého, chránící svoji vlast? Prezidenta Zemana můžeme obviňovat z lecčeho, ale nikoliv z toho, že by občany České republiky nenáviděl!

Teprve 23.listopadu 1989 si redakce v pražském vydání dovolila vyměnit fota úderníků za Václava Havla.

KOMENTÁŘE PAŘÁTU|18. listopadu 2015|0 komentářů|5 fotografií|Pokračování...

Jeruzalém - Na okupovaných územích ve východním Jeruzalémě by se mělo začít stavět. Izraelský premiér Benjamin Netanjahu dnes odsouhlasil výstavbu 454 nových domovů ve dvou židovských osadách.

Na našem území vzniklo mnoho dezinformací. A já se domnívám, že máte li informace, které jste předal na setkání G20, nemáte právo si je nechávat pouze pro sebe, či partičku na G20, ale jste povinen je ukázat celému světu.

Nepředstavitelné drama, když se starousedlíci pokoušeli oddělit od těch, kteří jim od rána do večera ničili život a od večera do rána kradli vše, co nebylo přišroubováno, a přiletováno. Vlastně i to...

Zda je vláda USA lokajem Pentagonu nebo naopak se zatím zjistit nedá, ale jedno je jisté a už veřejně dokládané: veřejná podpora Islámského státu vládou USA!

Kdo je přímo zodpovědný za exodus uprchlíků, kdo je zodpovědný za to, že pozornost je upřena proti Rusku a nikoliv proti nebezpečí, které hrozí obyčejným lidem a konečně kdo se nás snaží zatáhnout přes americké NATO do válek proti Arabům?

Smějící se bestie z Pentagonu nalákaly na zabíjení Francii a Velkou Británii

Mimořádné prohlášení

 Masakr a terorismus ve Francii na obyčejných civilistech spadá na jejich hlavy!

 

Kdo zabíjel v Libyi? Kdo zabíjel v Sýrii? Kdo zabíjel v Jemenu a dalších místech?

 

Proč obyčejní lidé musí prožít masakry za vrahy z NATO (americká zločinecká organizace) a za vlády Francie a Velké Británie?

Ani nyní Blair nechce přiznat, že za zabitím tisíců lidí v Iráku je jeho rozhodnutí!

 Dokud nebudou zatčeni lidé jako George Bush, či Blair a vedení Pentagonu, mohou obyčejní lidé jenom z hrůzou přihlížet pomstě pozůstalých z arabských zemí.

A následně se musí vyhostit všichni ti, kdo sem nyní emigrovali. Současně se musí zodpovídat za své činy lidskoprávní organizace, které byly prodlouženou rukou zločinců z USA!

A všem nevinným upřímnou soustrast!

Samozřejmě že se nevysloví tak okatě. Že to z (ní) nich leze jak z chlupaté deky. Prý na to USA neměly a nemají peníze!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...