V Angelice byl básník Špína. Rebeloval proti vrchnosti. Psal se rok 1661 a na královském dvoře se očekávalo narození potomka Ludvíka XIV. Toto individuum, básník Špína, hanobí dvůr! Chcete dostat kvůli němu deset let?" - "Spáchal něco ten člověk?" Desgrez podal Angelice básníkův pamflet: "Z toho, co nám urvou od huby a hrdel, dvoru roste panděro a ...,Nakonec byl básník Špína oběšen na náměstí Gréve....

Asi nikoho by v roce 1989 snad ani ve snu nenapadlo, že nadšení ze vstupu do amerického NATO vystřídá v roce 2045  všeobecná skepse a nenávist!

 

K této kultůře se hlásíme?
K této kultuře se hlásíme?

Sedmiletá holčička (je v iDNES), která samozřejmě ještě svoji homosexuální "správnou" vyhraněnost nemá, je zoufalá, jak se k ostatním homosexuálům chovají normální lidé, jak jsou na ně zlí a vydala se do boje...

Ženské libido, které bylo nalákáno stylem, že ženský pohlavní orgán, který nezná soulože dle aktérky Leonardové, jako by nežil, nahnal do kin neuvěřitelně velké hejno nadšených divaček.

Zešílely USA? Kde je konec dalším a dalším zvrácenostem, které se každý den objevují na dnešním divném, americkém kontinentu?

Voltaire : "Nesouhlasím s Vámi, ale udělám vše proto, abyste svůj názor mohl obhajovat".

Neuvěřitelné věci se dějí. Podaří se nám zachránit USA, nebo se zhroutí? Znamenaly mimořádné návštěvy Bělobrádka, shození Nečasovy vlády a nyní oslava (hraná) Babiše, neboli prosík na kolenou, abychom výzbroj z USA dovezli?

Obří podvod v režii Východu? Čeští celníci, policisté, i tajné služby řeší podivnou věc. Do České republiky v poslední době přijíždí ze zemí bývalého Sovětského svazu vlaky a kamiony plné paliva v hodnotě miliard korun.

 

Bašár al-Asad Sýrie
Bašár al-Asad Sýrie

Bagdád/Damašek/Londýn - Syrští vojáci zabili chemickou municí na severozápadě země šest civilistů. Zemřelo šest lidí včetně celé rodiny - rodičů a jejich tří dětí.

Zpráva BBC a Reuters

Na Ukrajině bylo zastřeleno 2865123694 Rusů. Dále tam bylo 65987562 tanků, 523698542 obrněných transportérů a 3659845623 letadel.

 

Po rozsáhlé, šílené dezinformační kampani a plebejském, naivním kompru Ruska přišlo rozčarování: občané České republiky si významně ťukají na hlavu a přemýšlí o banánech u Bílého domu....

Rusko mohutně dozbrojuje, ale v detailech je ukryt ďábel. Pokud se podíváte po všech majnstreamových médiích, každého napadne

 

Ištvane, Šlachto, na pochod! Takže nejdříve pointa, která mě fascinuje: Mládek slíbí miliardu na útlum a především na sociální dopady. NWR prohlašuje, že nebude li dotována sociální těžba, důl se uzavře 31.prosince 2014, protože těžba je ztrátová.

Dnes je půl levicového národa překvapeno, dnes se novináři tváří, jakoby zpráva o těchto třech (přidejme k nim Zimolu a Chovance) lhářích byla obrovským šokem. Jsou tupí novináři, nebo je to zákulisní hra?

 

Stejně jako dav nehledá řešení, ale řve a nadává, tak nová geniální hnutí vidí, že se všude krade, každý je zločinec a z pozice davu vědí, jak je vše špatně s příznakem jejich geniality. Bohužel odmítají ukázat cestu, jak dál.

 

Jak pro koho. Už dlouho se spekulovalo, že s pozemky od dob Macha, prvního majitele Sparty, nebylo vše čisté. A zbourání stadionu a výstavba jinde je za pomoci p. Křetínského  nejčistším řešením.

Anketa, která je totožná s tou, jejíž výsledky se objevují na titulní straně.

a nejvyšší státní zástupce Zeman tvrdí, že ukradené zlato a a 150 milionů Ištvan neukradl, má v něj naprostou důvěru a po volbách prý vše do koruny vrátí. Že to nespotřeboval Ištvan na osobní spotřebu a proto má v Ištvana bezmeznou důvěru.

 

Tak toto se řešilo v předminulém a minulém století. V nejstarší republice světa San Marinu se ženy tohoto práva dočkaly až roku 1960

A zatímco Ivetu Bartošovou alkohol stáhl až na dno společnosti a bulvární špína si z ní udělala hračku na bahno, Zemana alkohol dostal až na prezidentský úřad. To jsou paradoxy života...

Poslední výroky poručíka Duba alias návladního Ištvana jakoby splývaly v jedno - rozdílu v nich  není! Zdá se, že tato záhadná postavička z rodu Ištvanů naprosto nic nechápe. Nebo chápe až moc...

 

     Tyto fotky ať obíhají......

Produktivita evropského parlamentu…
  A to s platem 12.000 euro (320 000 Kč) za měsíc!

. hlásí čtvrtprimátor TOP 09 "Béda" Hudeček. Napršeli jsme jenom polovinu vody..... V roce 2002 se stala chyba na povodí, my to výborně koordinovali, hlásí tento génius. Pouze u Hostivaře bylo neměřitelné množství vody....

To, co započal Zeman "Bambergem", přes fanatického Paroubka dovedla ČSSD pod týmem Tejce a vedená obskurním politikem Sobotkou k dokonalosti.

Špičkový brífink po vystoupení předsedy vlády vytvořil Zaorálek. A když se vyslovil k ministerstvz školství, že to pořádně neslyšel, ale odpověď zná, dílo dokonal....

Tiskové prohlášení k aktivitám Josefa Zielence
Kandidát za stranu Věci veřejné do Senátu Parlamentu České republiky v letošních senátních volbách Josef Zielenec vede svou kampaň v senátorském obvodu č.19 – Praha 11. Činí tak přesto, že se jeho aktivity jednak neslučují s postavením, o něž v senátorských volbách usiluje, a nadto ve svých důsledcích pravděpodobně poškodí životní úroveň občanů a rovněž ekonomiku České republiky.

foto Vladimír Špidla

Paulczyňski (ODS):

3.11.2010 17:50 - Není to tak dlouho, co byl pan Špidla v ČT24. Paní redaktorka se ptala a ptala a pan Špidla mlžil a mlžil.

Intervjúk s člověkem, kterého rodná strana podle Werichova: "když vykopnout tak vejš" vykopla do Brusele ( skloňováno podle vzoru do pr...ele) byl velmi poučný. Paní redaktorka se ptala a ptala a pan Špidla mlžil a mlžil.

5.12.2010 21:30 -

Bednář (SSO): Odstraňte vlajky Evropské unie

Německo jako sebevědomý a nesmlouvavý vůdce Evropské unie požaduje závažnou změnu jím dost brutálně vynucené Lisabonské smlouvy o EU.

Předseda Svobodných Petr Mach odpovídá na otázky voličů:

V roce 2001 vyšla kniha NAROVINU. Snad čtenáři této krátké glosy uvítají pár citací z jedné kapitoly a to České otázky:

„český národ žije na území českého státu...slovo vlast. To je někde mezi slovy stát a národ...

Na zasedání ČSSD v parlamentu pod vedením nejdůvěryhodnějšího ministra všech vlád Peciny (skoro ČSSD), Tejce (ČSSD) Bublana (ČSSD) byla odhalena jména všech, kteří byli ve spisu Krakatice. Je to šok a Pařát http://paratdnes.wz.cz/ byl jako první informován, dokonce dříve než seriózní deník Blesk! Neuvěřitelné se stalo skutkem! Zde jsou jména:

Prezident Václav Klaus se pro deník Právo a server Novinky vyjádřil ke kauze Ladislava Bátory, který má vykonávat funkci poradce ministra školství Josefa Dobeše (VV). Bátoru podle zdroje z vlády doporučil na ministerstvo právě Klaus.

Zdá se někomu nadpis na trestní oznámení? A co kdyby v ČT vystoupil redaktor a oznámil by, že idiot Venca Havel zase bude otravovat na celý den 28. října svojí duševní přítomností?

přičemž ale prohlásil stejně jako prezident Zeman a papež František, že USA, Česko či Vatikán nemění svou politiku vůči Tibetu, který považují za součást Číny.

Břetislav Olšer

Pane předsedo vlády České republiky

vzhledem ke stále častějším výpadům lidí jako jsou poslanec Gabal, Langšádlová, Dientsbier včetně neziskových organizací vámi placených typu Hate Free Culture  stále vyhrožujícím něčím,  čemu nerozumíme, ostře protestujeme v otevřeném dopise, podporujícím Parlamentní listy (Piráty, Svobodné apod.) v nepřípustnosti výhrůžek a porušováním Ústavy o svobodě slova!

Pak se Pařát dnes utlumí a bude se používat jako "databanka" internetových novin "skrytapravda.cz" . Tudíž název nezanikne, ale bude nadále přístupný.

Glosa - omluva ODS:  V době krize západních bank jsem i já zatáhl ze brzdičku a ač jsem peníze za Nečasovy vlády našetřil,  auto jsem pro jistotu nekoupil.

Paříž - Šéfka Mezinárodního měnového fondu (MMF) Christine Lagardeová stane před soudem kvůli sporné arbitráži z roku 2008, kdy byla francouzskou ministryní financí.

Americká agentura pro ochranu životního prostředí (EPA) loni v září Volkswagen obvinila, že do vozů s naftovým motorem instaloval software umožňující při testování emisí skrývat vysoce nadlimitní hodnoty oxidů dusíku.

Tak Semenya(ová) si prý zlepšil(a)  rekord, od Kratochvílové ji dělí 2 sekundy. Ta zpráva by nic senzačního nenesla, kdyby to bylo za jiných okolností. 

Opět se před volbama objevují výroky o rozkradené, vypálené zemi. Opět si musíme vyslechnout výroky o zpackané privatizaci a další nesmysly. Což takhle dát fakta opět na stůl, abychom si připomněli....?

Je strašné, jak se údajná západní civilizace zvrhla k pochodům zvrácených lidí a slušní občané jsou povinni je tolerovat. I zpěváka Michaela Josepha Jacksona mladá generace napodobovala. A pak?

Děsivé poselství papeže, Obamy, Merkelové a Hollanda

 

Co je skutečný rasismus?
Co je skutečný rasismus?

Co je skutečný rasismus?

 

.

Co píše naše excelentní redaktorka na Blízký východ Tereza Spencerová? Zvyšují se, nebo se snižují pochybnosti o 11.září?

USA poklesla brada. Po roce 2000 hýřily USA superlativy, že jim svět bude s plynem a ropou ležet u nohou, OPEC a Rusko měly paběrkovat a v roce 2012 - 2013 s těmito fantasmagorickými zprávami žil celý proamerický svět.

Američtí velitelé,  kteří nasazují rukojmí a provokují na hranicích jsou dle Kovandy mistrný tah americké strategie. A kéž by něco bojového vzniklo, abychom viděli pořádnou válku!

Pokud Drtinová, symbol zastánců spacáků Rumlů a budoucích „Evropských pornohodnot“ v boji o svobodu vysílání v ČT 2000, dnes vysloví větu: „Vyděsila mě míra cenzury, která zřejmě je zakořeněná v českých novinářích a některých historicích.“,

Informace - poděkování (2)

Na vznik nového webu a jeho následný provoz jste nám tento měsíc (zúčtováno k 25.června 2016) přispěli částkou 2570 Kč. Všem přispěvovatelům moc děkujeme.

Dohromady máme na nový web 4720 Kč.

Petr Pokorný

Sponzorský účet u Air Bank

Je pravdou, že Šlachta žádá o slyšení v Parlamentu, kam má přinést stamiliony a kila zlata, co neodůvodněně nakradli? Jak však bude zabezpečena osobní stráž každého poslance, když toto Šlachta s Ištvanem přinese?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...