Vážený pane prezidente Zemane
Když jsem Vás slyšel poprvé v roce 1989, nadšeně jsem zatleskal. Když jsem slyšel Váš projev k vyslovení důvěry vlády Bohumila Sobotky nyní v roce 2014, opět jsem zatleskal. Vaše moudrá slova, pane prezidente, se mi hluboko vlila do srdce.


Po stránce teorií jeden z
nejlepších ekonomů. Nesouhlasím po každé s jeho predikcí
ekonomických pohledů, kdy spoléhá především na výpočty a já
zohledňuji velký význam zpoždění "davu a jeho rozhodnutí", ale
ekonomické znalosti má skvělé.
Zločin, který rozjel prezident
Zeman, teprve nyní začíná dostávat jasné kontury. Díky krizi na
Ukrajině totiž můžeme pochopit, jak naše peníze, které si
našetříme, bude moci božská EU bez našeho souhlasu
použít!
Rozhovor estonského ministra
zahraničí Urmase Paeta a šéfky diplomacie EU Catherine Ashtonové
zveřejnila ruská státní televize RT. Pravost telefonátu potvrdilo
estonské ministerstvo zahraničí.

Jednotná myšlenka
Možná by bylo dobré připomenout,
že Václav Klaus napsal knihu. A hlavně, kdy tu knihu napsal.
Protože s ní souvisela nenávist k myšlence, kterou Václav Klaus
razil. A Angela Merkelová včetně bruselské honorace vydávala přímo
nenávistné skřeky.
Záhadně věci se nyní dějí na naší
politicko-policejní scéně. A co autenticky se objevilo. Za prvé: že
policie už dostává do kleští sama sebe a že restituce jsou podle
"Paroubkových" průzkumů"... A Ukrajina?


Způsob, jak čtenáři a především
diskutéři na iDNES reagují na goebelsovskou propagandu gaunerů typu
Palaty , sovětských zpravodajců ukrajinských a Evropské
socialistické internacionály jsem po dlouhé, velmi dlouhé době
překvapen, možná šokován.
Jiří Pospíšil je velmi hodný,
upřímný a poctivý a určitě mu ODS ubližovala za homosexuální
sklony, neslo se dlouho éterem. Ti pravičáci se tak prostě
chovají....
Putin je zrůda, klidně by obcoval
se ženou. Hnus a zvrácenost! Nepřipusťme tyto zvrácennosti, žádá i
OSN! Zakažte styk mužů a žen! Ukončete tuto porverzi!
"Naše ekonomika není v depresi,
naše ekonomika trpí maniodepresivitou a to je úplně jiná nemoc,"
říká Sedláček. Něco na tom je....





Poslední komentáře
A před měsícem mexickej červotoč?
Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...
Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...
Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...
Stačí si poslechnout poslední vysilání...