Špína a podpásové údery, jaké se snesly na Václava Klause mladšího od pochybných fanatických redaktorů už nelze nechat bez povšimnutí!

Neuvěřitelné, co se děje v hlavním městě. Lidé jsou od rána pronásledováni Bártovou bandou stbáků a vyzývají k otevřebému boji s vládou.

Litoměřice - Případ Josefa Knotka, který jako první soudce v historii usedne kvůli přímé korupci v únoru na lavici obžalovaných, ukazuje, jak snadno si šlo na tamním okresním soudu "koupit spravedlnost".

Ne vždy je pravdou, že hromadné sdělovací prostředky lžou. Jenomže aby měl občan jistotu, že to, co se nějaký redaktor snaží vnutit čtenářům je skutečně pravda, musí si to ověřit. A skutečně spolehlivě.

Nemusíme hledat nic složitého, šroubovitého. Když se v klidu zamyslíme a podíváme se kolem sebe, zjistíme to hned.

Mistrovské dílo Václava Klause opět potlačilo do pozadí dokonce i prezidentské volby. Na druhou stranu nebudeme si nalhávat, že než volba druhořadého prezidenta, je daleko důležitější bezpečnost občanů. A toto téma Václav Klaus nastolil opět s dokonalostí cizeléra.

Prezident: bohužel do toho nás Evropa vmanévrovala (převzato, nezkresleno)

 

Vážně elita České republiky? Při hlasování v Bruselu....
Vážně elita České republiky? Při hlasování v Bruselu....

To, kdo kandidoval - druhořadá partička - není ani třeba komentovat. Teprve teď je vidět obrovská škoda, že paní Němcová nekandidovala. Ale...

Prezident Obama zrušil vrahovi trest smrti. Ten nyní žádá za dobu deseti let v těžkém kriminále od pozůstalých 50 miliónů dolarů. Tvrdí, že není podstatou, že vraždil. ale když mu prezident Obama dal milost, zoufalí pozůstalí po zavražděném mu mají doplatit zisk, o který přišel.

To, co si nedovolí žádný suverénní stát, aby se mu do voleb vměšovaly okolní státy, se v Česku stalo bezprecedentním útokem. V den voleb, kdy je ve všech demokratických státech zakázáno jakkoliv manipulovat veřejným míněním, české deníky v rukách německého vydavatele a v rukách eurofanatika Bakaly otiskly skrytě, či některé přímo bezostyšně tuto inzerci:

Z několika zdrojů jsem byl upozorněn, že v těchto textech není nikdo podepsán a zda jsem to psal já. Ano a omlouvám se. V takovýchto zásadních vyjádřeních by podpis měl být.

Tak Klaus je zločinec. Hrdinové sundávají obrazy. Zaorálek, Gazdík, Láska, Marvanová, Dernerová a i soudruzi učitelé  a ředitelé škol zaveleli k boji. Horáková musí viset! Král je mrtev, ať žije král....

K protestu starostů, kteří vyjadřují nesouhlas s prezidentskou amnestií sundáváním portrétů Václava Klause ve svých úřadech, se k dnešnímu odpoledni připojilo asi 600 starostů. Ozvaly se také různé instituce, sdělil jeden z iniciátorů akce, starosta Želechovic nad Dřevnicí na Zlínsku - hrdina Michal Špendlík.

 

Amnestie, a jak hnula českou společností. A i když je Václav Klaus silná osobnost, je už na čase, abychom se i my, prostí občané ozvali. Neuvěřitelné drzosti, které se ozývají od „Marvanových, Wagnerových“ a dalších prapodivných postaviček české justice už jsou skutečně za hranou!

Pracující důchodci zavalili Českou správu sociálního zabezpečení žádostmi o pozastavení výplaty penzí. Snaží se tak dosáhnout toho, že si budou moci ze svých příjmů odečíst slevu na dani ve výši téměř 25 tisíc korun. O zastavení výplaty požádala už třetina vydělávajících seniorů.

Obrovské vzedmutí levicových politiků, levicových politologů, dokonce i části loajálních s Klausem  a tím části frustrované veřejnosti dává tušit další drama na politické scéně. Jenomže udělal pedant, analytik a člověk s nepopiratelně několika promyšlenými tahy dopředu tak velkou chybu?

Přechod e-mailové služby od Seznam.cz na novou verzi mohl způsobit některým uživatelům nepříjemnosti. S novým systémem totiž bylo bez upozornění zrušeno přeposílání některých zpráv na jiné účty. Uživatelé se tak nemuseli dozvědět ani o fakturách.

„Nahý tam onanoval," shrnula ve středu jeho provinění Jana Přikrylová z centrály městské policie.

Ti, kteří byli autentickými iniciátory, autentickými účastníky pádu zrůdné ideologie vedoucí úlohy KSČ a svědky ukončení celého cyklu zvrácené totality pozvolna odcházejí a 24 let neboli skoro čtvrt století po pádu zrůdného totalitního režimu je čas, aby se pro budoucnost předaly jednotlivé příběhy, pokud nechceme nechat dalším generacím zkreslený obraz o této době.

Příběh níže popsaný není Silvestrovský vtip, ale ukázka, jak ti "slušní" kryjí další "slušné" a my se jenom vztekáme. Nejhorší je, že si z nás dělají ti "nejslušnější" legraci a spousta lidí jim skočí na lep. Ale prý je to právně čisté. Možná podle zákona ano, ale spravedlnosti...?

Nejdříve se vypustí do oběhu přes sdělovací státní a eurosdělovací prostředky heslo, jak je katastrofálně a jak se u nás vše hroutí. Lidé se vyděsí a....

Úředníci Evropské unie rozhodli, že nálepka: "Nevhodné pro děti do 3 let - nebezpečí spolknutí“ konečně bude na  všech velmi nebezpečných výrobcích!

Exekuční příkaz na zaplacení 20 tisíc korun za dlužné výživné. Předběžné náklady exekuce jsou vyčísleny na 96 tisíc korun!

 

Novinka letošních vánoc je mimo statistiky vlády. Jaké nájezdy dělají další zlatokopové na obyčejné lidi je z autentického průzkumu "po konci světa" 22.12.2012. Aneb blbá nálada je, protože je vláda blbá....

Jan Ziegler

Šumavský rodák, spisovatel a básník David Jan Žák se konečně dočkal svého velkého díla. Jeho román Návrat krále Šumavy o vyhlášeném převaděči Josefu Hasilovi, který z přesvědčení pomáhal lidem přes železnou oponu za svobodou, bude téměř jistě patřit k favoritům ceny Magnesia Litera. Je prostě vynikající!

Je skutečně ministryně Peake tak pitomá?

Pokud je pravdou, že nejvyšší prověrku nemá a vyhodí toho, kdo ji má - generála, přestože prověrka trvá nejméně 3 měsíce, není co řešit. Uvidíme, zda se to potvrdí!!!

Brilatní odsouzení Bárty a Škarky soudcem Šottem spadlo do záchodové mísy a jásající stínová ministryně spravedlnosti ČSSD stojí před dilematem: Je lempl soudce Šott  a hvězda Benešová z ČSSD tak "blbá", nebo je debilní soudkyně pražského městského soudu Jarmila Löffelmannová.

Vytunelovaná země česká

V této rubrice bude po Novém roce zařazováno autentické okopírování textů, novin, výroků i z doby, kdy ještě nebyl internet. Je mnoho z novodobých dějin českých pro poučení. Protože 100x opakovaná lež se stává pravdou a lidská paměť je pomíjivá. Pouze fakta donáší důlazy!

Vzhledem ke stížnostem občanů, vzhledem ke stížnostem jednotlivých stran žádám o kompletní výpis za rok 2012 na jednotlivých brífincích na Čt24 včetně smyček toto opakující.

Vážený pane Hellere

Jako letitý účastník Palachových týdnů a dalších protestů podporuji a zároveň dám, dovolíte li,  malinkou radu. Nenechte se vytočit „návratem do škol a dětskostí“.

Barack Obama pláče, americkým parlamentem budou opět znít hádky o zákazech střelných zbraní a... A opět se nikdo nezabývá tím, že zmagořený systém ne-výchovy dětí se rozlévá do celého světa právě z USA.

První signály změny v hodnocení budoucnosti se objevují už i od renomovaných analytiků společnosti Bank of America Merrill Lynch: "Ve druhém pololetí se  dá čekat celkové hospodářské oživení."

 

„Žijeme ve svobodné společnosti nebo v totalitě, kde nám někdo bude diktovat, zda můžeme používat státní symboly?“ dodal Kováčik. A dnes jsou Slováci přešťastní z důležité zprávy: SVATOZÁŘ BUDE  nikdy jinak...

Víra v konec světa je tak silná, že mnozí lidé, kteří jsou pod vlivem sekt či obskurních náboženských skupin, chtějí 21. 12. 2012 spáchat hromadnou sebevraždu.

Rozdupat, rozkopat, zničit, zpronevěřit a další hlášky vedení mozkového trustu ČSSD dostává pozvolna na frak. Jak chtějí rozkrást druhý pilíř?

Zrůdnost "nevýchovy " dětí se k nám přesouvá z USA. Když se tam střílejí rodiče a učitelé, tak to musí být i u nás!

Vypadá to, že podlý zpisovatel, který se neštítí ničeho, byť sám podává trestní oznámení na každého, byl Vyšší mocností varován. Vezme si ponaučení?

Herman Achille Van Rompuy
Evropská unie nás před Německem a fašismem šedesát let chrání. Není zásluhou Německa, že tam další fašismus nevzniká, ale že ho drží EU na uzdě, řekl Herman Achille Van Rompuy

Na panu Janouchovi je přesně znát, jak geniální vědec může být primitivní v jiném zorném úhlu. Jeho parafrázovaná citace zní: je dobře,když se komunističtí pohlaváři plácají po ramenou...

Milí kamarádi, vypadá to, že

XX. ročník Setkání pod Medníkem

Kdo nezná Pythagorovu větu, která změnila část světa. Ona důležítá věta čítá 24 slov.

Proto jsou níže na www.paratdnes.cz zařazeny doslovné rozhovory z mimořádně kvalitními experty a ekonomy České republiky - z ČNB!

(ČRo Rádio Česko, 5.11.2012) 

Ondřej ČERNÝ, moderátor
--------------------
"Patříte mezi nejlépe teoreticky připravené lidi, které jsem kdy do jakékoliv funkce jmenoval." To jsou slova prezidenta republiky Václava Klause, který jen tak někoho nechválí. Tato adresoval Vladimíru Tomšíkovi a Mojmíru Hamplovi, když je na druhé funkční období potvrdil do bankovní rady České národní banky. Neodpustil si ale také drobné rýpnutí.

Od bankovní unie žádáme pro ČNB záruky

Praha - Příští rok bude česká ekonomika potřebovat něco, co vykoná práci záporných sazeb. A bude to nejspíš oslabení koruny. V rozhovoru pro deník Insider to říká guvernér České národní banky Miroslav Singer. ČNB k tomu podle něj má "obecně řečeno neomezené prostředky."

Nebudeme se nyní zabývat parametrickými čísly. Těm rozumí pouze pár odborníků. Podívejme se na to očima politiků ČSSD: Mládka a Sobotky ale i dalšími a naším selským rozumem.

Opět jedna společenská epizoda ČSSD, kdy se vypíchne nepodstatné a zamlčí to hlavní. Jak to skutečně Václav Klaus doložil?

znělo minulý týden na Nově, novináři se předháněli v líčení zoufalství jedné dámy, která chudák už půjčku nedostane, přestože už žádný dluh nemá a vše uhradila. Prostě vláda zase udělala svinský zákon....


Je snad odteď analogicky nucenou prací činnost studenta, který během týdenní služby myje ve škole tabuli a nosí z kabinetu biologie do třídy kostlivce?
Není nucen k práci přehlasovaný člen společenství vlastníků jednotek, který pak zdarma myje schody a čistí zábradlí v domě, v němž bydlí?

A příští Nobelovu cenu za mír získávááá...Saturn!

Vážně se této šaškárny mají zúčastnit seriózní představitelé států?

Blahopřání palestinskému lidu

Upřímně se raduji z dalšího kroku ke svobodě palestinského lidu, který schválilo OSN s podporou většiny Valného shromáždění. A zároveň jako občan České republiky se hlubokou lítostí za hlasování našeho ministerstva zahraničí vedeného ministremSchwarzenbergem . Není to má a části českých občanů vůle! Přeji mír palestinskému a izraelskému lidu.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...