To, co jsme psali v minulých měsících má stále zrychlující trend. A posměch amerických současných špiček čiší více nenávistí, než fakty.

Voltaire : "Nesouhlasím s Vámi, ale udělám vše proto, abyste svůj názor mohl obhajovat".

 

A už to začíná
A už to začíná

Ruští vojáci Alexandr Alexandrov a Jevgenij Jerofejev zajatí u města Ščastje potvrdili svoji příslušnost k ruské armádě i v rozhovoru se zpravodajem ruského listu Novaja gazeta.

A za frenetického potlesku TOP 09, Štětiny, Kalouska, Schwarzenberga... V okamžiku, kdy se Slováci chtěli osamostatnit, měli jsme požádat USA o přátelskou výpomoc a v Bratislavě, Košicích zahájit "humanitární bombardování...

A to do slova a do písmene! Sám, ač bohat, hraje si na hrdinu, když má kolem sebe stovky ochránců! Co mu brání, aby šel vlastnoručně bojovat a ukojil svoji touhu?

 

Ruská platební karta
Ruská platební karta

Visa a MasterCard jsou v pohotovosti a studují, jak by to mohly oddálit. 12.5.2015 na webových stránkách Narodnayakarta.vesti.ru totiž začala soutěž o první název ruské platební karty.

Neměli bychom se vyjadřovat k odebrání dětí, když nic nevíme zda "trochu"... Nebo jsou extrémně živé a špatně zvladatelné. To tvrdé odsouzení je k následným krokům, které jsou stejné, jako nacistická převýchova za druhé světové války

„Poslední ECOFIN, solidní průšvih. Přítomno 25 ministrů, dva státy vyslaly státní tajemníky. Za ČR chyběl ministr Babiš, ale i náměstci napsal Jakub Janda z Iniciativy pro evropské hodnoty.

K čemu je dobré, že na obnově Ruska dře mnoho lidí do úmoru a proti zločinům USA dokáží postavit pevnou hráz, když následně na místech, kde se setkávají emoce a získávají sympatie, Rusové vždy selžou?

Na podzim minulého roku skončilo kvantitativní uvolňování v USA, kdy rotačky na tisk dolarů přibrzdily a Goebbelsové Obamovy administrativy se bili v prsa: ať se svět třese, už jsme opět silní.

Twin Peaks
Twin Peaks

Poslední dny si můžeme zkonfrontovat motorkářské "gangy" z Ruska a USA. A s naprostou jistotou můžeme říci, že ti američtí vítězí vysoko rozdílem třídy.

Neměla by si Evropská centrální banka povídku Šimka a Grossmanna "Exkurze do ZOO" pouštět každý den jako základní poučku ekonomie?

Nadšené výkřiky v Babišonovinách: naše ekonomika je raketa, vzhůru k nebesům, Ano, bude líp... Snad nás Bůh trestá za to, že jsme si dali dárkem Babiše, Krnáčovou a další esa hvězdné pěchoty...


A nyní už jsou přesvědčivé důkazy: satelitní snímky, na kterých je vidět krev, střelba z děla, dělové koule. To vše je v dalším díle o vrahovi - vůdci Severní Koreje Kim Čong-unovi.

Chytrost se přenáší do Evropy
Chytrost se přenáší do Evropy

CIA společně s jihokorejskou tajnou službou má jasné a přesvědčivé důkazy: strýc Čang byl popraven za zradu střeleckou četou.

 

Necháte si ze sebe stále dělat hlupáky? Proč?

Zkusme rozplést dezinformační kampaň, která se kolem nás rozpoutala. Není to tak těžké, jak se mnohým zdá.  Zkuste si to se mnou. Za komunistů jsme se bez toho neobešli.


 

Schapiro go home
Schapiro go home

Když se objevila první obvinění z malých servrů, že začíná být nebezpečné propojení velvyslanců USA, nejvyšších státních zástupců , vyšetřovatelů (vybraných) a vybraných politiků, vypadalo to jako konspirativní teorie na zviditelnění.


François Hollande: a tak, milý, velice milý Raúle Castro vás, i vašeho bratra Fidela už nadále jenom miluji a miluji. Už nejste náš nepřítel, ale nyní jste přítel.

Jalůvka přiznal, že jej naprosto zaskočila jedna věc: „Byl jsem v šoku z agresivity lidí, kteří nám po zveřejnění průzkumu volali do agentury a psali nám, že jsme hajzlové a američtí zaprodanci.“

Stokrát opakovaná lež se sice stává pravdou, ale tak tvrdý úder K.O Pentagon nečekal. Rusové vyvinuli zbraně, o kterých se USA ani nesní.

Marek Obrtel
Marek Obrtel

 

Občane Schwarzenbergu, občane Kalousku, občane Štětino a vy ostatní, co voláte po boji s Ruskou federací. Neumíte si ani představit, jakou sílu jste proti sobě postavili!

Pohled McCaina na ekonomiku USA

Šéfka americké centrální banky (Fed) Janet Yellenová dnes varovala před potenciálními hrozbami spojenými s vysokými cenami akcií.

 

Pohled McCaina na ekonomiku USA
Ekonomika|7. května 2015|1 komentář|2 fotografie|Pokračování...

Málokdo si uvědomuje, že podstatou vítězství nad fašismem a komunismem není krásnější život občanů planety Země, jak by se mohlo zdát, ale neuvěřitelně obrovský profit jedné mocnosti, která na hrůzách a bestiálním běsnění vydělala

Přestaňte lhát!

Vyjádření pana prezidenta, že se nenechá poučovat americkým velvyslancem o tom, zda je nebo není vhodné účastnit se vojenské přehlídky... Andrew Schapiro se snažil být velmi diplomatický, ale ruskému občanu se dostane sdělení, že se český prezident „musel“ ohradit proti „nátlaku“ Američanů.

A není to snad pravda?

 

Statek Reittknechtka
Statek Reittknechtka

Osobně jsem napsal na odbor kultury Prahy 4 a požádal o okamžitou nápravu. Možná se mnozí zeptají, proč tak razantně? Jsem Čech, jsem Pražák, ba co víc, moji rodiče a prarodiče pochází z míst, kde se SS jednotky vyřádily nejvíc: Pankrác, Zelená liška, Nusle a … Reitknechtka.

 

Chytrá blondýna
Chytrá blondýna

A USA diplomacie se hroutí...Starosta Ankary se ve svých komentářích navezl do mluvčí americké diplomacie Marie Harfové, kterou nazval „hloupou blondýnou“, informoval britský deník The Times.


A tímto způsobem k Pražskému povstání přistupuje Úřad městské části Praha 4 Antala Staška 2059/80b 140 46 Praha  4

Děkujeme, důstojně k památce zesnulých obětí a válečných hrdinů...

Neuvěřitelné věci se dějí. Podaří se nám zachránit USA, nebo se zhroutí? Znamenaly mimořádné návštěvy Bělobrádka, shození Nečasovy vlády a nyní oslava (hraná) Babiše, neboli prosík na kolenou, abychom výzbroj z USA dovezli?

Dá se nějak zjistit, kde končí ruská propaganda a začínají skutečné problémy nejen USA? Dá a není to zase až tak složité. Ukažme si na dalším příkladu.

Vzhledem k tomu, že Pařát dnes vznikl (a především název) na zatnutí drápů do novinářských lží, dovoluje si zde uveřejnit vše, co bylo napsáno oficiálně.

Samozřejmě půlka nadpisu je nadsázka, avšak pravděpodobnost, že vysvětlující analýzy Pařátu dnes budou lepší než skupiny excelentních amerických hvězd z FEDu, se dá připodobnit náhodě, že by spíše narazili na tuto stránku.

Baltimor, Ferguson, násilí, zabíjení, masové vraždy. Realita, co nám servírují USA každý den a my se k tomu máme modlit: USA jsou náš Bůh!

Už i další tvrdí, že s kvantitativním uvolňováním a americkou (ne)zaměstnaností něco nesedí.

Močíme na 70 let od osvobození Prahy, jako by hlásala parta ze Stuttgartu na pietní pomník zastřelených bandou SS v roce 1945.

 

 AGM-158 JASSM
AGM-158 JASSM

Už po kolikáté si můžeme všimnout, že i USA velice štědře pomáhají zemím, kde jsou války, zemětřesení, prostě katastrofy řízené i neřízené jakéhokoliv druhu.

Starší generace zná velmi dobře tyto hlášky, tyto popěvky. Stará generace, kterou z části pozabíjely jednotky SS z Německa, skoro vymřela.


Ministře Zaorálku, jak si to dovolí říct jeden gauner diplomat Bartuška na ministerstvu zahraničí: Prostě je zabili, upálili a je klid!!!?


Ale s jedinou podmínkou: nesmí být ozbrojeni a nesmí oslavovat zabité civilisty, jako to dělá US ARMY po válce v Iráku!

Když to v roce 2012 v rozhovoru pro britský list Daily Telegraph vyslovil finský ministr zahraničí Erkki Tuomioja, vypadalo to, že je to jenom rozčílení nad Řeckem a finančními zárukami.

Při Evropské komisi vznikne nový odbor strategické komunikace zaměřený na boj s ruskou protizápadní propagandou. Odborníci na komunikaci plynně ovládající ruštinu mají sídlit v Bruselu a za svou práci budou pobírat 4350 eur měsíčně (zhruba 120 tisíc korun).

Komunisti měli moc a všechny udržovali ve strachu. Na druhé straně tolik nekradli, byli relativné skromní. Oproti dnešním papalášům to byli normální seriózní lidé. Na té době bylo dobré, že bylo veselo. Všichni se se všemi bavili, nikdo neměl peníze, ale byla velká zábava a výborné vtipy. Teď nejsou dobré vtipy a nikdo se s nikým nebaví.

Obří podvod v režii Východu? Čeští celníci, policisté, i tajné služby řeší podivnou věc. Do České republiky v poslední době přijíždí ze zemí bývalého Sovětského svazu vlaky a kamiony plné paliva v hodnotě miliard korun.


Zoufalí lidé, které postihlo nejdříve americké zabíjení vyzbrojováním opozice, záhy přeměněné v šílené ISIS.


Ochrana Ruska
Ochrana Ruska

Zdá li se vám to jako vtip, tak vězte: píše se rok 2014, přesně 21.01.2014 a toto neohlásil nikdo menší, než kontraadmirál John F. Kirby amerického námořnictva US Navy v Černém moři.

Tupá, nebo prodejná polská vláda? Jsou Palata, Applebaumová a další ve službách USA, aby zmanipulovali občany? Prodávají své státy za špinavý peníz? Co dělal Babiš v USA? Předal Babiš objednávky na zbraně?

A svět by jim měl vyměřit tvrdý a zasloužený trest. Mnozí se v mailech ptají, jak se mohly názory na PAŘÁTU dnes tak změnit. Ukážeme další důkazy zločinů, které mnohé osvětlí.

 

Ani ve zlém snu nemohlo napadnout Mc Caina a prezidenta Obamu, že těžbou z břidlic místo akcelerace USA ekonomiky a umazávání dluhů soběstačností ropy a plynu se stane pravý opak!

Nebo bude vyhozen z ministerstva financí Babiš? Někdo z nich je totální lempl dle předvolebních agitací a vyjadřování Babiše. Někdo z trojice Jourová, Šlechtová nebo Babiš. Ano, bude... Vážně líp?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...