Nenechte se mýlit nadpisem,. Není to propaganda typu "Opravdu se stalo" komunistického rádia Jerevan, či americké CIA. Mnoho signálů už totiž ukazuje na rozervání atmosféry nepřetržitými, obrovskými výbuchy spojeneckých vojsk po celé planetě.

Josef Havránek

Vydavatel Neviditelného psa se  evidentně  s úvodníky příliš nepáře. Někdy jsou dobré, jindy mizerné, ale vždycky úderné…

Spojené státy i evropské země poskytovaly již na začátku války v Sýrii finanční podporu některým povstaleckým skupinám. A to i těm, které nyní považují za teroristické a jsou cílem koaličních úderů.

Vláda a vojenská doktrína USA obětuje dluhy a cenu černého zlata za miliony životů! Je na vás, přátelé a občané USA, Francie a Anglie, abyste si udělali pořádek ve svých zemích! Ale my, občané České republiky za vládu USA a její dluhy krvácet odmítáme!

Glosa k Partii.

Přátelská výpomoc
Přátelská výpomoc

Syřané a další neutíkají ze své země k nám před islámem, ale před americkými, francouzskými a anglickými bombami, které jim házejí na jejich domovy bombardéry z těchto zemí.

V polovině roku 2012 jsem poprvé otestoval banku, která měla tak jednoduchou smlouvu, že to bylo až podezřelé. Žádné ohlupování, pravidla jasná, jednoznačná. Na našem trhu až nenormální.

CELAC: zkratka pro Společenství latinskoamerických a karibských států, neboli  označení pro spolek všech amerických zemí kromě USA a Kanady.

Mezinárodní ratingová agentura Fitch Ratings snížila hodnocení úvěrové spolehlivosti Ruska o jeden stupeň na BBB-, tedy těsně nad spekulativní pásmo. Jako důvod uvedla pokles cen ropy a hodnoty rublu, které výrazně zhoršují hospodářský výhled země.


Je třeba důsledně trvat na jediné pravdě a to má Bílý dům a Brusel. Všechny weby obsadily ruské jednotky a donutily majitele, aby vytvářely ruskou propagandu! Některé uplatily!

Nejedná se o to, že policie nechce dávat informace, které často novináři zneužijí a vyšetřovatelé pak jsou zoufalí. Navíc to může ohrozit samotné policisty.

Zpravodajství se předhánějí v informacích, jak na ropě dostává Rusko na frak. Jako by ostatní svět zmizel. Pojďme se tedy podívat jinam.

Velice, velice opatrně bychom měli dělat závěry několika výkřiků z redakce časopisu Charlie Hebdo. A měli bychom zachovat chladnou hlavu.

A pokud je to jenom „ forma poplašné zprávy či mystifikace“, tak je čas položit si tuto otázku skutečně: proč tito dva už nejsou ve vazbě a s nimi lidé, co se na americké ambasádě podíleli na svržení legální vlády?

Z JINÝCH ZDROJŮ|7. ledna 2015|1 komentář|2 fotografie|Pokračování...

Na základě již dříve podepsané dohody propojí Írán národní elektrické rozvodné sítě s Ruskou federací.

Island se chystá oficiálně stáhnout svou žádost o vstup do EU, řekl islandský premiér Sigmundur Davíð Gunnlaugsson. Reykjavik chce také zrušit finanční dohled, který na zemi uvalila EU během finanční krize v roce 2008.

Už několik dní slyšíme o hroucení Ruska a strategii USA. (Aktualizováno 18:18) Tržní ceny ropy Brent poprvé od roku 2009 propadly k 53 dolarům za barel, americká lehká ropa WTI se ocitla pod 50 dolary za barel.

 

Zázrak
Zázrak

Než si mnozí poklepete na hlavu, stojí za to si přečíst několik vět. Budou srozumitelné, jednoduché a pochopí skoro každý.

Karasi, Palato, táhněte k čertu!

Obama a USA nás přesvědčují raketovými základnami, že lhář a zločinec je Putin v čele Ruska. A důkazy prý jsou, jenom je nějak nestíhají občanům ukázat.

 

Stát Palestina
Stát Palestina

Izrael ví velmi dobře, že taháním za nitky daní Palestiny může vydírat, může neplatit a vyprovokovat kdykoliv zastavením peněz povstání a tím odůvodnění, že Palestinci jsou zabijácké zlo.

 Přečtěme si, co píší Reuters a další zpravodajství:

Osadníci Izraele na území Palestiny zaútočili sekerami na diplomaty USA, kteří přijeli přešetřit likvidaci obživy farmářů a kácení olivovníků obyvatel Palestiny.

Vůbec se nebudu snažit v následujícím textu cokoliv analyzovat. Každopádně údaje jsou tak absurdní, že pro mě osobně není jednoznačné, zda ruská krize je ruskou krizí se vším všudy.

Trochu ironické poselství k některým našim spoluobčanům, plazícím se po zemi před velkým bratrem. Jednou zleva, podruhé zprava...A slova písně s úpěnlivou prosbou po spravedlnosti a obyčejné lidskosti...

Divné, za bolševika jsme měli smrduté "chloramínové" záchody, ale epidemie nebyly.

Divné, za bolševika byl malý výběr, ale za zdravé žrádlo by nám urhali ze západu ruce.

iDNES.cz před hodinou

Vesele do dalšího roku. Vyberte nejlepší finanční vtip

Vydělat peníze a vyjít s nimi je pro někoho tak trochu svízel.

Co spojuje tato jména a pojmenování? Napadlo vůbec někoho, jak je vše provázané? Zdá se někomu, že se u nás krade méně než před rokem? Že státní zakázky jsou bezúhonné?

 

Lidé, kteří tvrdí, že média lžou, patrně neznají žádného novináře osobně. Mainstreamová média mají kvalitnější zprávy

"Čtyřmiliónová Gruzie napadla stočtyřicetimilionové, jaderně vyzbrojené Rusko?"  ironicky se ptá Martina Weise na ECHO24  Andrej Illarionov - Rus a Putinův kritik. Dnes žije v USA a působí ve washingtonském CATO

V předešlé trilogii bylo popsáno, co se stalo na závěr roku a jak k tomu došlo. Podívejme se stejným pohledem na budoucnost.

 

Proč kazíte dětem vánoce a místo upřímné radosti ze svátků je  nutíte od  září k stupidní, americké reklamě na soudruha Christmase a rozmnoženého, přemnoženéko „krocaního Santu“?

Další a další potvrzují šílenost americké zvrácenosti od mučení na Guantánamu, kde po deseti létech je zjištěno, že mučení jsou nevinní až po zvrácené vraždění civilního obyvatelstva.

Maďarsko je první stát, kterému došla trpělivost s americkou ambasádou. Pokusy o svržení legální vlády, známé z puče na Nečasovu vládu, nyní Maďarsko likviduje ráznými kroky.


Čína: Dovoz ropy z Ruska byl v listopadu rekordní. A především o kolik!!!


Klesá-li cena ropy, určitě jde nahoru dolar. Drahý dolar je ale pro americkou ekonomiku nebezpečný, protože může poškodit exportní potenciál země, růst výroby a vytvoření nových pracovních příležitostí.

Zvedneme ruce pro EU a dolárky a eura se nám budou hrnout, hlásal Majdan a orgie kolem ohňů jásaly nad pečenými holuby do úst. Ouha, najednou Ukrajina narazila na sliby....

Lidé se na justici obrací s důvěrou, že logické věci udělá podle logiky a zákona. Není to tak vždy. Flákač věčný student se zasměje a pomsta  maminky může být  sladká...

 

Vůbec nepochybuji, že dle ekonomických pravidel mají tito dva odborníci pravdu. Jenomže problém Ruska a rublu je výsostně politický, podmíněný ekonomickou změnou a nikoliv naopak.

Dostává se Obama do extáze jako komunista Milouš Jakeš? Vše tomu nasvědčuje. Odmítá jakékoliv argumenty a Rusko v čele s Putinem nepřetržitě uráží.

Ženy budou plodit ženám děti, (Sexmise?) Navrátilová požádala o ruku soudružku Lemigovou ze Sovětského svazu….

 

Obama do běla
Obama do běla

Co se vlastně od včerejška stalo? Eurofašisté 24 hodin vysílají směrem k Rusku, že všichni Rusové mají jít do války proti vládě, předat nerostné bohatsví západu a odstěhovat se neznámo kam.

Ne, psát dnes dlouhé výčty je zbytečné. Region kolem nás je ve varu. A USA sem přesouvají další zbraně! Do Polska, pobaltí, na Ukrajinu, je obklíčeno západní Rusko...

A první výsledky na sebe nenechaly dlouho čekat. Jistě, vypadá to, že ten první byl magor, který je stejně vyšinutí jako lavina sebe se upalujících sebevrahů, když jeden začne.

Když my si tak spolu báječně rozumíme....

Ne, to není vtip. To skutečně vyslovil odborář Středula na tiskové konferenci. Doslovně řekl, že ještě tak příjemné jednání se zástupcem vlády nebylo.

Položme si otázku o "východní frontě" bez možnosti znát skutečná fakta! Není záhadou, že do jasného názoru nás nutí několik politiků, jeden velvyslanec a jednotně majnstreamová média?

 

V Babišových podnicích berou chlapi 14000 bez přesčasů. Ne denně, ale měsíčně. A pak se dočteme:

Nadšení občanů USA se musí něčím zaplatit. A zatímco občané USA, kdy velká část neumí ani číst (především Afroameričané) prý jásají, jak se jim na další dluhy žije lépe, celý svět mimo Izraele začíná USA nenávidět!

Americké horory, americké školství, americký Hollywood, filmy a příklady, jak nakopávat děti do hlav, řezat motorovou pilou, zrůdnosti, sadismus a návody, jak se společností dál.

Po roce 1945 se tento systém jako sliz  rozlézá po všech územích, kam USA vloží svoji ozbrojenou přátelskou pěst.

Podle nejnovějšího průzkumu agentury Phoenix Research se pražská primátorka Adriana Krnáčová z hnutí ANO  umístila druhá a třetím nejoblíbenějším hejtmanem je sociální demokrat Jiří Zimola.

 

Nepřebral munici
Nepřebral munici

Lží, obviňování druhých, lži, obviňování druhých je stále stejná písnička Babiše jako ministra. My makáme a demokracie nám to kazí. Za výbuch může ten a ten, minulá vláda, hejtman, soudruzi z Moskvy….

 

Rozuměj: totální likvidaci těch, kteří odmítají bezmeznou poslušnost jedinému správnému názoru odkudsi z Pentagonu! A kdo jsou to vlastně ti trollové?

 

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...