ODS se stáhla na čas do pozadí a na politické scéně se jede s primitivními urážkami a urážením dál.

Už dlouho jsem neslyšel tak polopatický výklad v názoru, který naprosto jednoznačně podporuji a sdílím.

Kdo umí psát a počítat ručně, přijďte vypomoci na ministerstvo sociálních věcí! Po sociálních dávkách zastavena i veškerá elektronická korespondence!

 

A nic na tom nemění, že ukázka zrůdnosti se podílí napůl mezi křesťanskou společností EU a USA!

Důležité: upozorňuji, že i když to vypadá šíleně, není nic vymyšleno a lze dohledat. A v závěru je podezření velice stručně a lidsky (modře) popsáno pro ty, co se celým schématem nedokáží prokousat.


Nařizuje evakuace obyvatel blízkých budov, Praha v plamenech. Šílené, lidé jsou zděšení!

Málokdo si zatím uvědomuje, jaké zvěrstvo pro další generace naši vědci chystají. A to, co zjistili policisté v Austrálii, se stane zásluhou vědců normálně!

Jak jinak se dá chápat odůvodnění rozsudku Bárta versus Benda? Není to zmatečné vyjádření vrchního soudu? Nebo je tak napsán zákon?

 

Kdeže jsme naposledy skončili o Nadaci proti korupci miliardáře Karla Janečka? Že pan podnikatel Jančura nemá šanci vstoupit do německé železniční sítě. A že je podnikatel Jančura z Nadace proti korupci vyřazen, protože banky mu odmítají půjčit peníze.

Boj proti korupci se rozbihá do nejvyšších otáček. Pravidla už jsou tak dokonalá, že neprojde ani jedna zakázka a Fond proti korupci vedený Janečkem, Jančurou, a Krausem je v úplné extázi.

 

Navazuje na: drama v sociálních dávkách. Jak ochromit kontrolou kontrol celý státní aparát Nadací proti korupci?

 

Prosím, to není tentokrát o Lidových novinách, ale co si pozorný čtenář z novin vezme. LN schází slušný analytik, kde vše uvede na pravou míru.

 

Teda, alespoň podle dennodenního psaní Luboše Palaty v Mf DNES. Během pěti let se tisíce Čechů a Slováků vrátí, respektive přesune na Slovensko....

 

Zahraniční obchod České republiky skončil loni v listopadu historicky nejvyšším přebytkem 38,7 miliardy korun, v meziročním srovnání je to o pět miliard více. Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/ekonomika/cesky-zahranicni-obchod-vykazal-v-listopadu-historicky-nejvyssi-prebytek-1050629#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Předem upozorňuji, že účetní knihy jsem neviděl. Dokonce je možné, že daňový expert se pozastaví nad tím, že se nad tím nejenom pozastavuji, ale že vůbec pochybuji. V tom případě nechť mi experti prominou.

 

To, že snad Bůh dopustil a zázrakem se vylepšil státní rozpočet, jsme si už zvykli. Vláda Petra Nečase na to neměla vliv…. Ministr Fischer ještě ani neusedl na křeslo a už je málem slavný.

"Překonali jsme všechny rekordy ve sledovanosti - historické rekordy. A to díky sledovanosti silvestrovského zábavního pořadu," řekl v pořadu "Volejte Železnému její ředitel Železný.

V rozhovoru s místními médii to řekl guvernér švédské centrální banky Stefan Ingves. Dluh švédských domácností v současnosti dosahuje 170 procent ročního disponibilního příjmu. Vzhůru ho tlačí především vysoké ceny nemovitostí a hypotéky.

 

Přestože vyhlášení představitelů jsou jasná, jsou tak jasná, až to zaráží. Co za tím vězí?

 

Byť nadávky na zaměstnance Ministerstva práce a sociálních věcí jenom prší, ministerstvo ani novináři nedokáží vysvětlit, kde je zakopaný pes. Že komunikace minulé vlády byla zoufalá, netřeba opakovat. V čem je problém?

Kdo se nebude chtít prokousávat fakty, stačí závěr.

V roce 2013 skončil státní rozpočet předběžně schodkem hospodaření 80,9 mld. Kč, což je výsledek o 20,1 mld. Kč příznivější než v roce 2012 a zároveň o 19,1 mld. lepší než rozpočtovaný.

Kde bere tato parta inspiraci, nechtěně (jako druhý produkt Ištvanova genia) prozradil  v talk show Karla Šípa Prof. MUDr. Cyril Höschl, DrSc., FRCPsych.

 

Za bývalé státostrany se sice méně cestovalo, ale na druhou stranu DP podnik vydával různé kalendáříky, jak se chovat v Praze.

Doufejme, že ve státě, kde mimo občasných slovních přestřelek ( a to je snad dokonce dobře pro vypouštění přetlaku) teroristické útoky v podstatě neexistují, bude bezpečnost zajištěna v mírovém duchu i nadále!

 

 

Špína a lež. Lidé, buďte totálně debilní, my si vás vypočítáme dle své metody, říká vexlák Karel Janeček a ekonom Kohout. Dostaneme vás tam, kam my chceme!

Snad embargo v našem státě nedává na titulní strany, čím by se strašně chlubil každý stát, každá vláda, každá politická strana ve vládě: za třetí čtvrletí poklesl zahraniční dluh!

 

Také vám připadá svět stále více nějak zvrácený? Podle čtk poradenská společnost pro server Expedia.com v průzkumech v USA zjistila, že nejprotivnějšími v letadlech jsou rodiče, které se o své děti nestarají.

Neuvěřitelná bomba: v dokumentech, které probírala současná dočasná vláda poskládaná prezidentem Zemanem, se našel ten nejdůležitější. Obsahuje foto, které dokládá, že se Václav Klaus nechal zvěčnit , jak na zeď píše křídou nápis a který ho nyní usvědčuje jako zločince ve všech směrech.

Ve Francii šli do kriminálu hostinští za to, že si hosté sami odnášeli pití. "Chceme, aby se u nás hosté cítili jako doma," vysvětluje Maryka domácímu tisku. Proto je obvyklé, že hosté při koncertech donesou k výčepu prázdné sklenice poté, co vypili jejich obsah, a přejí si další rundu.

Bigbíťácký řvoun, komediant, komik a hudebník, mnozí mávnou rukou. Jenomže nejenom ve sportu mnozí klamou tělem...

No, abychom byli upřímní, ono to tam tak přímo není. Přesto k tomu nějak vyzývá. Ptáte se proč?

Ty záhady se nějak množí. Jakoby syndrom mrtvého Šmída od Drahomíry Dražské, autorky zprávy o mrtvém studentovi na Národní třídě v listopadu 1989 zachvátil celý svět.

A zatímco západní svět nad kuřetem v pochvě nadšeně hýká, jak tvrdý je to boj proti Putinovi, u nás se o chudácích formátu Ratha či Kájínka točí filmy jako o hrdinech a lidé nadšeně tleskají.

 

Ladova zima
Ladova zima

Stále se tvrdí, že už není, co bývalo. Stále se tvrdí, že „Ladovy zimy“ zničilo globální oteplování. Opravdu?

Na Antarktidě byla naměřena nejnižší teplota na světě.
Na Antarktidě nenajdete žádné lední medvědy (ti žijí na severu).
Antarktida je poslední nedotčený kontinent světa s nádhernou přírodou.

Facebookový  vzkaz, z kterého dnes mrazí. "Chci být nejlepší táta a manžel. Nic pro mě není důležitější."

 

Zda jsou totální gauneři, kterým teče do bot, prosím posuďte sami. Drzost, kterou se tato banda snaží už po několikáté zmanipulovat veřejnost, aniž zatím známe pozadí, má další pokračování.

V institucionální struktuře Evropské unie hraje hlavní roli trojúhelník Evropská komise - Rada EU - Evropský parlament, který doplňuje Evropský soudní dvůr. Někdy se proto používá pojem institucionální čtyřúhelník. V rozdělení zodpovědností ve věci unijního práva platí, že instituce zpravidla kumulují více funkcí.

 "Genderová dimenze korupce“

Evropská expertní skupina GRECO proti korupci v přísně genderově sofistikovaném výzkumu vyzkoumala a potvrdila prohlášení policajta z Anglie, že soulož mezi mužem a ženou je velice těžká genderová forma korupce a zavinila pád tří islandských bank, proto Angličany nemohli vyplatit... .

Ministr dopravy Vít Bárta chce nejdříve zkontrolovat všechny dosud realizované projekty a až potom stavět nové silnice. Údržba rozestavěných staveb přitom vyjde na 126 milionů korun. O jejich stavbě by měl v budoucnu rozhodnout nový úřad.

Zdroj: http://ekonomika.idnes.cz/stavari-budou-bez-prace-barta-nechce-stavet-silnice-ani-pristi-rok-1co-/eko-doprava.aspx?c=A101111_222330_eko-doprava_brm

Připomeňme si, jak to s výstavbou silnic začalo

Ministr dopravy Vít Bárta chce nejdříve zkontrolovat všechny dosud realizované projekty a až potom stavět nové silnice. Údržba rozestavěných staveb přitom vyjde na 126 milionů korun. O jejich stavbě by měl v budoucnu rozhodnout nový úřad.

Co se dozvíme v roce 2014 po přesunech k Babišovi, Křetínskému a dalším?

Lidé stále méně čtou papírové noviny a časopisy. Průměrný prodaný náklad deníků v lednu klesl na 1,231 milionu, což znamená, že letos v tomto měsíci si každý den koupilo některý z tuzemských deníků o sto třicet tisíc lidí méně než před rokem. Je to pokles o deset procent.

I když to vypadá jako naprostá ptákovina, podívejme se na posloupnost prazvláštních vývodů státních zástupců. A s vyústěním davu nenávistných lidí v diskuzích či výslechu policie ve Velké Úpě. A nedej Bože,  pokud se to dostane do rukou Ištvanovi a Šlachtovi.....

Původně jsem zde chtěl popsat jenom fakta a mýty úspěšné (podle někoho neúspěšné) privatizace Václava Klause z devadesátých let.

Tito hrdinové, kteří tlačí na Ukrajinu a Rusko, aby poslechly ulici, se snad v půli cesty nezastaví.

Ištvan, Šlachta, Kocáb a další a další zvrácennosti na českém nebi dostávají další ikonu české demokracie!

 

Palata Slonková
Palata Slonková

Smutný osud nastavuje tvář nejčtenějšímu Babišovu deníku (no, těžko dnes říci nejčtenějšímu) pod novou „hvězdou“, šéfredaktorkou Sabinou Slonkovou.

 

Mám revizory a policisty rád. Ne, neťukejte si na čelo. Ani to není ironie. Mám je skutečně rád.

 

Co bylo vyřčeno dnes s důkazy, aby se občan mohl zorientovat skutečně podle faktů a nikoliv podle zaměstnavatele novin!

My odboráři a záloha ČSSD z ČMKOS to vidíme naprosto jasně: v koaliční smlouvě je napsáno, že splní všechny požadavky, které chceme, vyplatí všechny peníze, co chceme a žádná skupina se nebude mít hůř.

 

BUDE LÍP
BUDE LÍP

Pane Stropnický, komediant patří na prkna divadla, nikoliv na vážné rozhovory o životech lidí.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...