Opět Evropou obchází strašidlo bezmoci. A ta bezmoc je stále hrozivější. Opět vstávají ti, o kterých jsme si bláhově mysleli, že přirozeně vymřou.

 

 

Překrucování faktů a nespravedlivé napadání majority mě donutilo napsat protest osobě, která toto ve všech denících vyprovokovala.

 

Je září, rok 2013. Každá uklízečka, každá pomocná síla pracuje s počítači, sedmdesátiletí důchodci běžně surfují po internetu.

 

Tak toto se řešilo v předminulém a minulém století. V nejstarší republice světa San Marinu se ženy tohoto práva dočkaly až roku 1960

A rovnou v první větě píši: kdo mě nařkne z jakéhosi bolševismu je nikoliv Zemanův pseudo, ale skutečný hlupák non plus ultra!

„Demokraté v Evropě, vzbuďme se!“ 

Významná periodika u nás (Lidové noviny, 4. 9. 2013) i ve světě přinesla prohlášení Daniela Cohn-Bendita, známého anarchisty, bojovníka na pařížských barikádách v roce 1968, a Felixe Marquardta, spoluzakladatelů hnutí Europeans Now, nazvané Mladí Evropané... Sjednoťte se!

 

 

Velký ohlas, který vzbudil článek „Proč mi Zeman zvrací v obýváku?“ a upřímně musím říci, že tentokrát obsahem a nikoliv nadpisem, mi dává povinnost osvětlit některé obraty.

 

 

Nikdo nemá morální právo mě osočit za slova v nadpisu, leda že by doložil, že tvrdá data níže napsaná nejsou pravdivá. (Navíc je sám používá)

 

Věnováno šéfredaktoru  Balšínkovi z Lidových novin a skutečným novinářům – některým kolegům Martina Komárka

Mnoho lidí zoufá, že za "komunistů" jsme se měli lépe, protože prý vše bylo levnější. Ale opravdu? Už několik srovnání ukázalo, že při přepočtu na současné příjmy, je to u většiny položek právě opačně. A jak si ve srovnání stojí školní pomůcky a potřeby?

 

Taková kráva nebeská, co si o sobě myslí, zlodějská chátra, drzá opice

Díky moc. Strašně jsem si oddechl. Já už se fakt bál, že mě přesvědčí a pivo nebude kde ochladit! Moc moc děkuji.

Není na škodu si připomenout výroky k „amnestii“ tři čtvrtě roku po té. Co vlastně říkali někteří aktéři a jak „moudré“ máme soudce.

 

Česká specifika se opět odrážejí stylem „Dobrého vojáka Švejka“. Zatímco jinde padají hlavy a policie je v plné polní....

 

A slovo starý nenaráží na věk, ale na dobu, kdy šokoval své protivníky, kdy šokoval i celou Evropu. Konečně ho zase poznávám.

 

Podle ÚS nelze na jednání porodních asistentek vztahovat stejné nároky jako na poskytování zdravotní péče v porodnici. 

 

Předkládám  pohled člověka, který se za svůj život setkal s mnoha střípky a ty dávají mozaiku určitého vidění.

 

Jak je občan chráněn, proti státnímu zástupci, který může být součástí obrovského zločinu a zametá stopy?(  Viz upozornění předsedkyně Vitáskové)

 

Předem upozorňuji, že jsem se nikdy žádného protiromského, či proromského pochodu nezúčastnil.

 

Holt Velká Morava po sobě zanechala kvalitní potomky. Původně to sice vypadalo, že nadčlověkem je pouze jeden výjimečný samec. Borec hejtman Hašek.

Přece je logické, že celá armáda Sýrie, která vítězí na všech frontách, k hrdinnému vítězství potřebuje jednu chemickou raketu….

 

Ostře protestuji proti způsobu, kterým ostatní dehonestujete. Proti způsobu, který sám často kritizujete!

Slavnosti Svatý Jan pod Skalou, dravci a myslivecká mše

 

Jak jsem se možná stal součástí zločinu zaneseném do análů Ištvana a Šlachty... A mám strach, že budu obviněn.

Jak se kdysi říkalo českému vozidlu Škoda 1000 MB, což bylo na svoji dobu docela moderní, výkonné, pohodlné vozilo s malou spotřebou.

 

Jako občan nejsem schopen vstřebat, že Ištvan se Šlachtou beztrestně vykradou sejf a nic se nestane. Mají nějakou speciální imunitu, o které nevíme?

 

Dovolte mi prosím rozdělit tento text na dvě části: osobní a vysvětlení k článku „Ekonomická realita recese“, na který jsem měl mnoho reakcí ve fórech či mailech.

Pravda, zatímco Orbán byl ocejchován „elitou“ spojené excelentní Evropy a "orgánem" MMF, Petr Nečas domácí ekonomickou extraligou hvězdné ekonomické pěchoty.

 

Pokud se to potvrdí, tak by to byl neuvěřitelný zločin v novodobé historii České republiky!

 

Proč mám pocit já, který stojí dodnes za 95%  pravicovými myšlenkami Václava Klause, proč mám sakra ten dojem, že za nitě tahá Klaus v závěsu se Zemanem a dělají si z nás legraci?

 

Jsem více jak třicet let ženatý s jednou ženou a za to se úchylným homosexuálům hluboce omlouvám. Toto zločinné spolčení bych už nikdy neopakoval.  Na doporučení Prague Pride...

Kolem tisku se pohybuji celý život. A jestliže se novináři nebrání, já špinavé urážky prezidenta  odmítám akceptovat!

 

Nebudeme si zastírat, že normální vláda neexistuje. To, čemu se za bolševika říkalo meloucháři či hochštapleři, vidíme ve Strakovce v plné parádě.

A zatímco Ivetu Bartošovou alkohol stáhl až na dno společnosti a bulvární špína si z ní udělala hračku na bahno, Zemana alkohol dostal až na prezidentský úřad. To jsou paradoxy života...

V úterý, před klíčovým hlasováním o důvěře kabinetu Jiřího Rusnoka, proběhne na pražském Klárově demonstrace proti této vládě. Jejím organizátorem je studentská iniciativa s názvem Inventura demokracie.

Půjčím li si milión, jsem, bohatý, protože mám milión, nebo jsem zadlužený až po uši, protože mám dluh milión a musím ho splatit i s úroky?

Zkusme najít souvislosti: Svijanské pivo, 150 miliónů, cukrovinky, Rittig a Janoušek, Vojenské zpravodajství a TOI TOI? Nápověda je v klipu.

Poslední výroky poručíka Duba alias návladního Ištvana jakoby splývaly v jedno - rozdílu v nich  není! Zdá se, že tato záhadná postavička z rodu Ištvanů naprosto nic nechápe. Nebo chápe až moc...

 

Vážený expremiére Nečasi, nesuďte tak příkře.

Vím, že Ištvan s Bajgrem byl hnus všech hnusů. Přesto Vás žádám, ne, přesto Vás prosím, abyste se nyní neunáhloval. Proč?

 Čtyři muži, které policie obvinila ze sobotního napadení dvou mužů v Duchcově, jsou ve vězení. Jeden si od pondělka odpykává trest, ostatní tři jsou ode dneška ve vazbě. 

 

Pokud má být v čele Ústavního soudu podvodník, bylo by to katastrofou. Nebo by to spíše dokládalo to, do jakého stavu se dostala Česká republika a jak byla pučem sražena vláda.

Ne, hluboce se mýlíte, pane Ištvane. Toto skutečně není žádná videohra ani kasino. To je nepředvídatelnost zákona na politickou objednávku veřejných průzkumů!

 

 

Ne, to není fantasmagorie, ani nadpis na přitáhnutí čtenářů. Ptám se na tyto nejvyšší ústavní činitele naprosto důvodně a vážně:

Všechna čest Lidovým novinám, že poslední dobou dávají prostor těm, co se nebojí jasně psát bez zákulisních podrazů. Jakoby se poslední dobou odstřihávala pupeční šňůra od Mf Dnes a různých Kmentů....

 

A Sobotku i s ČSSD zaříznul prezident Zeman. Takto by se dalo zjednodušeně  popsat v hantýrce neuvěřitelné politické zvěrstvo, které se událo v posledních dnech. Kdo ale kryje záda špinavé Ištvanově hře?

 

Zanechte s prvním nadýchnutím rasistické výkřiky a osočování. Cikánský problém je už velmi dobře popsán. Ale kdo brání poctivému řešení v cikánské otázce?

 

Vrchní rada štamgastů rozhodla: do naší putyky už Miloše Zemana a Rusnoka nikdy nepustíme.

 

A je to znát. Lze se divit rozsudku, když v jeho čele je opět napravený soudruh Rychetský a  prověrky v senátu po vzoru padesátých let vede Gajdůšková, Štěch a Dientsbier?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...