Nechápu, nerozumím. Počínaje Mertlíkem a konče Pehem, tudíž od okonomů přes různé politology slyšíme zvláštní věty: euro je velice kvalitní měna, zachraňovat se nemusí.

 

 

Ta pani moderátorka Jílková "Máte slovo" je skutečné neštěstí. Pozve lidi, kteří vůbec nevědí, která bije, nic si nepamatují a jenom nadávají.

Tak to je akce z vlnyevoluce.cz .Ty půjdeš s námi, ty budeš viset, Milado Horáková a tebe soudruhu odměníme, říká Karel Janeček alias dělnická prokurátorka Ludmila Brožová-Polednová. Nebo vlny revoluce?

Na převážně mimopražské taxikáře, se kterými si doposud magistrát nevěděl rady, dopadl tvrdý bič. A zděšení nebere konce, pokuty se začínají platit!

Hostivice – V Hostivici u Prahy, kde má bydliště bývalý hejtman David Rath (dříve ČSSD) stíhaný kvůli korupci, vyhrálo krajské volby hnutí Středočeši2012.cz v čele Rathovou někdejší mluvčí Berill Maschekovou.

Přestaňme se dívat na politiku přes růžové brýle, zanechme diplomacie na ospravedlnění výsledků a nazvěme každou kategorii voličů tak, jak si zaslouží.

(Reakce na článek 5+2 dnyHolírna po Česku: Musí platit, i když nic nedluží)

Máme nezávislou justici, máme nezávislý Ústavní soud, zákony může připravovat pouze zástupce justice, advokacie a práva,  precendenty dělá opět spící justice. Tak proč nadáváme ostatním politikům

Z několika nezávislých zdrojů je potvrzena příští Nobelova cena míru, byť bude až příští rok: všechny zdroje unisono tvrdí: zaslouženě ji dostane planeta Mars. Důvod je prokazatelný a nikdo ho nevyvrátil. Dokonce ani nezpochybnil!

Stavební firmy navenek jako propagace vlády ČSSD v Kraji Vysočina. Za stovky tisíc ročně vozily zaměstnance kraje do Prahy za kulturou. Přispívali  vítězové zakázek za stovky milionů na stavby a opravy budov nebo silnic.

 

Vážený pane šéfredaktore Čásenský,

V den setkání významných státníků prezidentů Gaucka a Klause mi dovolte, abych Vás oslovil se závažnou otázkou: proč se nepřetržitě nepravdivě komentuje nejenom v deníku Mf Dnes, ale ve většině celostátních zpravodajských relacích o skepsi vůči EU

Tak na to snad ani bolševici nepřišli. Ti žebrali, ale dluhy nesekali.

Prý do svízelné situace se dostali měštští strážníci na Smíchově podle Novinek.cz, když zasáhli proti bandě nechvalné známé ze Smíchova. Strážník dostane berlí od ožralé bezdomovkyně, je mu sražena čepice a jakýsi tlustý (spolupachatel či provokatér) je na straně této smečky.

Pane režisére, jakým právem urážíte nejstarší české občany na Moravě a v Čechách? Jakým právem se jim vysmíváte? Proč nejdete vyvěsit Havla na váš Stalinův štít ve Vysokých Tatrách?  

Je nejvyšší čas vystoupit z Evropské unie. Její vnitřní dluh je děsivý jako Československa před pádem komunistů v roce 1989! Místo, aby Brusel propustil polovinu (možná víc) úředníků, rozprášil komise, subkomise a podkomise a začal hospodařit, žádá o peníze k navýšení!

„Vážení přátelé, chtěla bych vás touto cestou informovat, že s platností od 31. 10. jsem se rozhodla rezignovat na funkci hejtmanky Ústeckého kraje,“ píše hejtmanka Vaňhová  z e-mailu vanhova.j@kr-ustecky.cz.

Ano, poslední dobou se používá zhrublý slovník s urážlivými  podpásovými  nařčeními. Že s tím přišel Zavadil, Vieweghové a část socialistů je psát o tom jako nošení dříví do lesa.

Ale že se k tomu přidává nadhodnota – totální oblbování mas jako v roce1948 i v době internetu, je naprosto děsivé.

Policejní hlídka na Litoměřicku honila řidiče silného mercedesu. Dopadla ho po deseti kilometrech, když havaroval. Z auta vystoupil devatenáctiletý hajzlík, kterému úřady už pětkrát zakázaly řídit.

A z čeho že „protikorupčník“ Janeček vychází? Z neotřesitelné argumentace…A kdyby nebyl, tak stejně je, dají se parafrázovat urážky „honoris debilis“ Janečka z Nadace proti korupci! Je použití slova dement na místě?

Byl Alois Jirásek tak prozíravý, že pochopil, kam povede slepičí válka? Porovnejte s dnešním dennodenním atakem, kdy gendedrové společnosti fanaticky dělají průzkumy, osočují muže, nutí je stát se úchyly a chovat se jako teploušové s náušnicemi i mluvou.... A v televizích dámy plivají, chrochtají, prdějí, chovají se jako prasata nebo střílí do mužů jako do lovné zvěře.

Zátěžové testy zkoumají, zda-li je zhruba 140 existujících jaderných reaktorů v Evropě připraveno se vypořádat s takovými extrémními případy, jako jsou třeba útoky teroristů nebo ničivá zemětřesení.

Schodek státního rozpočtu v září stoupl pouze o 4 miliardy na 71,4  Kč ze srpnových 67 miliard korun. Loni v září byl deficit rozpočtu o téměř 34 miliard korun vyšší.

 

Asi nikdo není proti obvinění a zatčení lumpů. Ale v době, kdy je napaden prezident republiky a zvláštní okolnosti kolem zatčení nedávají zatím smysl.

Stále zajímavější výplody se dozvídáme: komunisti mohou ohrožovat kohokoliv.

Ne, Viewegh a jemu podobní nejsou skuteční vrazi. Oni si je pouze přes své zrůdné emotivní výlevy  najímají pro své budoucí příběhy. A konstrukce a fiktivní obvinění evokují magory, kteří za ně náměty (vraždy a další zrůdnosti) vykonají.

Ke konci druhého čtvrtletí letošního roku se snížil zahraniční dluh České republiky na 1,895 bilionu korun (49,6 procenta HDP).

Nadává se na pravici. Nadává se na politiku. Přátelé Václava Havla ukazují poctivou, vlídnou tvář a obviňují úlisnou pravici - zloděje a korupčníky. Viewegh dokonce píše prasečárny. Jaká je však pravda skutečná, kam veřejnost nedohlédne? Jaké má skutečné názory a poctivé rozhodování bývalá soudkyně ÚS, žena a nová, pioctivá krev naší levice za Zelené? Prosím, posuďtze sami.

Spisovatel Michal Viewegh žádá vyšší odškodnění od bývalého vydavatele deníku Aha! za zprávu o údajném poměru s milenkou. Ústavní soud jeho žádosti v pondělí dopoledne vyhověl. Kauzu tak bude znovu řešit Městský soud v Praze.

 

Nestřílejte slepými náboji, nestřílejte ani ostrými naslepo. Věc je naprosto průzračná, až křišťálová, jak by řekl bývalý fascinující premiér Standa Gross. Pouze nedvojsmyslně.

 

Hampl: I po nás se žádá záchrana bank v eurozóně


aneb kniha Mráz přichází z Hradu, kde perverzní Viewegh  trapně uráží prezidenta, že „Klaus“ jezdí s milencem na Maledivy, je homosexuál, opět podivné financování a už opět vila Klause ve Švýcarsku… Trapná a stupidní – prý jako koláž…

Není možné, to napsat slušněji, když slyším tupou konferenci odborů. Zavadil, Středula, Fassman a další soudruzi a soudružky. Prý vláda slíbila růst a zatímco svět prý strašně bohatne a skvěle šlape...

jak píší někteří novináři či politologové v podtextu článků? A je pravdou, že Václav Klaus se někam cpe?

Jistě, když normální a trochu více informovaný občan České republiky vidí popularitu ČSSD, komunistů a jednoduššího předsedy ČSSD Bohuslava Sobotky a slyší či čte výpady prezidenta proti vládě, tají se skoro dech.

Řidička terénního BMW Eva Varholíková-Rezešová srazila Fiat Punto. Pletlo se jí v cestě a to miliardářka - dcera někdejšího šéfa Východoslovenských železáren Alexandra Rezeše a bývalého vlastníka fotbalového klubu Sparta Praha nemohla strpět.

Francie si stále užívá tříprocentní prémie na výnosech dlouhodobých dluhopisů. Důvody takto nízkých výnosů se ale hledají jen ztěžka. Můžeme očekávat, že Francie bude muset svým věřitelům připlatit, její makroekonomická čísla totiž nejsou dobrá.

22 občanů (zatím) v České republice, v Norsku 18 mrtvých, v Estonsku  65 mrtvých a proto musí být tvrdě potrestán.

Ústavní soud odmítl další stížnost poslance Davida Ratha, jenž čelí podezření z korupce. Stížnost směřovala proti rozhodnutí Krajského soudu v Ústí nad Labem o politikově vazbě.

Plzeň kontra Sparta. To je nejen vrchol domácí ligy na hřišti, ale také bitva o moc nad českým fotbalem. A po sobotním utkání otevřená válka.

Ilustrovaná kniha pro děti ve věku 8 až 11 let: Sexuální vztahy, Co dělají dospělí, když se milují, Milování a početí dítěte - to je to samé, Sperma, Od vajíčka k embryu, Homosexualita, Láska k sobě samému. Rodiče ke knize s názvem Jak dospívá mé tělo dostali ještě kapitolu o znásilnění a pedofilii.

 

Je naprostou záhadou, proč zrůdy jako KSČ, KSČM, Grebeníčkové a jejich přátelé jsou v útoku a pravicové strany se řežou a brání. Má to logiku, když poslední tři čtyři roky jsou skutečně obdivuhodné? Fakta, aby to opět nebyl výkřik do tmy!

Není měsíce, není týdne, aby nějaký dement neprovokoval věřící, jejíchž bohem je Alláh. A zatímco jenom pochyby o počtu mrtvých v "holocaustu", což je u části ateistů neuvěřitelná blbost, jsou tvrdě stíhány a občané za pochyby pronásledováni jako zvěř, pro židy existuje parafraze, že jedině mrtvý muslim je dobrý muslim.

Na šíleném míchání alkoholu a v podstatě úmyslných vraždách jsou ještě dvě závažné skutečnosti, kterými se nikdo zatím nezabývá. Co dělají hejtmani, co dělá samospráva a jak je možné, že region Morava a Polsko do okolí bez kontroly a bez trestu rozváží škodlivý olkohol, škodlivé potraviny, Na cenrum a Prahu se nadává, ale v okamžiku ohrožení se žebroní o pomoc?

Stíhání Lessyho pokračuje, státní žalobce protest zamítl. "Podstata skutku, který je předmětem tohoto trestního řízení, nemůže být případnou změnou časového údaje nijak dotčena, i kdyby ke změně došlo v průběhu dalšího dokazování," .

Svobodní nyní zahajují sběr 50 000 podpisů, které jsou potřebné k nominaci kandidáta do chystaných voleb, v nichž budou vybírat příštího prezidenta všichni občané. Ti, kdo "milují Spojené státy Evropské" zde mají příležitost.

Jak jsme do dnešního průšvihu dostali? Podle zákona č.180/2005 výkupní ceny elektřiny z obnovitelných zdrojů energie stanovuje Energetický regulační úřad (ERÚ) každoročně svými cenovými rozhodnutími, přičemž cena pro následující kalendářní rok nesmí být nižší než 95% ceny v stávajícím kalendářním roce.

Zrůdná rodina, jakou by člověk pohledal. A lidé nepoučitelní, kteří skočí na lep kdejakého gaunera, ale poctivý člověk se nemůže ubránit. A za nimi stojí Paroubkové, Kottové, Plocové, Kočkové, kterým pomáhají advokáti jako je Sokol, Láska... Výkvět všech výkvětů...

Nějak mi to v mozku klokotá. Už dvacet let slyším, jaká jsme čuňata, která se přežírají, a vůbec: jsme takový národ knedlozelovepřo....

Komické a trapné figurky, které popisuje už Jaroslav Hašek v osobě Pepy Vyskoče, dokonce s drzostí slepičí farmy: Klára Samková, Táňa Fischerová, Zuzana Roithová či Jana Bobošíková a přidáme li potetovaného cvoka Vladimía Franze, karierního bolševika Jana Fischera, je to tristní výhled.

Podle guvernéra české národní banky Miroslava Singera euro nedokázalo urychlit ekonomický růst Evropské unie. Proti tomu je stále reálnější kolaps eurozóny. Namísto dalších obřích půjček zadluženým zemím volá Singer po vrácení a dodržování původních principů eurozóny.

Slovenský poslanec Alojz Hlina (opoziční strana Obyčejní lidé a nezávislé osobnosti - OLaNO) navrhl, aby stát finančně podporoval maximálně tři děti. To je jeden z výsledků jeho týdenní cesty po romských osadách, informuje v pondělí agentura SITA a server listu Pravda.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...