Právo na sebeurčení není možné na podkladě místních nápadů a sestěhování menšin. Na druhou stranu jsme měli Slováky postřílet, že s námi nechtěli být v jednom svazku?

V Rusku se každý bojí promluvit. Pouze Navalnyj je světlá výjimka. Tak to popisují masmédia, tak to popisuje mainstream západní propagandy. Zkusme uvěřit.

 

Budoucnost USA
Budoucnost USA

Dá se to spíše přirovnat k mafiánskému období zlodějů zlatých dolů a diamantových nalezišť, kdy ze smrtí a vražd skutečných nálezců bohatli mafiánští bossové chránění po zuby ozbrojenou tlupou vojenských a zabijáckých gard.

 

Geniální CIA neví..?
Geniální CIA neví..?

S obklíčením Debalceva a mnoha tisíc vojáků (nelze psát ukrajinských) se objevují trhliny v mainstreamovém běsnění o zločinném Putinovi a Rusku a zářném, neposkvrněném západu v čele s USA.

Vzhledem k tomu, že nás spojuje s panem Haasem stejný osud, či podobné myšlenky, je zde uveřejněn celý text ukončení členství v ODS.

Páni novináři, myslíte, že fanatickým obhajováním západu a totální kritikou či urážkou východu získáte větší počet souznících občanů s dnešní "zvláštní" americkou svobodou?

 

Premiér Benjamin Netanjahu vyzval všechny evropské Židy, aby se kvůli své bezpečnosti vystěhovali do Izraele.

 

Jako z kopíráku
Jako z kopíráku

 Před soud by měli jít všichni novináři, redaktoři, reportéři, politologové, ale i politici, kteří záměrným zkreslováním o bojích na Ukrajině zvyšovali napětí a nenávist!


Václav Moravec sice zneužil pořad ve svůj prospěch a urážky, ale... Ale každý si udělejte úsudek sám.

Stále se hovoří o příchodu pár jedinců - bývalých Čechů. A druhá zpráva je, že se prudce zvedl prodej malých bytů. Souvisí to nějak?

"Matka Putina měla v těhotenství s Vladimírem mrtvici a Vladimír byl v děloze poškozen" cituje deník ze zprávy Brendy Connorsové, expertky na analýzu nonverbální komunikace a gestikulace Námořní vojenské akademie v Newportu.

Vážení Ukrajinci, vážení Evropané, jsem zde, jsem v Evropě na Ukrajině, abych vás jednoznačně ujistil o naší podpoře. A oznámil: Putin a Rusko je agresor.

 

Proč?
Proč?

Pokud se rozprchli novináři z Lidových novin, protože údajně nemohli psát to, co ve sktečnosti je, pak je plnou záhadou, co je v ECHO 24.  (druhá část s nejnovějšími daty)

Foťte si prdelky, foťte si pipinky a sebeukájení na svém selfie je pouze vaše. Nebo vašich přátel. I pindíky ukazujte vašim přátelům, dětem....

Superúředník, neboli  styčný důstojník Evropské unie a politruk v jedné osobě!

Mladá žena žaluje místní policejní stanici o 400 tisíc dolarů (necelých deset milionů korun) za to, že byla v roce 2011 zatčena a s nasazenými pouty ponechána na zadním sedadle hlídkového vozu.

Stále největší nebulvární deník Mladá Fronta Dnes (MFD), která patří do stáje Agrofertu Andreje Babiše, se potýká s dramatickým propadem nákladu především ve volném prodeji.

Nechcete vysvětlit, než nastoupíte k NATO, co se stalo v Iráku, Afghanistánu, Sýrii, Lybii, Nigérii, na Ukrajině…?

Na protesty proti Kissingerovi byla reakce jasná, demokratická, americká...Senátor John McCain, předseda komise: „Vypadněte odsud, havěti a nízká spodino“! Zavřete huby, jinak budete  zatčeni".

Michal Malý

Romea.cz dlouhodobě protestuje proti údajné xenofobii a rasismu vůči Romům a poukazuje na to, že většinová společnost Romy diskriminuje.

Takže už jsou ve Francii větší magoři, než byli komunisti s bájnou SSSR? Nebo dokonce celý západ? V amerických školách se střílí jak u Verdunu, děti se pod rychlopalnými zbraněmi kosí jak cínoví vojáčci a...


30.ledna 2015

Všechny ekonomické servry v extázi. Od Patria Online po Bloombergy. Co se to vlastně děje v Rusku? Guvernérka centrální banky Elvira Nabiullinová tvrdí, že drama už nehrozí. Kdo se zbláznil? Nebo se teprve zblázní….?

Mohou jejich členové lhát, podvádět, provokovat, falšovat výroky a zaměňovat příčiny a důsledky? Přece by mělo být postaveno právo a trest za prokazatelné činy, nikoliv za politická prohlášení. Nebo se doba změnila?

 

Nezávislá....
Nezávislá....

Popsali jsme si zatím dva druhy terorismu USA: politický a vojenský. Není jasné, proč se bojí či nechtějí popsat ekonomové jako třeba Pavel Kohout terorismus a vydírání ekonomické. Popišme si to nejdříve "lajcky".

Ekonomika|29. ledna 2015|1 komentář|1 fotka|Pokračování...

Navrhuji proto totální deislamizaci v několika prostých krocích. Stačí se zbavit všeho, co jsme od muslimů kdy přejali. ..

Hitler, Stalin, Bush: trojice, která, má na svědomí statisíce, až miliony nevinných obětí, rozvrácených států, zoufalství a hrůz.

Je přece jasné: Al Gore a jeho panel řekl jasně. Je sucho, horko a zima neexistuje. Nekupujte uhlí, ani naftu, ale plavky a slunečníky.

Ne, vůbec to není o změně kurzu, o kritice Putina skoro nenávistné. Ale o tom, že dřív její analytické vývody byly založeny na prokazatelných číslech, z nichž vycházela.

To jsme zase dopadli. Trapná a debilní postavička bývalého prezidenta republiky Klause, který rozkradl republiku, zase dělá České republice ostudu. Jak se to stalo?

Forintovou konverzí devizových hypotečních úvěrů maďarská vláda zachránila statisíce dlužníků před důsledky prudkého posílení švýcarské měny a předešla panice, která zachvátila Polsko, Rakousko či Chorvatsko.

Výkvět expertů ze Slovenska dosáhl vrcholu v české politice a nyní pod jejich vedením dostává konečně Česká republika řád a pořádek…

 Děti za plyn?

Nerad se vyjadřuji osobně k něčemu, kde nemám podklady pro a proti. Ale zpráva v Mf DNES, která potvrzuje slova ředitele Kapitána, mě přímo šokovala!

 

Ten, kdo si myslí, že jsou tyto zrůdnosti z islámského státu, hluboce se mýlí. Ve Francii smí být každý Charlie s oplzlou redakcí, ale každý, kdo Charlie není, půjde do kriminálu, pokud to vysloví jako názor!

Přiberme další: Gordon O'Connor -  ministr obrany Kanady, senátor USA McCain…. Protože vědí, že lžou, používají demagogii, demagogii a zesměšňování jako bolševici v padesátých létech minulého století. Neuvěřitelná zvrácenost.

 

Noam Chomsky pro CNN srovnal teroristický útok na redakci časopisu Charlie Hebdo s náletem NATO na budovu srbské televize RTS v Bělehradě, kde v březnu 1999 zahynulo 16 novinářů.

Utajování, kam vede ne-výchova v Norsku, Anglii a dalších státech najednou dostává další trhliny. A utajovaná následná dětská kriminalita, utajovaná romská kriminalita a další je zločinem celé slušné společnosti. Dokonce i svobody!

Superlativy a nadšení vysílá prezident USA Obama do éteru. Mezi lidmi nastal relativní klid a pohoda. Co ale doutná pod pokličkou? Mají pravdu politici, nebo ti, kteří jsou "přímo v terénu"? Podívejme se i na jejich názory.

Někde je psáno, že šéfredaktor Jaroslav Plesl je kvalitní šéfredaktor a dle toho nyní prý Mf DNES tak vypadá.

Z nepřítele se stává přítel a přítele nepřítel. Pouze těch 200 000 zbytečně zabitých občanů musíme někomu přišít! Na koho to ten velký Američan tentokrát hodí, když mu s Asadem a Sýrií ujíždí vlak?

Rusko mohutně dozbrojuje, ale v detailech je ukryt ďábel. Pokud se podíváte po všech majnstreamových médiích, každého napadne

Ve třetím bodu Le Penová žádá zásadní změnu francouzské zahraniční politiky, která se podle ní zmítá mezi Skyllou a Charybdou.


Jakoby mediálnímu prostředí hráblo. Po roce 1989 byly Hospodářské noviny záštitou nikoliv pravdy, ale prostě záštitou názorového ekonomického pluralismu, dnešní noviny cílí... Vlastně na koho?

Sin Tong-hjuk se v lágru pro politické vězně narodil a strávil v něm 24 let, než se mu v roce 2005 podařilo uprchnout. Příběh vyšel v literární podobě pod názvem Útěk z Tábora 14 na základě rozhovorů Severokorejce s novinářem Blainem Hardenem a stal se bestsellerem.

Další exkluzivní trhák nové novinářské hvězdy Terezy Spencerové  tentokrát s prezidentem Sýrie Bašárem Asadem.

Prosinec přinesl útlum amerického průmyslu. Ne sice razantní, ale výroba elektřiny a aut. Zatímco američtí "expertní" ekonomové tvrdí, že to nic dramatického není, je možné data číst i jinak.

Haag začal vyšetřovat možné válečné zločiny v Palestině

Izraelský ministr zahraničí Avigdor Lieberman dnes označil postup soudu za skandální.

Kolorit dokreslují zrůdné americké filmy typu řezání motorovou pilou do lidských těl co nejlépe veřejnosti vykreslených, soulože stejných pohlaví veřejnosti do detailů předhazované a na druhou stranu zákazy občas zmiňovaných Karafiátových Broučků. Přetvářka a hnus!

Vážený pane prezidente Zemane, vážený ministře vnitra Chovanče, velmi moc prosím, ukončeme hysterii kolem náboženských výkřiků. My terorismus nevyvážíme a nikdo nám ho sem nedováží. Nestrašme lidi!

Pane předsedo vlády České republiky Sobotko, vyslovil jste větu, která by se měla tesat do kamene:" Teroristé vznikají všude tam, kde se zhroutily režimy". Pouze bych si vás dovolil lehce poopravit:

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...