Poslední bitva vzplála, dejme se na pochod, by nyní mohla napsat Redakce, Patria Online, protože ty umělé pohyby a zadlužování nic o těchto zónách nevypovídá - pouze rotačky na tištění peněz mají pré...

Ač bývalý trenér a funkcionář, nedovolím si určit, kde je počátek a konec vášní při dramatech u hokejové reprezentace či ve fotbalové Spartě Praha.

Maciej Ruczaj
Maciej Ruczaj

Kdo že to napsal? Jak jednoduché odlišit zrno od plev a pitomce od inteligence, či propagandu od pravdy! Autor je polský politolog a publicista...

Je nepochopitelné, že Úřad pro ochranu osobních údajů (ÚOOÚ) obtěžuje s kdejakou volovinou, ale tam, kde jsou občané šmírováni a leze se jim totálně do soukromí, ničemu nebrání a dokonce jsou celoevropsky (dle kritérií západní svobody) "šmíráci jako Call centra" podporovány granty.

Poradna|18. dubna 2015|0 komentářů|2 fotografie|Pokračování...

Dnes a zítra tvrdá data + komentáře. Jsou to strašná data a deziluze USA, protože se nejedná o týdenní výkyv, ale dlouhodobý tren a to je alarmující!


Nikdo slušný netvrdí, že gulagy byly pouze tvrdší převýchova. Ale historie zná neskonale horší krutosti a přesto jsme odpustili. Kde končí nenávist?

Vaše několikeré vystoupení v poslední době bylo natolik urážlivé pro čestné a slušné občany České republiky, že již nemohu mlčet.

Je zoufalé, že i mnoho „elitních“ ekonomů  nebere varovné signály jako součást světového ekonomického řádu, ale pouze jako jednotlivé excesy. Zkusme to napravit.

Sledujte pozorně, jak se vyvíjelo napětí v pobaltských republikách. Nemusíte být váleční experti. Důkazy jsou jak na dlani. A teprve na podkladě faktů se sami rozhodněte, zda "Dragounská jízda" byla hodna nadšení občanů, nebo měli dostat za každé otevření amerických úst pár facek.

Konečně víme, co to bylo za plavidlo, které se objevilo ve švédských vodách v říjnu minulého roku a kvůli kterému se aktivizovalo NATO včetně švédské admirality.

Podle zaručených ECHO 24 zpráv už nebude Putin jezdit či létat na kolibříkovi., neb to úřad pro dohled čistoty Putina zakázal.

„To bylo opravdu krátké přátelství s Putinem,“ utahuje si polský deník wPolityce z francouzského herce a komika Gerarda Depardieua, píše ECHO 24... 9. dubna 2015

Tyto a podobné otázky stále dokola zaznívají od těch, co nevěří, že: lze uzavřít i v současné době všechny informační mas-kanály, jako to bylo za socialismu.


Není jiné možnosti jak zjistit pravdu, když průzkumy jsou cinknuté a lidem se neříká pravda!

Hospodářské noviny

Nakonec i masmédia proráží hradbu mlčení a přiznávají, co občané vědí dávno: USA jsou na dně a úprk z dolarové, potažmo z eurodolarové zóny se akceleruje. Už se utajit nedá!

S lítostí v hlase křičel do kamery hvězdný zpravodaj z krymské pláže. A pouze jeden luxusní hotel je zaplněn, uronil slzu nad osudem "Krymčanů" Miroslav Karas.

Jakoby chtěli, abychom hned v prvním dílu rozebrali text, který zveřejnila nedůvěryhodná média jako idnes, ECHO 24, lidovky.cz, novinky.cz a další proamerické mainstreamové servry.


Putin-Erdogan
Putin - Erdogan

Strategie osy zla USA - EU se hroutí. Výhrůžky na prezidenta Zemana neplatí, vydírání premiéra Orbána, Maďarska a Řecka nepomáhají, zbývá už jenom humanitární bombardování, které Pentagon tak rád používá...


Autor: prof. Milan Zelený | Datum: 27.03.2015
 
Neschopnost rozlišovat, např., kvalitu od „škváru“, originál od kopie, zprávu od propagandy, pravdu od lži, moje od tvého - nebo národa od režimu, je obvykle znakem vrozené jednoduchosti a neinformovanosti jedince. Jen obtížně si lze v dnešním světě představit úspěšné přežití bez hodnotově zakotvené a rozvinuté schopnosti rozlišovat.

 Řekl bych, že ten krok stranou jako první udělal pan velvyslanec, který si spletl funkci velvyslance s protektorem nebo jakýmsi dozorcem nad českou zahraniční politikou, říká politolog Zdeněk Zbořil.

Samozřejmě je to přesmyčka, protože doslovně by mělo znít: každý druhý text či zpravodajství je o zhroucení zaostalého Ruska proti nádherné, růžové zahradě ekonomik západu, kde „náhodně“ něco zakolísá…


Stále mají dojem, že jak pro velvyslance  USA, dříve pro velvyslance SSSR znamená doporučení rozkaz a pochvala ze strany Ruska není tou hlavní devizou.

Asi už česká slepička nesnáší (nebo "nesnáší"?) česká vajíčka...

Mnoho lidí ví, že se zde ostře kritizuje Izrael za činy, které jsou daleko za hranou nejen právního, ale dokonce vojenského myšlení a pravidel. A to platí stále.

Protože se  Pařát dnes  ostře distancuje od nedůvěryhodných velkých či středních médií jako jsou ČT24, Mf Dnes, ECHO 24, Reflex, která často prokazatelně mystifikují, druhá část je věnována tomu, jak si i zdroje, kterým věříme, ověřujeme.

Írán byl jasný, smlouva se musela podepsat. Izraeli se to hrubě nelíbí, ale musí ústoupit.

Maďarsko se rozhodlo vstoupit do čínského projektu Asijské banky pro investice do infrastruktury (AIIB). Oznámil to maďarský premiér Viktor Orbán na návštěvě Kazachstánu.

De-dolarizace je spuštěna! 1. dubna 2015 a není to Apríl!

 

31.3.2015      den, který bude v dějinách našich dětí a vnoučat.

31.3.2015        den, kdy po dvousetleté nadvládě dolaru se mění svět

Co uvést na pravou míru zmatené diskuze, které běhají po internetu? Dávná přísloví říkají, že pojem není průjem a jeden o koze a druhý o voze.

Nejsme Ukrajina a  kyjevského  Majdanu zde nedosáhnete! A to přesto, že jste si podplatili veškerá mainstreamová zpravodajství. Přesto, že jste pohrozili každému, kdo bude negativně posuzovat vaše imperátorské choutky!

Vůbec by mě nenapadlo, že tato spíše osobní a prohlašuji na svou čest že pravdivá zpověď se bude tak obrovsky geometrickou řadou šířit i na Slovensku.

Tereza Spencerová

Agrese proti Jemenu: nejbohatší arabské země se s podporou nejbohatších zemí Západu pustily do jedné z nejchudších zemí světa.


The New York Times líčí, jak byli při vstupu do města Američané zklamáni, že je radostně nevítaly davy Čechů.

Myslíte, že to je z doby bolševické normalizace?

Co by se stalo, kdyby v USA někdo připravoval krvavý puč proti americkému prezidentovi? Nebo krvavé odstranění vítěze voleb v USA? Samozřejmě doživotí!

 

Mozkový TRUS!
Mozkový TRUS!

Znáte "Paroubkovy průzkumy"? Vždy se našla správná, vítězná odpověď.

Hádejte, jak bychom odpověděli my na "excelentní průzkum" o americkém plechovém cirkusu?


Ti, kdož mají stejné vidění světa, mohou tento text volně rozšiřovat a disponovat s ním. Proti lži a demagogii je potřeba vytvořit hráz. Ta hráz se jmenuje pravda a fakta!


10.01.2010

Jeden z prominentních duchovních šajch Abdal Madžíd Zindání řekl, že Washington a OSN usilují o mezinárodní okupaci Jemenu. Spojené státy Zindáního proto považují za teroristu. Vláda v Saná Zindáního příslušnost k al-Kajdě popírá.

Na admina přišlo několik mailů a i zde v příspěvku je pochybnost o tom, že se zatahují USA do pádu Airbusu A320 ve Francii. Zmizelo to.

 

Proč se USA distancují pár minut po pádu?
Proč se USA distancují
pár minut po pádu?

Pozor! Nezaměnit s konspirací a obviněním z terorismu! Je to absurdita, jak bojem proti nebezpečí jsme se sami dostali do nebezpečné pasti!

 

Aneb co se v mainstreamu nedočtete
Aneb co se v mainstreamu
nedočtete

Přišlo anonymně mailem a běhá to dál. Vzhledem k tomu, že to nejsou ani urážky, dokonce je většina ověřitelná pravda, proč to nezveřejnit? (Mimo úmrtnosti, to je asi myšleno jinak)

Naše kulturní divadelní fronta našeho Vůdce Václava Havla zahájila rozhodné kroky a infiltrovala se do skupiny Jiřího Vyvadila, který si dovolil rozvracet naši Evropskou socialistickou republiku.

Ahoj kamarádi,

po dvou úspěšných ročnících Trampských Pikovic vás zveme na třetí ročník, který navazuje na předchozí ročníky Pikovic, kterých bylo více jak dvacet.  Opět se sejdeme v areálu tábořiště Pikovice u zlatonosné řeky Sázavy a to v sobotu 23.5.2015 .

Ruské velvyslanectví v České republice opět šíří propagandistické články, píše ECHO 24. Lidem, kteří proti tomu podle ambasády chtějí protestovat, prý česká média vyhrožují a od protiakcí je odrazují.

Měli bychom znát pozadí života těch, kteří nás stále tlačí do nějaké války, kdo všechny kolem obviňuje ze zabijáctví, kdo nadávají prezidentu Zemanovi, obviňují prezidenta Putina že je válečný štváč a psychicky nevyrovnaný.

 

Už jedou k nám
Už jedou k nám

Teroristická US ARMY, která se valí do České republiky, byla donucena soudem, aby zveřejnila zvěrstva, dopouštěná na těch, kteří jí kladli odpor. Samozřejmě že se jim do toho nechce.

Pozor, úvodem si řekněme na rovinu, že toto není založeno na politické propagandě, ale na tvrdých datech.

Co je vrcholem cynismu? Když ti, co kradou a perou špinavé peníze žádají okradeného, aby jim za to ještě zaplatil! Máme sami sobě tleskat, nebo máme nad sebou zvracet?

Mávátka, chrastítka a řehtačky na vítání alegorického, plechového cirkusu USA z východního Pobaltí prý zde: :  tiskové a kulturní oddělení  Americké centrum

Kontaktujte nás

Pravdivé, i když trochu na odlehčení od skutečných válek.

Padla facka na sále. Na Žižkově? Kdeže. V Turecku po zápase ženské házené. Údajně první vlepila facku turecká házenkářka polské: takto to popisuje Gazeta.pl.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...