Musíme se omluvit za pochybnosti, které byly po oznámení, že ukrajinská armáda zničila mnoho vozidel ruské invaze. A nebýt snímků, dodaných Guardianem, pochybnosti by byly nadále. Identifikační čísla jsou na snímcích patrná!

A reakce NATO na sebe nenechala dlouho čekat...

Nizozemec Henk Zanoli pomohl zachránit židovské dítě před deportací do koncentračního tábora, za což mu Izraelci udělili medaili Spravedlivého mezi národy. V posledním měsíci však v Gaze kvůli izraelským náletům zemřelo šest jeho příbuzných. Ocenění tak ve čtvrtek 14. srpna vrátil zpět. O případu informuje izraelský deník Haaretz.

Těžko říci, co si o těchto polokapitalistech myslet, pokud je článek Martiny Učňové z moneymag.cz autentický. Bohužel takto se však chová mnoho podnikatelů v západní části světa a tržní prostředí chátrá.

 

Kdo z nich je zločinec?
Kdo z nich je zločinec?

Na toto téma by mohlo zaznít mnoho urážek, nenávistných pohledů a i já se těžko zdržuji emočních výrazů, které jsem níže mnohokrát vymazával. Chci, aby zde byly jasné kontury zoufalství ve světě, založené nikoliv na pocitech, ale na faktech.

Západní státy jsou v těžké depresi. Co ukrývají kamiony, jedoucí na Ukrajinu a všem volně na očích?  Dnes již víme, co má Putin za lubem a jak chce destabilizovat Evropskou unii, USA a především Ukrajinu. Konečně máme seznam, co se v 280 kamionech ukrývá

 

Logo Prague - AIDS příjde
Logo Prague - AIDS příjde

Varování pro všechny občany a návštěvníky Prahy: nedotýkat se, těžce nakažené! Součástí Pochodu Propojených Pinďourů budou stříkačky AIDS a nastavení konečníků!

Poslední odpověď z Ministerstva financí je už tak arogantní, že jediná cesta k dohledání cca 200 miliard je pomoc silnějších médií mimo Mf DNES a Lidové noviny patřící ministru Babišovi.

Dnes v 15:13 si dovolil ve veřejnoprávní televizi naznačit, že Rusko sestřelilo letadlo a je za to zodpovědný Putin!

Předchůdkyně rakety, která sestřelila boeing

9M38M1
9M38M1

napsaly v nadpisu Novinky cz...

Většina deníků nadšeně hýká, jak tvrdě bude poškozen Putin na rozkaz USA, které z nařízení strany a vlády musíme bezmezně milovat. Palata, Šafaříková, Procházková a další... Bezmezná plejáda šašků na mediální scéně.

 

Ebola Virus

Právě na jihu Guineje letos na konci ledna epidemie vypukla a později se rozšířila do sousední Sierry Leone a Libérie.

Proč se tak někteří vysocí činitelé EU opřeli do Viktora Orbána, že přednesl fašistický projev? Asi pouze proto, že za každou větou nejásal nad EU, netleskal EU, neklaněl se EU, ale rozebral farizejské a faktické absurdity jiných. A ti to nezapomínají!

Má něco společného s První světovou válkou? Znáte Američana Nassima Nicholase Taleba? Slyšeli jste, čemu Taleb říká „černá labuť“? Víte kdo je Ukrajinec Volodymyr Parasjuk? Více se dozvíte v následujícím textu.

Lžete více jak za totality! Lež nazýváte pravdou a pravdu lží! A lidé se probouzí. V celém světě! Vracíme se z cest a důkazů je mnoho!

Několikadenní přestávka Pařátu dnes

Drastické udalosti v Palestině, kdy se střílí do dětí a škol včetně mezinárodního červeného kříže dává tušit, že v těch končinách žádná civilizace není. Odsouzení Holandska za vyvražďování Jugoslávie, podpora Polska USA na mučení zajatců a porušování veškerých lidských práv začíná ukazovat pravou tvář Evropy. A poslední tři články dávají jasně tušit, jak to probíhá. Dluhy drtí vše a nyní už se na city nehledí. Kdo bude stát v cestě, ten prostě nepřežije. Ani podniky, ani lidé. USA nějak dluhy umazat musí. A lidé v USA jsou ke své vládě zabijáků lhostejní. Sami se střílí mezi sebou.

Podzim bude těžký. Připravme se na něj. Čím větší dluh USA a EU, tím větší Putin vývrhel!

Různé|24. července 2014|1 komentář|trvalý odkaz

Mnozí se ptají, proč by to dělal. I když mají USA obrovský dluh, stále se omílá, že když budou chtít, mohou ho splatit.  Lžou a lidé to stále nechtějí slyšet. Důkaz je snadný. Nedávno státní správa v celých USA nedostala cca měsíc výplatu, protože část senátorů už odmítá navyšování kosmického dluhu. Takto na tom bylo Rusko před nástupem Putina, za ruského prezidenta  Jelcina.

Naprosto a jednoznačně souhlasím s tím, co je zveřejněno zde: http://vasevec.parlamentnilisty.cz/sites/all/themes/vasevec/images/logo.gif


Vážně na tom stojí důkazy? Vypsané autentické výroky zasvěcených níže jak vystřižené ze Švejka: "Tenhle letoun jsme sestřelili Rusům u Lvova, pravil. A na ohořelém trupu bylo stále trochu čitelné označení k. und k. luftfah..." Nadporučík Lukáš si pomyslel cosi o blbosti poručíka Duba… A co Obama?

Různé|23. července 2014|1 komentář|2 fotografie|Pokračování...

Domnívám se, že by bylo nošením dříví do lesa, kdybych dodával ještě neco dalšího ke článku Petra Holuba v MF DNES.

Z JINÝCH ZDROJŮ|22. července 2014|1 komentář|1 fotka|Pokračování...

 

Konečně!
Konečně!

Mnozí lidé nechápali, jaký smysl by mělo sestřelení letadla, které k Rusům a Putinovi vzbudilo šílenou nenávist. A John Kerry to naznačil jasně:

Jean-Claud Juncker oznámil parametry, které chce ku své práci. Žena, která není vázaná, umí pracovat ve všech pozicích a obslouží vše.

Zde vojín Pokorný VÚ 8863, Líně u Plzně – průzkumná a vyhodnocovací rota Československé armády slangově zvaná „fotočeta“. Za podrazy a špínu vyhlašuji mediální válku všem idiotům, co manipulují s veřejným míněním

než si mnozí myslí. Zatímco předlužený západní svět se zoufale snaží, aby občané kupovali místní výrobky a ještě se něco vyvezlo, Rusko díky pokryteckému embargu dostává výhodu.

Totální špína, dezinformace, jednostranné informování občanů včetně totální, až bestiální masáže do vidění, které mají občané na zakázku vidět! Toto čteme a slyšíme každý den a vyvrcholilo po pádu letadla Malajsie na Ukrajině!

Celý dopis - žádost o informaci - ministerstvu financí vedeným ministrem Babišem. Tím Babišem, o kterém REPORTÉŘI ČT napsali:

 

Texasan John Dawson Winter patřil mezi nejslavnější představitele bílého elektrického blues. Jeden za druhým odcházejí hudebníci ze silné generace šedesátých a sedmdesátých let, kteří ovlivnili svět.

Urážky, lži, podvody, agenti, zabíjení a vojenský průmysl. To vše s tvrdým ovládáním Světové banky a Mezinárodního měnového fondu. Vyhrožující atak na ratingové hodnocení jednotlivých zemí (tzv. sovereign rating). A ovládání světových masmédií.

Korektní politika francouzské justice se už dostala do islámské dokonalosti. Zvrácená univerzita v Dijonu slaví své úspěchy. Kopíruje islám západní demokracii, nebo západní demokracie kopíruje islám? 

Toto není opice, zní rozsudek.
Toto není opice, zní rozsudek.

Může to být provokace nikým nekontrolovatelného, na nikom nezávislého a na světě daleko nejtvrdšího komanda MOSAD? Kdo si skutečně objednal smrt tří mladíků z Izraele?

Škoda, že každá francouzská revoluce zničila část historie a revolucionáři neměli k historii úctu. Tak alespoň s Dumasem můžeme snít, jak Francie za mušketýrské doby vypadala.

Tento text vrátím opět na scénu v okamžiku, kdy přijde odpověď z ministerstva financí od ministra Babiše, na které bude zítra žádost odeslána. (Nebo od jeho náměstka)

 

Skutečně naše vlast?
Skutečně naše vlast?

Jakoby tomu osud chtěl. Čtyři žoldáci v americké armádě a z příkazu americké vlády NATO mají obrovské pocty. Bránili naši vlast: Afghanistán!

Kvitová utekla do dańového ráje. Ten prosím není Na konci světa, ale součást Evropy. Zajímavé. Takže systém daní u nás je Evropskou unií kritizovaný, ale pokud tam daní lidé bohatí z Evropy, Bruselu to nevadí.

Pojmenujme skutečně to, co se stalo a nedělejte si alibi několika lidmi, kteří pouze na internetu provokují. A už naprosto nepřípustné je, aby se cenzurovaly, či dokonce uzavíraly diskuze pouze s důvodu, že občané s misí americké armády nesouhlasí!

Podle Soukenky se ale nikdo z nadačního fondu o Rittigovy děti nezajímal. "Do doby, než sám Ivo Rittig začal uveřejňovat fotografie svojí rodiny, jsem ani nevěděl, že nějaké děti má".

 

Ekonomické hvězdy
Ekonomické hvězdy

Vážený pane Babiši, samozřejmě máte pravdu. Nečas s Kalouskem nás o vše okradli a jejich nápady nás vedly do propasti. Díky Bohu jste skoro vyhrál volby a zaslouženě jste v čele ministerstva financí.

A odsuzuje Ivo Ištvana  k sedmi létům vězení v třetí nápravné skupině za zločin zneužití pravomoci, za lživou konstrukci o 150 milionech a kilech zlata a především za zneužití demokratického systému k svržení vlády.

 

Omluva
Omluva

Vážená pani (a skutečná) šéfredaktorko Slonková, musím čestně uznat, že jsem se ve Vás zmýlil a že teprve nyní vidím, že Vaše odmítnutí stylu práce v MF DNES nebylo přetvářkou.

50 odstínů duhové...Vášeň slepičích mozků...

Konečně se cítil osvobozen. Vzal si pinďoura do ruky a z hluboka dýchal a dýchal. Tu nezapomenutelnou finskou svobodu dle západní kultury vychutnával až do dna.

Otázky Václava Moravce se nesly v duchu vtipnější vyhrává. Jak jinak nazvat mimoběžky, které se střetli v této masochistické diskuzi v pravé poledne...

Americká vláda se dnes ostře ohradila, že zákaz vývozu ropy nemění. Že strategické suroviny vyvážejí pouze rozvojové země jako Rusko, ale USA ne! Kam teda nárůst jde?

Americká ekonomika se propadla za první čtvrtletí o 2,9%, (HDP o -5,4%) což je nejstrašnější číslo od roku 2009! A to už se vysvětlovat horší zimou, jak původně tvrdila USA administrativa a analytici, nedá!

Kdyby to nebylo myšleno vážně, dokonce by nepadla facka, možná bychom se zasmál. Jenomže...

Četl jsem mnoho vyjádření strojeného Ištvana, četl jsem mnohé rozhovory chudáka Šlachty. A můj osobní dojem je, že vůbec netuší, čeho se dopustili. Nebo tuší a dělají ze sebe blby?

Když se vysloví, že náš stát finančně pomáhá Německu a nikoliv opačně, mnoha lidem se zvedne adrenalin v krvi. Ti lehce zasvěcenější zase tvrdí, že na vybírání zisků mají právo, když dříve investovali. To už má více logiky. Ale...

Najednou začínají vylézat na povrch špinavosti, kterých se dopouštěli.... Vlastně kdo je ten gauner, co za vším stojí, zatím nevíme, protože začínající hádky teprve vyplavují hnis!

Jásá, jaká je to krása, že i toto je člověk, který bude moci žít. Mě z toho běhá mráz po zádech. Zešíleli jsme? Možná se Miroslav Mitlöhner nevyslovil decentně, ale je vůbec slovíčkaření na místě?

Ano, stále hlasitěji se hovoří, že tváří a kandidátem na primátora města pražského za ANO bude líp bude Kaplická, zvaná Kaplický.

MF DNES (iDNES) vydává další svědectví, jak se část exekucí a prolhaných žen vymyká běžné logice. A především, jak takovýto zákon mohl vzniknout?

 

Ne, že by to někdo někde nezveřejnil, ale souvislosti jsou už natolik viditelné, že i mlčení je obžaloba. Tyto pseudokauzy se točí kolem několika státních zástupců, několika policistů a nad nimi drží ochrannou ruku Zeman – prezident.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...