Kam jsme došli?
Kam jsme došli?

Tandem Pentagon, Obama a Merkelová, která už se ani nesnaží zamaskovat ovládnutí Evropy a jedná jako samozvaná vůdkyně za všechny občany všech států se v podstatě demaskovali.

Absurditou roku 2014 je to, že hudebníci musí minimálně dvacet dní před vystoupením poslat provozovateli klubu seznam písní, a ten ho pak deset dní před akcí posílá ochráncům autorských práv.

Málokdo asi ví, že do Hlubočep v Praze, zrovna když si děti hrály, přilétly skutečné čarodějnice. Z Letné. Odněkud od Sparty. A to byla teda hrůza hrůz! Jako jedným se nám je podařilo natočit!

 

Neuvěřitelné věci se dějí v našem hospodářství. Podle Deníku město Kdyně ušetřilo na výstavbě aquaparku 16% a má za to zaplatit pokutu 110 milionů korun.

Spokojenost Čechů s členstvím v Evropské unii dlouhodobě klesá. Dokazuje to zatím poslední, zářijový průzkum agentury STEM. Pouhých 37 procent dotázaných je s členstvím spokojeno. Většina je navíc toho názoru, že se vývoj EU neubírá správným směrem. Pouhých 17 procent by si přálo zavedení eura jako společné měny.

Židovská obec v Praze prý prolustrovala občany České republiky a vydala z lustrací komuniké: Výroční zpráva o projevech antisemitismu za rok 2013 udává i Bartoše jako antisemitu.

 

Židovská privilegia
Židovská privilegia

Většina lidí na světě zná nekonečnou válku Izraele proti Palestině. A také většina lidí ví o koncetrácích Hitlera a pokusu vyhladit tuto komunitu. Vynechme tyto dvě notoricky známé a notoricky omílané hořkosti dějin.

Rusko není SSSR
Rusko není SSSR

Lidé, kteří ještě nedávno nenáviděli Sovětský svaz a z ruštiny se jim chtělo zvracet za zvěrstva z druhé poloviny minulého století vytvářeného UV KSSS, začínají bedlivě sledovat dnešní demokracii v současném Rusku a měnit své názory.

„Pravda je lež!“ To napsal slavný Orwell, ale, jak se to občas stává, ironie jaksi nebyla pochopena – západní propaganda heslo přijala jako návod jak jednat a Evropu přivádí do stavu panické hrůzy děsivými zprávami o tom, že Rusko bude jednat s Ukrajinou, obsadí ji, půjde dál a zastaví se až na břehu La Manche.

 

Nedá se přece rozdávat všem. Kam vede obrovský dluh nám ukazuje dříve demokratická, svobodná a mocná velmoc: USA

Nejde neglosovat poslední minuty v ČT 24. Jedna perla za druhou, druhá perla za první...

 

Je, či není na místě napadání exekutorů?  Když po srdceryvných výkřicích lidí, ke kterým exekuce došla, vypadají exekutoři skoro jako zločinci.  Jenomže…

 

Dohnal ji k smrti?
Dohnal ji k smrti?

Stále více se ozývají informace, (to by měla vyšetřit policie) že Macura je pouze nastrčená zrůda, kterou ve skutečnosti platí bulvár. A za obrovské peníze měl zničit, zdeptat labilní Ivetu Bartošovou! Ve skutečnosti je vrahem v pozadí tento člověk!

Ani loni se České drahy nedostaly z červených čísel. Naopak. Dopravce přiznal ztrátu 1,95 miliardy korun, což je více než v roce 2012.


Týnec nad Sázavou – Pravděpodobně nejsilnější motorku ve své historii chce na jaře příštího roku představit tradiční značka Jawa, jediný český výrobce motocyklů.

 

Pojďme si společně projít, co máme v živé paměti a jaká je skutečnost. Miloš Zeman a levice za pomoci Kmentů, Vieweghů, Špidlů a odborů tvrdila: spálená a vytunelovaná zem po Václavu Klausovi. Jaká je pravda?

 

 

 

Vážně si někdo myslí, že má Putin eminentní zájem o žebrotou oplývající západní část Ukrajiny?  Vážně si někdo myslí, že Putin a Rusko bude nadšeně cpát peníze do západní Ukrajiny a její oligarchové budou mít zahraniční konta a vyvážet petrodolary do Evropy?

 

Poslední dobou stále častěji vidíme v denících cifry o velikosti dotací. Jenomže tyto peníze nikdo nezpochybňuje. Proto tak lehce na dotazy odpovídají. Ďábel se ukrývá v detailech, zde v přípravě.

 

Zpráva, která občas vyrazí dech. Jak se v té plejádě výkřiků Klausů, Singerů a naposledy šéfů ECB vyznat?

Měli bychom si položit otázku, zda je rasistická společnost, nebo je rasistický establišment, soudcokracie západních kultur a politicky korektní a europská rasa!

Poslední dny se do Prahy sjíždějí vozy, která mají jedno společné: na střechách baťohy, někdy židle, různé obrazy a říkají si "političtí". Gdě Vršovíce, gdě ubytóvny...

 

Odpověď prezidenta Miloše Zemana (tajemníka) na dopis, ve kterém byly naznačeny nepříliš inteligentní výroky prezidenta na některé události.

Naprosto odmítám populistické lži ČSSD v čele s premiérem Sobotkou, senátorkou Gajdůškovou, ministrem Němečkem, jakožto dalšími členy této vlády České republiky. Proto zasílám otevřený dopis jako klient pojišťovny generálnímu řediteli.

Blíží se volby do Evropského parlamentu a slyšíme o zářné budoucnosti, každého, kdo vstoupí do eurozóny a bude plnit všechna jejich opatření. Sliby se slibují, blázni se radují. A že jich bylo, když Fico s nadmutou hrudí hlásal, že už tam je, předběhl Českou republiku a nyní už jenom kráčí Slováci ke hvězdám...

 

Během dnešního dne potvrzeno ze šesti zdrojů: Rusko v okamžiku přípravy vstupu Ukrajiny do EU a NATO (i když dnes NATO zatím Ukrajina odmítla) a jednání o vytvoření zóny USA – EU akcelerovalo dohody o nové měně a vytvoření Euroasijského obchodního svazu. A nová měna by mohla platit místo v roce 2025 už v roce 2015.

Vařila vláda Sobotky, Babiše, Bělobrádka kašičku
na zeleném rendlíčku,
tomu dala,
tomu taky,
tomu málo,
tomu víc,
a na toho maličkého
nezůstalo vůbec nic!
A ten maličký utíkal
do komůrečky
na homolečky
a tam se napapal.

 

Ruský mužík se nenechal napálit šviháky z „ Wall Street“ a udělal z nich totální chudáky. Superexperti zase dostali pořádně na frak.

Opravdu jsme chtěli před rokem 1989 vše z USA a západní Evropy, jak nám vkládají do úst mnozí pamětníci?

 

 

„Víš, co dávaj v Blaníku? Dvanáct četníků na jednom nočníku“ byl dávný dětský vtip z dob bolševických, kdy na Václavském náměstí bylo jedno kino vedle druhého včetně Blaníku.

 

 

Víte, kolik berou ti, co radí s Evropskými dotacemi? Současná ministryně Jourová to ústy Sofie Papaleksiu, tehdejší přímé  nadřízené nechtěně prozradila u soudu, když se domáhala škody za ušlý zisk.

 

Putin je zločinec, hlásají česká masmédia a vydírá Ukrajinu. Za trest jí chce zvýšit cenu skoro na dvojnásobek.Ano, za trest bude Ukrajině prodávat šíleně draze plyn a tím ji vydírat.

 

Kdo má vlastně dneska v USA tlačítko na nukleárních zbraních a kdo skutečně drží Pentagon na uzdě? Drží ho ještě vůbec někdo?

 

Prosím, neplést s erotikou, přestože mnoho studentů ze zahraničí v Praze to tak vnímá. Kdo jezdí noční Prahou mimo zimu v časech mezi 12:00  – 4:00 hodinou ranní, ví, o čem je řeč.

 

symboly května 1945, 2004
symboly května 1945, 2004

Už druhý zdroj potvrdil, co se přihodilo ve Štrasburku: vydírání, urážení a vyhrožování, že by Kim Irsen a možná i Klement Gottwald bledli závistí. 

nebo táhněte k čertu! Jakým právem nás chcete posílat na lidská jatka?

a když jim konečně Německo dává takovou důvěru, už se obětovat nechtějí? Najednou se chovají jako Putin a Rusko?

Vše, co je zde vyřčeno, podepíši do slova a do písmene. Že to není na něčí popud, či zmanipulování, je odkaz z roku 2002.

Protože je to příliš čerstvá zpráva, nelze předložit zatím víc, než názor, proč je to zločin.

 

Někomu vážně hrabe a to více než silně! Nepleteme si zápasy jakéhokoliv druhu s Vídeňskou operou?

 

A Jančura nadšeně hýkal, když zvolili Babiše a „Bude líp“. Rok se sešel s rokem, puč Ištvana srazil vládu Petra Nečase a Jančura…

 

Vladimír Šiška
Vladimír Šiška

Nějak se ten scénář stále opakuje a rukopis je tentýž: policie nastrčí předem dohodnutý scénář a pak jde najisto. Byl obětí i Vladimír Šiška?

 

Ištvane, Šlachto, na pochod! Takže nejdříve pointa, která mě fascinuje: Mládek slíbí miliardu na útlum a především na sociální dopady. NWR prohlašuje, že nebude li dotována sociální těžba, důl se uzavře 31.prosince 2014, protože těžba je ztrátová.

Letošní Trampské Pikovice budou 24.5. opět v Pikovicích. Můžete se těšit na věhlasné kapely, fajn kamarády, dobré pivo a jídlo, jízdy na kánoích a kajacích. Vezměte si na festival karimatky, celty, deky, lavičky budou opět u občerstvení.

 

My chceme k Rusku, my chceme k Evropské unii, my chceme k Rusku, my chceme k Evropské unii, my chceme k Rusku, my chceme k Evropské unii, my chceme k Rusku, my chceme k Evropské unii....

Cigán je z Francie, Německa a jiných států hnán "sofort" zpět na Slovensko, do Rumunska, Angličané a Kanaďané dokonce drželi hlídky na Ruzyni. 

Nechápu, jak mohla Lenka Kohoutová (ODS) zachovat vážnou tvář, když už i Václav Moravec nevydržel a snažil se naznačit, že citování vládního programu se dá nahradit jedním foto, ale dřina po dvou měsících ve vládě by měla být znát přece jenom víc, než citacemi:

Je načase, abychom už chránili děti i v Evropě. Učitelů a rodičů je dost, ale dětí málo a moc se nerodí. Musíme jim dát větší volnost jako v USA, které je naším vzorem, jak říkají vládní činitelé.

Každý máme v živé paměti, co je nám předkládáno. A tady si můžete na lehčím nazvěme to testu ověřit, jak jsou nám předkládány informace a jaká je skutečnost.

 

Kdo je pachatelem?
Kdo je pachatelem?

A prezident Zeman spolupachatelem? Nejsem obětí konspirací a čtenářem scifi. Základem mého myšlení je rátio, podkládané vždy několika stejnými důkazy, někdy desítkami důkazů, než si ustálím názor, za kterým tvrdě jdu. Takže když jsem poprvé četl o 11. září 2001 publikovaném v USA i u nás, že při dnešním prošpikovaném světě tajnými americkými a izraelskými rozvědkami je oficiální verze USA nesmysl, hluboce jsem tuto teorii podcenil.

 

Evropská unie je v posledních křečích. Za jak dlouho dodělá, těžko říct. Dočasné dle měřítek sovětských okupačních vojsk a Brežněva bylo 21let. V tomto srovnání rok, ale i třeba ještě deset let.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...