Je to fakt neuvěřitelné, kolika lidí se to týká! Neuvěřitelné!!

Jakoby nestačilo, že se z povrchu zemského po amnestii vytratila drahá a milovaná předsedkyně Nejvyššího soudu ČR Iva Brožová.

Příroda|20. března 2013|0 komentářů|5 fotografií|Pokračování...

Urážky, sprostota a lokajství protkané neuvěřitelnou plejádou lží. Asi tak by se dal zhodnotit sjezd ČSSD v Ostravě. Kalousek je Mr. Deficit, Peake pijavice….

Se smíšenými pocity bylo ukončeno první společné setkání malých stran o svobodě a vystoupení z katastrofální Evropské unie.

Asi bychom si měli nalít čistého vína. Bolševici Sloupové se vrací. Kdo je tam zve?

Ale pokud se takto velice tvrdě vyslovím, musí být důkazy. Zde jsou:

Pokud budou sdělovací prostředky o prezidentu Zemanovi a ČSSD od nynějška informovat pouze fakta a pravdivost, ČSSD se ani do sněmovny nemůže dostat. Debilita, lži a stupidita.

Bylo by možné, aby si osud tak tvrdě s ODS pohrál? Všichni trochu informovaní víme, že kdo bude od příštích voleb u vesla, tak má zajištěn klid v České republice na dvacet let..

Nejdříve 98% soudců nachytal, že neumí číst ani psát, přestože jim to se svým tajemníkem Jaklem od ledna nepřetržitě omílali. Pak rozzuřil z prestižního institutu Cato z USA svým projevem eurofanatiky a pravdoláskaře jediné pravdy a....

Václav Klaus podnikateli ze zdravotních důvodů odložil nástup do vězení. Odložil. Nic víc. Neomilostnil, ale odložil.

Začátkem  bylo neustálé napadání  poctivým Rathem a poctivou ČSSD několik "kmotrů" z ODS.

Že u nás nefunguje systém médií a politiků si štěbetají ptáci na střeše.

Bomba vybuchla 8.března 2013!

Mělo by se zvážit obvinění na senátorku JUDr. Elišku Wagnerovou, Ph.D.,   senátora  JUDr. Miroslava Antla, Mgr  Jiřího  Dienstbiera a dalších 35 senárorů ze spolčení a úmyslného poškození úřadu prezidenta České republiky, z poškození prezidenta České republiky Václava Klause a úmyslného poškození České republiky a lidsky se připojuji k trestnímu oznámení Ing. Jany Bobošíkové.

Hlubokou poklonu a poděkování za celé léta v politice, které jste pro český národ obětoval. Jistě, kdyby to nebyl i Váš životní cíl, tyto funkce byste nevykonával. Přesto:

Pokud se porozhlédneme po internetu, po diskuzích a „zaručených  a ověřených“ debatách, je pohled přímo k pláči. Přitom veřejnoprávní televize ( a kdo jiný) by měla mapovat skutečné dění v našem státě formou dokumentární.

A co je nejstrašnější. Zatímco většina zaměstnanců, pokud příjdou ožralí do práce, či dokonce se pracovní době zdemolují jako prasata, jsou na hodinu vyhozeni. A jak je to v naší skvělé, bezprizorní justici?

To, co vymyslel matematický evoluční génius Janeček s Wágnerovou, Gajdůškovou a Antlem je skutečně mistrný kousek. Klobouk dolů.

Velká soutěž o největšího pošuka senátu v žalobě na Václava Klause

 

Autor: jaderný fyzik František Janouch

22. února 2013  15:11 Mf Dnes

Fotovoltaika hýbe republikou. Jak to začalo? Když se rodil solární boom v České republice, podmínky byly lepší než v nejbohatších rýžovištích zlata na Klondiku v předminulém století.

Ještě jednou se musím vrátit ke "Kmentovým" odposlechům a "davu" vysvětlit, v čem je jejich zneužití strašné.

Jak číst výstupy statistických dat a může to vůbec veřejnost pochopit?

 

Nebudu potvrzovat či vyvracet slova pana prezidenta Klause, zda obvinění z velezrady a teprve následné hledání, zda vůbec něco udělal, je směšné.

Ústavní soud projednává 26856485622697521846 žalobu a připravuje se 26856485622697521847 žaloba na kliky, záchodové mísy, prkénka na wc, na ušpiněné boty a další nespecifikované protiústavní činy.

Tak je to opět tady a ještě nemáme prezidenta v čele. Tentokrát z obráceného gardu.

Dokument aspirující na Oscara je tvrdou obžalobou izraelské politiky, zejména trvající okupace západního břehu a rozšiřování židovských osad na tomto území

Kdyby v tom byla jen hravost, vtip a nadhled (a asi tak to myslela Česká televize, když záznam odvysílala bez komentáře jako veselou tečku za pořadem 168 hodin), bylo by to v pořádku.

Koník, brouk a čmelák, banda veliká,

přidejme k nim cvrčka, a je muzika.

Setkání s Rogerem Kimballem na dálku, resp. s jeho měsíčníkem The New Criterion, které se událo někdy před dvěma lety, bylo pro mne zjevením (a nechápal jsem, jak jsem mohl tento časopis, vycházející už od roku 1982, objevit až tak pozdě). Neméně jsem se těšil ze setkání osobního, ke kterému došlo, když mne uváděl jako řečníka na konferenci tohoto časopisu v září 2011 v New Yorku, v krásném, skoro anglickém klubu na 5. avenue u Central Parku.

V sobotních Lidových novinách v příloze "Orientace" jsou dvě strany, kvůli nimž  bych doporučoval si noviny koupit nebo půjčit a tyto delší texty pozorně přečíst.

O amnestii prezidenta Klause toho bylo napsáno tolik, že už nemá cenu dál rozvíjet stále stejné teorie. Jedno je jisté, několika poctivým soudcům a státním zástupcům přidělala hodně práce a sebrala lukrativní džob mnoha advokátům a kteří teď tvrdě bojují za vracení.

Velice, velice ostře jsem se vyjádřil  na Neviditelném psu a jinde, kdy podpásový (rádoby objev) je veden zdánlivě dobrým úmyslem protiúderu za knížete Schwanzenbergra o jeho předcích. Pokud se nezačne číst chronologicky a fakticky, nemá význam.

Přes fantastický vývoz do zemí vně unie naše nezaměstnanost stoupla až na 8% z prosincové 7,4%.

Je to skutečný sociálmagorismus?  Pane Bublane, jak jste daleko s žalobou na vlastizradu Václava Klause?

Výzva k vedení ODS – otevřený dopis bývalého voliče zaslaný dne 31 ledna 2013

Rok 2008: pravicová vláda je nekompetentní. Jsou to banditi, kteří okrádají Českou republiku, zní z ČSSD. A v čele stojí odborová organizace a  Jan Veleba..

Barcelona 16.3.2002: summit unie - do roku 2010 musí být plná zaměstnanost

Mimo jiné se zúčastnili: José Maria Aznar, Jacques Chirac, Gerhard Schröder, za ČR Miloš Zeman, Jan Kavan a další premiéři a ministři zahraničí

Předseda vlády a ODS pro Mf Dnes vysvětluje "Kalouskům", proč a jaký je rozdíl mezi tím, když si důležitou finanční ústavu schválíme sami sobě bez dohledu bruselské nadřazenosti.

V roce 2000 jsme přemýšleli, jak dál, když se změnila struktura na Evropskou unii. A tento text byl pro "Den daňové svobody" při Liberálním institutu.

EU se hroutí a Barroso vyvěsí na Pražském hradě vlajku EU! Nenastal  čas ukázat Zemanovi, že chlastat se nemá a dokázat občanům, že podvodník Schwanzenberg chtěl na poslední chvíli udělat tah, který by nás katastrofálně poškodil?

Lednový výsledek, byť ho nikdo nepřeceňuje, vyrazil mnohým dech!

Praha - Stát letos v lednu hospodařil s přebytkem 42,4 miliardy korun, což je dvakrát více než v lednu loňského roku. Zároveň jde o nejvyšší lednový přebytek od roku 2000.

Americká ekonomika v závěru roku nečekaně klesla! Tyto a podobné titulky běží tiskem televizí, internetem a lidé zase lomí rukama, co že to za hrůzy nás zase čeká.

Ladislav Jakl
Britský premiér David Cameron avízoval, že se za dva roky zasadí za konání referenda o členství Spojeného království v Evropské unii. Na první pohled ta zpráva vypadá jako záblesk rozumu v tupé bruselské šedi. Ale nedejme se splést.

Jak to skutečně bylo s naším panem Zděnkem Svěrákem, humoristou, který kádruje lidi, který kádruje voliče?

Vzhledem k tomu, že ještě nejste prezidentem, ale zatím pouze vítězem voleb, jak sám pravíte, píši jednoznačně: pivní kecy nechte za branami Vysočiny a k Pražskému Hradu přistupujte s pokorou!

Jenom blázni, neználkové, nebo fanatičtí Kocábové, Peheové a Bělohrádkové se mohli domnívat, že tomu je jinak. Ale jako vždy odmítám něco tvrdit, aniž bych k tomu měl racionální důvody a  i dnes tak činím.

Bývalý kladenský primátor Milan Volf vysoudil milionové odškodnění za několikaleté neoprávněné trestní stíhání. Soud totiž před časem pravomocně zamítl obžalobu, podle které bez souhlasu zastupitelstva poskytl čtyřicetimilionovou dotaci zimnímu stadionu, který nebyl v majetku města. Volf se očistil i z obvinění, že bez řádné soutěže prosadil nákup luxusního Audi A8.

Další důkaz, proč byla amnestie Klause nutná!

To, co se děje u nás v justici skutečně nemá obdoby. Hvězdná flotila dámy ČSSD Benešové, Tejce a dalších, včetně fantasmagorických výroků "nemafiánské justice" opět splakala nad vejdělkem. Trapnost nad trapnost, marnost nad marnost.  Soudce Šott spadl z nebe na zem...

Kdo trochu umí nahlédnout pod pokličku politického dění, nemůže mu uniknout několik závažných postřehů!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...