Samozřejmě že glosy a komentáře. Ale nyní začíná to hlavní, které bylo započato za ministra Kalouska: rozplétání neuvěřitelné zrůdnosti zvané „Evropské dotace“.

Nové vedení, styl a jasnější vyjadřování (vymezování) proti nesmyslům z EU se asi začínají ODS vyplácet.

Kdo si myslí, že je to vtip, hluboce se mýlí. Za malého pinďourka či malé ruce dostanete odškodnění. Jde totiž o

 nepřímou diskriminaci na základě pohlaví

Jiří Pospíšil je velmi hodný, upřímný a poctivý a určitě mu ODS ubližovala za homosexuální sklony, neslo se dlouho éterem. Ti pravičáci se tak prostě chovají....

 

vyřvává Zaorálek, Palata z Mf Dnes, šéfka diplomacie Evropské unie Catherine Ashtonová , Bílý dům i německý ministr zahraničí Frank-Walter Steinmeier …

 

Poslední dobou se už nedá rozeznat, jestli je větším zločinem nechat peníze podezřelým lidem napojeným na zakázky, nebo nechat dělat policii a státní zástupce co je napadne bez naprosté kontroly!

Ne, to není blamáž, ale zločin a lidé za to zodpovědní by měli dostat trest, navržený nevinným - deset let odnětí svobody natvrdo!

 

Jak dalece je prezident Zeman vzdálen hloubce myšlení, poznáme z jeho vyjádření na „jásot“ obyvatel, kterým má za humny vyrůst kamionová šílenost značky „Amazon“.

Takže to, co se o Pospíšilovi šuškalo a bylo třeba potvrdit, naznačil sám Pospíšil v diskuzním pořadu Partie s moderátorem Janem Punčochářem na Primě.

 Dalo by se zesměšnit: zatáčka strom a fízl, jak se to rýmuje. Zatáčka je vpravo, strom je samý dřevo a fízl je střevo, jak…..


 

Tvrdé direkty dostává až skoro nacistická propaganda špiček těchto dvou institucí (vlády to nejsou, protože jdou proti lidu) každým dnem, kdy pravda vychází najevo!

Oficiální, nezkreslená a tvrdá statistická data: výsledky testů čtenářské a matematické gramotnosti 2 598 českých deváťáků (ročník 1987) v mezinárodním výzkumu PISA (dělá se v zemích OECD) prokázala,  že holky mají dvakrát větší šanci získat jedničku z matematiky a téměř pětkrát větší šanci na jedničku z češtiny než chlapci. A to i navzdory tomu, že dívky mají v testech PISA v matematice obecně horší výsledky.

 

Byť se o "zvláštní vrtkavosti" náchylné k různým absurdním příklonům v době průzkumů nedá pochybovat viz Fischer, který byl v den nástupu do senátu pasován občany jako nejprospěšnější politik, byť ani nestačil ještě zvednou ruku, poslední průzkum už je totálně za hranou!

Odkud je převzato? Články píše Karel Havlík spolu s dalšími autory. Celý projekt pak zaštítil miliardář Karel Janeček. Ten patří do nové generace miliardářů, kteří nezbohatli na privatizaci.

 

Humbuk, který psaním petic a demonstrací rozvířili proizraelští fanatičtí aktivisté, bere pozvolna za své. A stále a stále je vidět, jak jsou lidé nepoučitelní a vždy naskočí na každou blbinu.

Putin je zrůda, klidně by obcoval se ženou. Hnus a zvrácenost! Nepřipusťme tyto zvrácennosti, žádá i OSN! Zakažte styk mužů a žen! Ukončete tuto porverzi!

 

Kdo z nich je lhář?
Kdo z nich je lhář?

Na čt 24 řekl oficiálně nový ministr vnitra Chovanec: děkuji Lessymu, za velmi dobrou práci, děkuji Červíčkovi za velmi dobrou práci.

"Naše ekonomika není v depresi, naše ekonomika trpí maniodepresivitou a to je úplně jiná nemoc," říká Sedláček. Něco na tom je....

 

 

Ministerstvo práce a sociálních věcí začalo opět proplácet kurzy, které jsou náročnější než klasické maturity a délka zkoušky je kolem dvou hodin.

 

 

Mládek na setkání v Dobrovízi podotkl, že kdyby byla taková příležitost na severní Moravě, byla by přijata mnohem pozitivněji.

 

Čekal jsem pár dní, zda se někdo po rozhovoru s Barborou Tachecí v Mf DNES neozve, ale buď  to všichni berou jako politické kecy, nebo už rezignovali na spravedlnost.

Jediná demokracie je pálení pneumatik a vykrádání obchodů, nikoliv svobodné volby, hlásá tato pokroková skupina.

Strašné dluhy USA ženou zahraniční politiku do šíleností, které mohou ohrozit celý svět. Hlavně když mohou vyvážet zbraně a Pentagon má zisk. A totální embargo EU a USA má zabránit šíření jakýkoliv informacím.

 

Neuvěřitelný příběh se zrodil v Krušných horách, kde lyžování je pro veřejnost spíše pomocí lidovou, než vysoce výdělečnou a lukrativní. Pokud? Pokud nemáte jiné záměry, jak je u špinavých podnikavců zvykem.

Na žádost aktivisty o zrušení koncesionářských poplatků je sem ještě jednou vložena osobní výzva. Pro úplnost je dole pod čarou vyjádřen i jiný názor.

Dívky, chraňte si své panenství. Mějte na pozoru před krvelačnými muži a jejich rozkroky.

Marksová-Tominová Českému rozhlasu řekla, že ani poměrně úzký profil témat, na něž se zaměřovala, ani feminismus nepovažuje pro angažmá na ministerstvu za nevýhodu.

 

 Tato tři uskupení jsou založena na stejném principu. A stát takto fungovat nemůže. I když proti sobě válčí a obviňují se.

 

Drzost, s jakou toto sdružení okrádá občany, překračuje všechny meze a konečně se mu někdo dostal na kobylku.

 

Pozvolna vychází najevo, jak je to s těmi prokletými miliardami, které budoucí expert Babiš žádá po Nečasově vládě a mění se na miliony…

 

Není na čase skutečně pravdivě informovat, co se za sběří vývrhelů a grázlů v ulicích Kyjeva děje a o co skutečně jde? Ta masáž jak od Hitlerjugent je už neúnosná! Včetně státní televize!

Domáhá se jich insolvenční správce kanceláře, v níž dříve pracovala. Peníze Marvanová získala prodejem svého podílu.

Pokud bychom navrhli, že my, Anglie a Katalánsko uvolní místo v EU za Ukrajinu, běsnění teplákových komand na Ukrajině by mohlo skončit a boxer Kličko by mohl podepsat s Barrosem dohodu.

Na této zprávě by nebylo nic moc zajímavého. Prostě se asi za Ratha kradlo a podvádělo. Tak se prošetří a je to. Jenomže....

 

(Nebo kurvahošigutntag?)

Jeden hledá v pytlích  150 miliónů, druhý 350 miliard a Kalousek řehtá smíchy…

rozhovor guvernéra ČNB M. Singera pro Lidové noviny

No nevím, budoucí ministr financí, který ví o každé miliardě? Že není rozdíl mezi 50 a 350 miliardami?

Ne, není nadpis dvojsmyslný. Každý si má právo čas od času jadrně ulevit, když špína překročí určitou mez!

NEMĚLO BY ZAPADNOUT!

proto je níže celý text Januše a Klesly. A to vše zapadá do koloritu, kdy bolševici už opět mají "v pařátech" tento stát a žádný Nečas s ODS to nemohl ovlivnit.

Na žádost aktivisty o zrušení koncesionářských poplatků (není to výzva PAŘÁT dnes) zveřejňuje:

Osobně jsem zažil toto: Popelka s jeho amplionovým autem hodinu před úřadem vlády vyřvával, jak je vláda bídná a zločinná. Každý se mu smál mimo pár jeho kamarádů - provokatérů.

Bulvární výkřiky na PAŘÁT dnes nepatří. Na druhou stranu stále větší pochybnosti nahlodávají snad každého a nelze se nesvěřit. Co je vlastně ta Jourová zač?

Zatímco eurofilové hýkají nadšením, jak zářná budoucnost nás čeká pod křídly Německa a Evropské unie a přeanalýzovaní analytici mají přesné výpočty zářné budoucnosti, nemusí být zlaté vše, co se třpytí. I pozlátko se leskne...

Obrovský otazník:

Miliardář a předseda hnutí ANO Andrej Babiš, který by se měl stát vicepremiérem a ministrem financí, končí v managementu své společnosti Agrofert.

 Více na: http://zpravy.e15.cz/byznys/zemedelstvi/babis-konci-ve-vedeni-agrofertu-sam-si-podepsal-vypoved-1054401#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Pokud zprávy, které přišli ze Slovenska jsou pravdivé, pak je to přímo děsivé. Babiš jako budoucí ministr financí na Slovensku obchází zákony a nakupuje podniky přes bílé koně - nastrčené figurky! Šílené.

Jako Pražák po meči i po přeslici, navíc už žádný klučina, si snad na tyto cirkusácké developerské výkřiky mohu dovolit jednoznačný rozsudek: do Benátek a Prahy zrůdnosti blobu nepatří!

Afriku okrademe a pak jim tam pošleme farizejsky Člověka v tísni. Perpetuum mobile...Dotace a la Evropa a Amerika

 

Čím déle se nic neděje se 150 miliony a kily zlata v puči na Nečasovu vládu, o to víc vyhřezávají na povrch zločiny, které se měly zakrýt pádem Nečasovy vlády!

Neuvěřitelně skadální je informovanost (totální embargo) na to, co se skutečně děje v Katalánsku (Cataluña) kdy část Španělska o polovinu větší než Slovensko, chce svobodu a nezávislost!

 

 

Dotační zločin!
Dotační zločin!

Aby bylo jasno hned úvodem: ten zločin nedělají čeští zemědělci, ale jsou napojeni na téže zločinné struktury, které vybírají peníze, aby nám za ně zlevnily mléko a mléčné výrobky.

 

 

Jako vřískot do tmy jsou po devalvaci koruny od ČNB hlasy některých eurofanatiků k euru. Ale k čemu by nám bylo?

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...