budou základem reforem a radit, jak se stát poctivě vede? Ne! Vést stát jako firmu je zločin. A okamžitě vysvětlím, proč!

Zajímavé, co napsal Aleš Michl (poradce Babiše a ANO) pro Hospodářské noviny. A že by to také byl amatér?

 

co tady vše rozkradli a ČNB nás ještě navíc ožebračila. To přece ví každý a když to řekne sociolog Keller a ekonomka Švihlíková, je to potvrzeno.

Premiér Jiří Rusnok dopisem z 11. listopadu oznamuje, že Halíkovy knihy budou z registru vědeckých prací vyřazeny.

 

Pokud někdo bere politiku jako fotbalový zápas, je to děsuplné, protože se jedná o naše životy a slušné žití. Zatímco zde....

 

Nadešel čas, kdy musí do politického dění vstoupit obyčejní občané. Nikdy jsem nebyl v žádné straně a nebudu. Píši však z prostého důvodu. Jsem pravicový volič, který nemá koho volit.

 

Plést se mezi tyto uznávané ekonomy je naprostý nesmysl. V otázce intervencí ČNB nejsem tak pyšný, abych je mohl rozsoudit. Ale....

 

A Němci jsou hlupáci, jakoby těmito výroky naznačovali. Já se osobně pro změnu domnívám, že to mají trošičku v hlavách pošmodrchané. (Velice jemně napsané)

petrpokorny.bigbloger

sem i já zde dnes na .lidovky.cz jako bloger naposledy. Nikdy se nesmířím s cenzurou, nikdy nepřistoupím na to, abych nemohl napsat podezření, neřkuli fakta, k čemu dochází.

 

Také vám vrtá hlavou, proč se s rozjezdem Opencard tak otálelo? Proč trestní stíhání  byla podávána nepřetržitě jak na firmu Haguess střídavě tak i na Pavla Béma, dokonce na nové vedení?

Jediná škoda, že si nedal takovou práci s rozkrytím a rozsudkem u Mojmíra Hampla. Ale jinak přesný popis událostí. Ústavní soud ČSSD je tragédie.

Kuby upozorňuje, že v Německu se již distribuují zdarma kontroverzní brožury pro rodiče, učitele, vychovatele, do škol a žákům.

 

Ištvan, Babiš, Žák, Okamura, dokonce i Sobotka dokázali víc, než panenka Maria, když zplodila syna jako panna.

Tisková zpráva vydaná - 7. listopadu  2013 v 12:12  

Výstavba dálnic je u nás dražší než v Německu

O více než čtvrtinu je dražší výstavba dálnic v České republice oproti Německu. Vyplývá to ze studie, kterou vypracoval Nejvyšší kontrolní úřad společně s německým Spolkovým účetním dvorem.

AC Sparta Praha. LogoJaroslav Hřebík je přesně odrazem naší společnosti. Když je špatně, je to málem zločinec. Když je dobře, ani se mu nepoděkuje.

Paradox voleb je úspěch Babišova Agrofertu. Ačkoli byli lidé zklamáni marketingovým podvodem zvaným Věci veřejné, každý pátý volič volil marketingový podvodný projekt Andreje Babiše.

Dnes je půl levicového národa překvapeno, dnes se novináři tváří, jakoby zpráva o těchto třech (přidejme k nim Zimolu a Chovance) lhářích byla obrovským šokem. Jsou tupí novináři, nebo je to zákulisní hra?

Jízdu z diskotéky stokilometrovou rychlostí v místech, kde je padesátka, nepřežili dva mladíci. Jenomže, proč psát mladíci, když svojí jízdou mohli zabít jiné?

 

Stejně jako dav nehledá řešení, ale řve a nadává, tak nová geniální hnutí vidí, že se všude krade, každý je zločinec a z pozice davu vědí, jak je vše špatně s příznakem jejich geniality. Bohužel odmítají ukázat cestu, jak dál.

Neuvěřitelné zdůvodnění jiného podnikatele, jak vidí Babiše a proč ho volí. Nevím, jestli některým skutečně nepřeskakuje.

Fraška jménem dotace už se dostává i mězi běžný lid. Zaujal mě dotaz paní na dotace EU. Je to kravina, přesto, proč ne, když druzí dostávají dotace na ještě větší stupidity krásně však nazvané?

Je nutné si uchovat v paměti, jaké byly námitky a co bylo upozorňováno, aniž na to dav bral zřetel před volbami.

petrpokorny.bigbloger.lidovky.cz

Bleskové zhodnocení voleb. To, co jsem předpokládal, se stalo skutkem. A kdo skutečně prohrál volby?

 

Jak pro koho. Už dlouho se spekulovalo, že s pozemky od dob Macha, prvního majitele Sparty, nebylo vše čisté. A zbourání stadionu a výstavba jinde je za pomoci p. Křetínského  nejčistším řešením.

Pane Babiši, jsme stejně staří. Chtěl bych věřit, ale zkušenost mi říká, že důvěra na sliby se nevyplácí. Zažil jsem jich příliš.

 

Málokdo čte programy stran a ještě míň lidí tomu rozumí. Udělejme si průřez napříč stranami, jaké ve skutečnosti jsou.

Anketa, která je totožná s tou, jejíž výsledky se objevují na titulní straně.

Vážně si myslel jaderný fyzik Janouch, že kroužkováním se dostanou nahoru ti, co jsou nejkvalitnější a nejslušnější? Jak hluboce se mýlil....

Před časem vyšel v médiích článek s titulkem Obří dluh USA z výšky hledí na mrakodrapy. Autor v něm využil výmluvnou vizualizaci, která se masově šířila sociálními sítěmi.

Šílené, neuvěřitelné, zvrácené. Ne, spíš je to naprostý zločin: odsoudit 17 letého chlapce za adresy. Čtete dobře - za odkazy na internetu Ústavní soud v čele s bývalým komunistou Rychetským rozhodl:

 

Obviněný šéf Vojenského zpravodajství (VZ) Milan Kovanda v rozhovoru pro sobotní vydání deníku Právo

a nejvyšší státní zástupce Zeman tvrdí, že ukradené zlato a a 150 milionů Ištvan neukradl, má v něj naprostou důvěru a po volbách prý vše do koruny vrátí. Že to nespotřeboval Ištvan na osobní spotřebu a proto má v Ištvana bezmeznou důvěru.

Tuto polemiku píši pod dojmem článků o knížce V.Klause v denících a tv,  pod dojmem článku Léčba Klausem a přihrává mi k tomu i článek v Lidových novinách bývalého poslance za ODS Jana Bauera.

 

Neuvěřitelné, jak se prolínají světy navzájem. Bývalí uvědomělí komunisté ve vysokých funkcích a s nimi ruku v ruce a s prapory revoluce rudé odbory, destrukce a násilí. Kriminalizace všeho, každé pitomosti v zájmu volebního vítězství, hledání kriminality za každou cenu, politické výměny známé tisíce let najednou v rukách jednoho vyšetřovatele.

Svobodní nebudou mlčet k uzákoněným loupežím, kdy jsou lidé státem nebo EU donuceni povinně platit za výrobky a služby, které nechtějí, jak si to představuje lobbyista Pavel Telička z Babišovy strany ANO11.

Neuvěřitelné, jak některé sekty ve 21. století ještě nejsou schopny přejít na civilizaci a vzdát se mučení!

 

nechtěl jsem se k tomu už vracet, jenomže po diskuzích od Neviditelného psa až po iDNES mnohdy urážlivých jsem se rozhodl popsat, co to skutečně bylo. U nás. Jinde nevím.

Stanislava Janáčková

cepin.cz

Analytický komentář IVK č. 6

V roce 2004 se Česká republika zavázala, že se v budoucnu vzdá své osvědčené měny – české koruny – a přijme euro. Byla to podmínka našeho vstupu do Evropské unie, o který jsme řadu let usilovali a na který jsme se dlouhodobě připravovali.

To, co se nyní děje ve veřejném životě, nemá obdoby. Zatímco nákup syna pani Němcové (ODS) ve služebním autě byl brán jako neuvěřitelné zneužívání moci pravicových sil,

nebo poslouchat naše zblbla, kandidující do poslanecké sněmovny v čele se Zaorálkem a Babišem?

Bývalá místopředsedkyně Strany zelených a exposlankyně Kateřina Žáková (Jacques) po vysoké škole pracovala jako zaměstnankyně Úřadu vlády ČR.
"Ta práce mě bavila, ale když jsem se po mateřské měla vrátit a viděla to prostředí a absenci odbornosti, věděla jsem, že tohle nechci," říká politička Žáková.

Brno - Plzeňská exekutorka Martina Tetzeliová neuspěla s ústavní stížností proti rekordní pokutě dva miliony korun, kterou jí v květnu uložil kárný senát Nejvyššího správního soudu. Ústavní soud (ÚS) stížnost označil za zjevně neopodstatněnou, zjistila dnes ČTK z usnesení v internetové databázi.

Těžkou chvíli prožil ve středu večer řidič pražské tramvaje číslo 5, který šel přehodit výhybku. Tři opilí cestující, kteří se rozhodli vystoupit, ho po upozornění, že vystupují mimo zastávku, napadli. Řidič skončil se zlomeným nosem v nemocnici.

Ne, není to pravda, berte to s nadsázkou. Pouze když jsem si přečetl text, tak mimo jedné věci to je napsané, jako bych to napsal já.

I když policie a státní zastupitelství mají svá specifika od ostatních zaměstnání, přesto si neumím představit, že by mohl někdo pracovat stejným způsobem.

Bývalý ministr průmyslu a obchodu za ODS Martin Kocourek i jeho matka si mohou oddechnout. Policisté je totiž nechtějí znovu obvinit z poškození věřitele kvůli zatajení 16 milionů při politikově rozvodu. Více na: http://zpravy.e15.cz/domaci/politika/kocourkovy-odklonene-miliony-u-soudu-neskonci-1023912#utm_medium=selfpromo&utm_source=e15&utm_campaign=copylink

Proč s námi někteří novináři či komentátoři hrají nefér hru?  Na jednom renomovaném komentátorovi velice známém i ze zpravodajství na veřejnoprávní české televizi Petru Fischerovi si to ukažme.

Reakce na další porážku Slavie? Ani výměna trenéra a příchod nových posil její fanoušky neuklidnily.

Po zralé úvaze jsem dospěl k tomuto přesvědčení. Jistě se budete ptát, jak jsem k tomu došel. Nuže....

Rozhýbat ekonomiku vyššími výdaji je recept, který byl moderní zhruba v době, kdy se narodil Miloš Zeman.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...