Anorexie Ukrajiny po odchodu Janukovyče…

Ukrajinské devizové rezervy klesly v listopadu pod deset miliard dolarů, což se stalo poprvé po skoro deseti letech.

 

Avraham Burg 13. předseda Knesetu
Avraham Burg
13. předseda Knesetu

Kolik lidí, strachujících se upřímně z islámského exodu a jejich náboženství podporuje Izrael a USA, aby nad  jejich domovy zkoušely "humanitární bombardování"!.

A ti s hrůzou....

První bylo za Klause. Nenapravitelní zelení a dotační magoři si nedají pokoj. A major Zeman coby dnešní prezident Zeman by měl nastražit uši a poučit se. Proč?

 

Už léta se zamyšlím, zda byl taková zrůda osobně Adolf Hitler, nebo zda jeho radikálních názorů nezneužili a nevyužili fanatičtí zastánci k zničení každého, kdo měl jiný názor a Hitler nebyl jenom ikona.

KOMENTÁŘE PAŘÁTU|4. prosince 2014|1 komentář|3 fotografie|Pokračování...

Myslí si tento psychopat z USA, že může urážet české představitele, že může urážet maďarské představitele a dokonce vyhrožovat? Jak je možné, že hovado větší než Žirinovskij dokonce zastupuje USA?

Kocábové, Halíkové, Bursíkové a další klaka Evropské unie či amerického NATO přehlušila dramatické změny v rozpočtu: úder zimy oznámil, že výběr daní za benzín a naftu dramaticky klesne!

Náledí? Za primátora Pavla Béma by se toto nestalo! To byl jediný primátor, který předvídal. ANO bude líp zvítězilo na všech frontách a Slováci nám dávají zabrat. Od Babiše ke Krnáčové!

(Druhá část)

To, co se nám snaží vnutit nějaký velvyslanec USA Schapiro, je naprostá fraška, pokud si dáme dohromady další fakta. (Doba vzniku obklíčení Ruska US Army – základnami je jasná – lze dohledat i zde)

Na Krymu bude založena zvláštní ekonomická zóna. Dokument o tom, podepsaný prezidentem Vladimirem Putinem, byl zveřejněn na oficiálním internetovém portálu právních informací.

Vážně si někdo myslí, že se generální ředitel Dvořák zbláznil a vydává pomatené příkazy? Ale jděte…


Když před léty vyhrál premiér Fico volby na Slovensku, bylo to k "uzoufání". Populismus, nedokazatelné pololži, které jsou právě z důvodů "polo" nevyvratitelné a nabídky všechno všem vytvářely děsivý obraz o budoucnosti Slovenska.

 

Stratég Sedláček
Stratég Sedláček

To, co vylézá z hlavy  Tomáše Sedláčka – ekonoma z Bakalova tisku a strategie ČSOB -  nelze brát jinak, než že mu přeskakuje.

pro skutečné chlapy, kde mohou nerušeně odpočívat od pronásledování vtíravých feministek a neúplných žen.


Obsadilo by Rusko Krym, kdyby USA pod hlavičkou NATO předtím neobklíčily raketovými základnami Rusko?

Mýliti se je lidské, opakovat stále stejné chyby je lidská blbost. Ale nechme úvah, podívejme se na skutečná data, která už jsou k dispozici.

Kdyby se raději USA staraly více o skutečnou svobodu v USA, nevyháněly slušné bílé obyvatelstvo pozitivní diskriminací, zatímco černí gauneři byli nepotrestatelní jako u nás v Chánově a v Matiční v Ústí nad Labem, nemusela být v USA občanská válka!

 

Andrew H. Schapiro
Andrew H. Schapiro

Na internetu se rozhořela prudká debata, zda Bohové naší planety - vojensko-průmyslový komplex z Pentagonu zastupující zde velvyslanec USA Andrew H. Schapiro (předtím další potomek z holocaustu Norman L. Eisen) má nějaký podíl na sprosté akci proti prezidentu Zemanovi.

Jedna z nových hvězd Tereza Spencerová, novinářka a  publicistka nebojící se pojmenovat přesně věci jak jsou podává svědectví od Ruska, přes arabské problémy až nyní přešla k děsivým, skutečně děsivým likvidacím lidské identity, likvidace nepohodlných, tedy o něčem, o čem se nám nesnilo ani v nejdrsnějších hororech .

Z JINÝCH ZDROJŮ|23. listopadu 2014|1 komentář|3 fotografie|Pokračování...

Dokonce i MF DNES popisuje záhady, co se děje na průtokovém MPSV, neboli na ministerstvu práce a sociálních věcí.

 

Moderní strana moderního střihu a tahu na bránu drtí zkostnatělé konzervativce pobloudilé destruktivním evropským socialismem.

Zkusme si rozebrat červené karty pro prezidenta Zemana a povolání na kobereček velvyslance Počucha v Kyjevě.

 

Dva největší producenti oxidu uhličitého, Čína a USA, se shodli na omezení svých emisí. A prudce globálně ochladí Zem!

 

Svobodu určuji já, McCain!
Svobodu určuji já, McCain!

Jako bychom to už někde slyšeli. Jakoby se nám dokonce vracelo dětství, kdy jsme stříleli z Aurory a vítězství bylo naše ve všech sférách….

Věc: ostrý protest proti znevažování občanské společnosti České republiky formou vyslání štábu veřejnoprávní ČT za částí pornoumělkyň…

 

Táhněte někam! Ale Kam?
Táhněte někam! Ale Kam?

Stoltenberg vyzval Moskvu, aby vojáky stáhla...

Ne, ten pomatený výkřik není od pomateného a napruženého jakéhosi blogera. Ten výkřik zazně prý od „svéprávného“ tajemníka NATO Jense  Stoltenberga!

Nejen pošlapávání lidských práv, zabíjení, loupení, pogromy černošského obyvatelstva, ale dokonce časté stanné právo vyhlašují politici v USA.

 

Kateřina a Monika
Kateřina a Monika

Monika Pajerová – vysoká členka komunistické SSM a její sestřička, dnes známá jako Biomasová Katka, která málem dostala policistu do kriminálu, jen aby získala do politickou funkci! Ten prvotní impuls nebyl od studentů SSM  17. listopadu 1989.

Velice těžký test začíná. Hádejte, co je v USA zakázané?

Lehčí analýza. Zdánlivě nesourodá jména. Ale výkřiky zmatených ekonomických hvězd a ukazování na druhého (Rusko) krabatí čela všem těmto zdánlivě nesourodým jménům.

To jste ještě neviděli, to jste ještě neslyšeli. V pražské Lucerně bude k vidění a slyšení Velký pšouk Václava Havla!  Začíná  dnes v 15:00 v pasáži Lucerna!!

Ukrajina dostala od Evropské unie druhou a třetí tranši úvěru v hodnotě 260 milionů eur, sdělilo ukrajinské ministerstvo financí.

 

Hrdina
Hrdina

Ne opět nezpochybňuji, že Kocáb ve svatém nadšení (možná ve skutečném nadšení) jednal s několika ruskými generály.

Toto vyšlo druhý den 18. listopadu 1989  v odborovém deníku Práce. Podotýkám, že zaměstnanci, kteří noviny tiskli (tiskárna Mír, Václavské náměstí 15) policejní manévry viděli z oken.Tisknout však museli tento text z četky!

Různé|12. listopadu 2014|0 komentářů|1 fotka|Pokračování...

Opakuji, neodmítám tento den jako symbol svobody, ke které nám pomohl Ronald Reagan, baronka Margaret Thatcherová a především Michail Gorbačov.

Různé|12. listopadu 2014|1 komentář|2 fotografie|Pokračování...

Jak nás oblbují neuvěřitelnou masáží euroteroristé je úplně zvrácené. Jedna svoboda je západní, ta východní neexistuje. Pravda je jediná a mění se podle západu. A kdo ji nepřijme, je zrádce a zločinec, nácek a nacionalista. Dle této teorie jsme však ještě součástí SSSR. Komu vážně hrabe?

Z JINÝCH ZDROJŮ|12. listopadu 2014|1 komentář|1 fotka|Pokračování...

 

Ján Čarnogulský
Ján Čarnogulský

Jeden z nejostřejších protikomunistických a protisovětských advokátů,  který se nebál obhajovat disidenty a náboženské aktivisty za hluboké totality a Slovák, kterého si každý za tvrdé postoje v boji za svobodu musí vážit ,ostře napadl fanatický a šílený antiputinismus.

 

Podoba čistě náhodná?
Podoba čistě náhodná?

Po Petru Nečasovi, který se odmítal podřídit diktátu USA, po Viktoru Orbanovi, který se odmítal podřídit diktátu USA je na stole kauza premiéra Fica, který se odmítá podřídit diktátu USA – a jak jinak: je obviněn z korupce slovenský lobbista Miroslav Výboh.

 

 

Kde domov můj
Kde domov můj

Ne, nezpochybňuji tento den jako symbol, jako svátek svobody a pádu komunistů v Československu. Zpochybňuji výklad tohoto symbolu a popisuji skutečný stav.

Zatímco západní politici se sebeukájeli ve svatém nadšení, jak zničí Rusko, Putin (narozdíl od Babiše) makal.


12. 11. 2014  Václav Klaus v Bruselu

Nejdříve bude v odpoledních hodinách řečníkem na konferenci „Europe 25 Years After the Fall of the Iron Curtain“ v Evropském parlamentu (spolu s Nigelem Faragem, Berndem Luckem a Petrem Machem) a večer vystoupí na setkání Eurasian Council of Foreign Affairs v hotelu Steigenberger Grandhotel.


Kolik z nás občanů čte podrobně poloekonomické články? Kolik našich spoluobčanů zhltne titulky o nařčení, přečtou několik vět z textu a je jim vše jasné?


Myslíte, že je to sprostý obrázek a urážka prezidenta Zemana?

 


bon - pět tuzexových korun

Nemohu se ubránit názvu: tento díl je pouze pro „fajnšmekry“. A jako základ si dáme rok 1988, což je rok, kdy se ledy (byť to většina občanů neviděla) lámaly.

První bude zničena raketová základna a široké okolí kolem. Natěšení Poláci se mají na co těšit…

 

Skutečný hrdina Gorbačov s baronkou Thatcherovou
Skutečný hrdina Gorbačov
s baronkou Thatcherovou

Je čtvrt století po „sametové revoluci“. Dost dlouhá doba odstupu začít psát Paměti a fakta, než si to vezmeme do hrobu. Navíc nastalo období zvrácených hodnot a dát další generaci pravdivý obraz je stále složitější.

Různé|6. listopadu 2014|0 komentářů|1 fotka|Pokračování...

Má se stát Ildikó Vidová další Nagyovou (Nečasovou) a Viktor Orbán posléze Petrem Nečasem na pokyn velvyslanectví USA? Vše tomu nasvědčuje, symptomy se podobají jako vejce vejci!


Na úkor východních států těžce vydělávají Francouzi v miliardových částkách

( u  nás Sodexo Pass)


Důkazy: toto je skutečná bomba!

Když se před několika dny objevilo nesměle v tisku, že představitelé České republiky – ministři – byli na koberečku Rekonstrukce státu a obhajovali své kroky, skoro to vyznělo jako komedie.

Vtip? Nikoliv! Takovéto šílenství se rozjelo mezi sdělovacími prostředky a jsou tomu věnovány hodiny času. A přesto…

 

 

Andrew Schapiro
Andrew Schapiro

je jinde, a pokud jste sem přišel sbírat banány, tak tyto republiky jsou v jiné části světa! Tady je a byla civilizace dokonce dříve než v USA! Zapište si to za uši!

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...