Jistě, nominace na tento post občas mívá nádech populismu, kamarádství. Ale tentokrát lze s naprostou jistotou  nad zmanipulováním silně pochybovat.

Argentinská prezidentka de Kirchner  loni v říjnu prostřednictvím vojenského zpravodajství zjistila, že Nisman proti ní připravuje obvinění za to, že údajně kryje roli Íránu při pumovém útoku.

V září musíme zveřejnit pravidla a tarify platebního systému — banky už na ně čekají. V současné době se už tarify platebního systému Mir dostaly do závěrečné etapy schvalování", řekl Komlev.

Pokusím se o příklad. Jestliže na vaši horskou chalupu doputuje rodina s malými dětmi s tím, že jsou vyčerpaní zimou a že již nemohou dál, nebudete si je nejspíš zošklivovat jen proto, že se dostali do nesnází, ale přátelsky je přivítáte, nabídnete jim stravu a přístřeší, umístíte je do volného pokoje a upozorníte je, že v chalupě jsou spící děti.

Velmi dlouhou dobu Pařát dnes a Literární noviny (Tereza Spencerová) popisovaly stav Ruska, USA, Ukrajiny a Sýrie shodně, ale posledních přibližně čtrnáct dní se začaly lámat ledy.

 

A karavana jede dál
A karavana jede dál

Pokud bych měl vydat zásadní prohlášení, tak bych nadpis musel ještě navíc doplnit:"nikdy však zvrácenou myšlenku západu, že se mám  odstěhovat do sklepa, protože se blíží exodus Arabů, Ukrajinců či nepřizpůsobivých a já jsem povinnen jim dát nejlepší z toho, co mám.    Petr Pokorný

Rozpad EU již není o tom, zda, ale kdy a jak. A než se tak stane, musíme být připraveni na vyhrožování a vydírání těch, co jsou přisátí na penězovody do EU,

Mimořádná zpráva: uzavírají se hranice v Německu

Následovat bude Rakousko, Česká republika a Maďarsko  - takže se porušují všechny hodnoty, na kterých je založena Evropská unie a Lisabonská smlouva.

Okamžitě by se měli svolat do Bruselu předsedové všech vlád a jednat o Evropské unii a Lisabonské smlouvě, zda za těchto podmínek ještě platí!

Dále by všechny státy měly povolat velvyslance USA s jedinou podmínkou:  pokud okamžitě neopustí Sýrii, měly by být vypovězeni ze všech států světa!!

Pozorně si přečtěte, které státy byly vydírány a  a přitom tyto státy žádá Merkelová o pomoc s utečenci za přísného dohledu fízla: USA!

 Magazín Tiscali autor: Martin Bach

O ochraně soukromí v digitálním světě a hrozbách sdílení informací se službami jako je Facebook vycházejí tisíce článků ročně. Práce s obrovským množstvím dat, které sociální sítě sbírají, má ale i jiné, poměrně nečekané důsledky.


Podle policie do ulic vyšlo 1,4 milionu lidí, kteří zaplavili centrum Barcelony. Podle prezidenta Katalánského Národního shromáždění, Jordiho Sáncheze, se jedná o jeden z největších průvodů v historii Katalánska.

Logistika
Logistika

Každý soudný, ale i bývalí vojáci by si řekli, že když jsou v Sýrii zbraně z Ruska, proč by měl někomu vadit polní guláš (kuchyně) a podobné věci, které se pod slovem logistiky rozumí.

Leopold Lopéz je již přes rok držen ve vojenském detenčním centru Ramo Verde mimo hlavní město. Opozice  a USA viní vládu a prezidenta Nicoláse Madura z účelově vykonstruovaného procesu.


Britské Ministerstvo obrany se skandálním zpožděním pěti měsíců přiznalo, že žádná ruská ponorka nebyla zapojena do dubnového incidentu s irským rybářským traulerem. Byla to britská ponorka.

 Huronský smích několika měsíční, jak oblafli Rusko i za cenu zločinu vůči Bulharsku, Řecku, Rumunsku a Albánii.


Lámou se ledy a syrský chargé d’affaires zásluhou Novinek promluvil! Kdo za exodus zoufalých utečenců ze Sýrie může?


Jakub Szanto
Jakub Szanto

Rok 2013: Assadova vojska drtí rebely. Padl Homs, bašta opozice. Zprávu o pádu čtvrti Chálidia v centrálním Homsu přinesla syrská státní média.

 

Předsedkyně Dana Bérová a Petr Robejšek
Předsedkyně Dana Bérová a Petr Robejšek

ZNĚNÍ INICIATIVY 2080

Svět se nám vymyká z rukou. Domněle skončené konflikty ožívají a přibývají nové problémy. Nestabilita v islámském světě, hybridní války, klimatické změny, vysychající zdroje, proudy utečenců, transformace ekonomiky a mnohé další. Nestačíme držet krok s překotností dneška a navíc dostáváme nepříznivé zprávy o budoucnosti. Zanedbávání rodiny vede k demografické nerovnováze, ve společnosti přibývá sociální nestability a strachu. Společnost přitom neprochází jednorázovou krizí, nýbrž hlubokou strukturální změnou. Ohlašuje se konec éry ekonomického růstu a zadlužení společnosti se blíží ke kritické hranici.


Nikdo s občany České republiky nekonzultoval, co je to za sebranku, účinkující v konvoji z bavorské základny ve Vilsecku! Jsou to mírumilovní chlapci dislokovaní v Evropě, nebo zabijáci, připravení na genocidu jako v Iráku?


Jiří Hermánek
Jiří
Hermánek

Pokud někdo to úsloví nezná, tak "kapati na karbid" znamená, že dotyčný či dotyční blbnou a to hodně. Na kvadrát nebo dokonce na kubík, což, jak každý vzdělaný člověk ví, je třetí mocnina dané hodnoty.


Jsou snad jednom na šmírování občanů, pronásledování úletů v diskuzích na internetu a podávání zpráv pro americkou CIA?

Ruské tajné služby odhalily díky videozáznamu tajnou agenturní síť. Soudě podle záběrů američtí špioni aktivně využívali způsobů maskování.


"Vnímám toto téma také v osobní rovině coby syn uprchlíka. Má matka v roce 1939 utíkala z Československa do Spojených států a byla v podobné situaci. Je teď na všech lidech ve veřejném prostoru, aby šířili pravdivé informace." řekl pro Týden velvyslanec USA Schapiro.

 Na východě Ukrajiny sice vládne relativní klid, ukrajinská armáda přesto přišla o tři vojáky!

Bojovníci Islámského státu zabrali poslední velké ropné pole, které ještě měla pod kontrolou syrská vláda. Uvedla to v pondělí agentura Reuters s odkazem na syrskou exilovou organizaci SOHR v Londýně.

Díky, prezidente Zemane a exprezidente Klausi! Narozdíl od ostatních diky vám nejsme onuce západu! Co je dovoleno Jobovi, není dovoleno volovi?

Nejsou lidi, vítejme běžence! Slováci prý odcházejí (někdo někde spočítal a za 30 000 už Čech "nehákuje")!


Neuvěřitelné, že se přes Evropu valí statisíce zoufalých, nebo ekonomických migrantů -  běženců zaletovaných v autech, či dokonce mrtvých a tyto organizace špehují, šmírují a práskají prosté občany, místo aby zjistily zdroj totálního exodu do Evropy!

 

Suchoj do Sýrie?
Suchoj do Sýrie?

Bleskově: pokud se tato zpráva potvrdí, byl by to další excelentní tah Ruska a Putina, protože proud utečenců, který se zásluhou USA valí do Evropy, nikdo nedokázal zastavit a tvrdým zaútočením proti Islámskému státu z míst Asada by znamenal pro Islámský stát konec dodávek zbraní a smrtelný úder!

Problém běženců a utečenců vznikl  ve špatném překladu z němčiny, angličtiny a francouzštiny do speciálních Zelených karet a chybou tiskárny.

 

Kde hledat logiku?
Kde hledat logiku?

Česká ekonomika úžasně pracuje, jsme nejlepší v Evropě, září naši excelentní ekonomičtí odborníci.

 

Jaromír Štětina s velitelem AZOV Andrijem Bileckým
Jaromír Štětina s velitelem AZOV
Andrijem Bileckým

Výbuch v Kyjevě: Přátelé TOP 09 Štětiny a Schwarzenberga Pravý sektor zaútočil na parlament!  2500 amerických a ukrajinských vojáků, bojová plavidla obou zemí, vojenské letouny a vrtulníky. Americká armáda nasadila do manévrů i dvě ponorky...

Drzost politologů a "pseudoelit" je už za hranou. Máme se tvrději bránit migrantům, nebo zločinným pseudoelitám, které si vyberou vždy to, co se jim hodí?

Kde zase udělali soudruzi chybu nezjistily nejen Eurozprávy, ale ani poradenská společnost Tax Vision. Jakoby ta ČSSD byla zakletá.

Moskva se stává centrem mezinárodní diplomacie v otázce regulování situace v Sýrii, píše Washington Times.

Kalifornská univerzita vydala dokument ze kterého vyplývá, že bohatší Američané získali z vládních programů na obnovitelné energetické zdroje nepoměrně více peněz než chudší domácnosti.

 

Publikováno 13.03.2013

6. guvernérka ruské centrální banky Nabiullinová
 guvernérka ruské centrální banky Nabiullinová

Do funkce guvernéra Ruské centrální banky jmenoval včera ruský prezident Vladimir Putin šéfku svých ekonomických poradců Elviru Nabiullinovou.

Drama na propagandistických servrech vrcholí a nastávají zpravodajské extáze, které uvádějí mnoho občanů do transu nebo zmatení. Tak jak je to s tou de-dolarizací?

Islámský antisemitismus: Předci makaků jsou Židé...

Vážně je to důvod k zabíjení?
Vážně je to důvod k zabíjení?

 

Kdo to ocení? Proč je taková fraška a divadlo kolem vzestupu české ekonomiky a ceny za další dluhy?

 Katastrofa!

Největší ruské bance Sberbank klesl ve druhém čtvrtletí čistý zisk o 44 procent. Za prvních šest měsíců roku se zisk Sberbank snížil o polovinu na 85,2 miliardy rublů.

Eretz.cz
Eretz.cz

V posledních měsících Izrael dováží 75 procent spotřeby své nafty z nalezišť, která se nacházejí v autonomních kurdských oblastech na severu Iráku.

 

To, co se děje v těchto dnech, má sice jasné kontury, ale totální blokaci médií. Nikdo si nechce přiznat, že dolar se třese a s ním i USA! A smích nad rublem tuhne na rtech, když pokračuje další fáze burzovních a ekonomických otřesů!

700Kč, málo, víc a nebo nic? Nekonečné diskuze, zda minimální plat patří do klasické ekonomické soustavy.

 

svazák Kincl z TOP 09
svazák Kincl z TOP 09

Je rok 2015 a jste jako oni: Poslankyně Marta Semelová (KSČM) stane před soudem kvůli svým výrokům o Miladě Horákové či invazi vojsk do Československa v roce 1968. 

 

Napsal Jiří Hermánek
Napsal
Jiří Hermánek

Tak jsem shlédl dokument o Martě Kubišové, Magický hlas rebelky, který se mi velmi líbil. Ano, klobouk dolů před někým, kdo dokázal zahodit dvacet let kariéry. Já to nedokázal. Jsou to jen výjimeční jedinci, kteří to dokáží.

 

Tatra
Tatra

Na jednoho vzdělaného pracujícího je hromada politologů - žvanilů typu politického geografa Michaela Romancovova. K  čemu jsou? Kdo ty kvanta flákačů platí?

 

Jak se točíš korouhvičko?
Jak se točíš korouhvičko?

Samozřejmě kdo jiný: Jakub Janda z think-tanku Evropské hodnoty v obsáhlém článku, který vychází v dnešní příloze Lidových novin Česká pozice.

Prohlášení, která byla vydána, nemají žádnou logiku a souvislost. „Ze syrských Golanských výšin podnikl Islámský džihád placený Íránem“ útok na Izrael, tvrdí izraelská armáda.

Bylo to ponížení, byla to zrada, kdy železné, hranaté maringotky drtily Československo. Ale jsou dva aspekty, které to odsouvají.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...