Kupují zbraně, vyhrožují Rusku, spolčují se s USA a touží bojovat na Ukrajině. Zapomínají, že ukazovat svaly místo vyjednávání nemusí mít vždy jenom pozitivní efekt. A včera to odnesli nevinní...


Petr Uhl
Petr Uhl

Ale dovolte, vážený Petře, předem doušku:

Vážený pane Uhle, v době svobody jste můj úhlavní politický nepřítel. Ale v okamžiku ohrožení, kdy se politici stávají loutkami v rukách generálů, musíme spojit svá usilí, aby se opět navrátila vláda lidu. Po nastolení a věřím, že se vrátí, zase budete můj úhlavní politický nepřítel. Přeji mnoho zdraví: mír je jenom jeden!

je na stejné úrovni, jako ti, co popírali pomoc amerických vojáků na osvobození Evropy do roku 1989! Svojí zaslepeností chcete umlčet ty, kteří naopak nechtějí, aby terorismus USA byl vygumován v zájmu jiného, vyššího řádu.

Že na Krymu po „údajné“ anexi“ lidé okupanta vítají a jsou šťastní, v Iráku, Libyi, Somálsku a dalších zemích je rozvrat a .. A stačí jednu zemi - Irák, kde po sobě zanechal masový vrah George Bush 650 000 mrtvých civilistů v přímém důsledku války!

O co vlastně jde šílencům z USA? Zatím s jistotou můžeme potvrdit několik faktů, ze kterých vyvěrá  naprostá nemožnost ufinancování bilionových dluhů.

Největší obavy přináší západním zemím sbližování vlády Recepa Erdogana s Ruskem a Čínou. Turecko odmítá zbraně z "Pentagonu", což by byla strašná ztráta vývozu USA. A navíc...

 

Bašár al-Asad Sýrie
Bašár al-Asad Sýrie

Bagdád/Damašek/Londýn - Syrští vojáci zabili chemickou municí na severozápadě země šest civilistů. Zemřelo šest lidí včetně celé rodiny - rodičů a jejich tří dětí.

Zpráva BBC a Reuters

Přestože se vrty v USA zavírají a snižují se investice, těží se stále víc. Až na dluhový doraz. Jsou skrytě dotovány vládami Kanady a USA, nebo...


Putin má rakovinu,  byl zastřelen, oběšen,  sezazen z funkce, zatčen. Nyní je čas se porozhlédnout, kdo tyto dementní zprávy v zoufalství "USA urá urá, urá a nikdy jinak" roznášel.

 Svoboda slova v USA

Svoboda je pro každého, kdo má zemi svojí rád.... Není to popěvek z Johnyho Američana?

Čtyřicet procent žen do výroby a  pětiletka je splněna, hlásá další soudružka blondýna v ČSSD...


Stále máme zafixováno v hlavách: bohatý západ, především USA, život v zemljankách v Rusku a hladová Kim Ir-senova Severní Korea.

Sexmise Federica Mogheriniová a Věra Jourová letí do Moskvy, pak do Čečenska a následně na Quatánamo. Vyšetřit všechny vraždy….

Zajímavé: jak se mají obyčejní lidé vyznat v bankovních účtech, půjčkách a dokonce žádat, aby se vlády nezadlužovaly, když nositelé Nobelových cen jsou..Tupci nebo demagogové?

Odměny makléřů na Wall Street loni vzrostly na 29 miliard USD...

Na Ukrajině bylo zastřeleno 2865123694 Rusů. Dále tam bylo 65987562 tanků, 523698542 obrněných transportérů a 3659845623 letadel.

 

Po rozsáhlé, šílené dezinformační kampani a plebejském, naivním kompru Ruska přišlo rozčarování: občané České republiky si významně ťukají na hlavu a přemýšlí o banánech u Bílého domu....

Jenomže to, co nevěděla veřejnost, stratégové z USA můžeme předpokládat, že  ano. Nebo i v této strategii byli primitivní za Ruskem? A i to je další část do skládané mozaiky terorismu na rafinérie a těžaře ropy.

Prezident Ruska Vladimir Putin ratifikoval dohodu o založení Nové banky pro rozvoj, kterou ustavují země BRICS a nová rusko-čínsko-americká ratingová agentura Universal Credit Raiting (UCRG) začne fungovat v nejbližších dnech.

Komerční zásoby ropy ve světě budou v nejbližších měsících kvůli vysokým dodávkám a slabší jarní poptávce dál narůstat.

 

Nyní přichází dokument prezidenta Putina, jak to bylo s Krymem a Janukovyčem. Nechme stranou technikálie, tím ať se baví Rusové a zpravodajci. A zaměřme se nejen na základny, ale i na námořní plavbu a ohrožení Ruska.


Proč svět, USA, Kerry a Obama mlčí, když Izrael postřílí Palestince, kteří jako jedinou zbraň mají rybářský háček a rybářské sítě?

U příležitosti 62. výročí úmrtí Josifa Stalina hovořil Stanislav Belkovskij o nevábném odkazu sovětského diktátora, který se dle jeho názoru promítá do politiky prezidenta Vladimira Putina.

Nadpis uchvátí: jak to ti Rusáci se sestřelením zatají? (Mnoho lidí přelétne nadpisy a první věty) Jenomže děj má pokračování...

 

Všimli jste si výbušných témat, které se vyrojily jak houby po dešti?

Blázen, nebo zoufalý?
Blázen, nebo zoufalý?

Americký velvyslanec v Jižní Koreji Mark Lippert byl ve čtvrtek ráno při cestě na přednášku v hlavním městě Soulu pořezán. Přežil...

Karas je v šoku, jak Putin působí na city občanů Ruska. Taková demagogie: odstranění Putina.

Zdeněk Velíšek: South Stream přehodnotil  Putin a Kreml projekt zrušil …. S nenávistí vyslovil komentátor ČT.

Čtrnáctiletá dívka zdědila po svém otci statisícové dluhy, stala se tak nejmladší bankrotářkou v Česku.

Je už do nebe volající, kolik lidí ještě musí být po celém světě zabitých kvůli americkému terorismu. Přitom je do očí bijící, že tento terorimus se opakuje dnes a denně, aniž by někdo zatím zasáhl.

CIA bude propoustět. Nezaměstnaný superexpert  na mateřské dovolené Eliot Higgins totiž zkoumá s pomocí nových technologií válku na Ukrajině. Krom toho se na Twitteru utkává s prokremelskými blogery.

Mobilní operátor a zároveň poskytovatel internetu ví vše nejen o vašich hovorech, e-mailech, ale i o vašem pohybu. Tyto údaje musí uchovávat. Klient si svá data může vyžádat. Stejně tak ale policie či ČNB. Podle expertů se monitorování nelze vyhnout. Leda nechat zapnutý telefon doma.

Severokorejci po útěku do jižní Koreje jsou velice flustrovaní a musí vyhledávat psychology.

Proč jsou lživé informace v českých veřejnoprávních médiích? Proč musí být americký velvyslanec v Praze vždy židovského původu? Proč musíme obhajovat veřejně americký, ekonomický terorismus a uvádět naprosto lživé informace?


A je to jasné, stejně jako v Sýrii. Jako v Iráku..Putin má 85 - 90% příznivců. Chtěl je zastrašit... Uffff

Někomu hrabe a totálně...

Tyrone, Mo. ( AP )  Střelec zabil sedm lidí, osmá osoba je zraněná. Pravděpodobně prohledával dům od domu v malém městečku Missouri , ohlásila místní policie.

Nikdo tehdy nedokázal uspokojivě vysvětlit, proč je v zájmu českých občanů, aby za jejich peníze navštěvovali resortní ministři „uvědoměle“ památník holokaustu či prokazovali svým hostitelům náklonnost, podobající se více vazalství než vzájemně prospěšné spolupráci.

 

Jen cálujte, když jste blbí...
Jen cálujte Češi, když jste blbí...

České spořitelně klesl loňský čistý konsolidovaný zisk meziročně o 3,3 procenta na 15,07 miliardy korun. Přesto rakouská Erste musí opět jásat!

Zákaz vydávání Karafiátových Broučků v USA. Sexistické. Rakouská hymna se měnila v roce 2012 na návrh skupiny poslankyň, podle kterých byla slova zaměřená jen na mužskou část populace. V hymně se tak změnil čtvrtý verš „jsi vlastí velkých synů“... Prý genderová zrůdnost.

Nejdříve na začátek: dostane li se v Praze tisíci občanům do ruky Pražský telegraf či Komsomolská Pravda - v ruštině a vynecháme li Ukrajince či Rusy, je skoro jistota, že tisíc občanů azbuku ani pořádně nepřečte, natož aby chápalo obsah.

Americká společnost ExxonMobil zhodnotila své maximálně možné ztráty kvůli pozastavení společných projektů s Rosněftí na konci r. 2014 na jednu miliardu USD.

Nezisková organizace Iuridicum Remedium udělila firmě Google hlavní (anti)cenu týkající za sledování lidí. Za dlouhodobé pročítání e-mailů a neprůhledné slídění v soukromí uživatelů.

 

Kde jsme to jenom slyšeli a viděli? Á ano, už si vzpomínáme. Pozorně čtěte. Válka si nevybírá. Drtí každého.

Pokud si kliknete na jejich stránky, sice najdete jména, ale... Ač nic nežádáte, ač jste nikam nepsali, příjde vám tento mail!

Podívejme se na ně očima, které by měly vidět dál, než na výkřik bulvárního nadpisu.

Jak je na tom Rusko doopravdy a kdo jsou ratingové společnosti, hodnotící Rusko? Vlastně nejen Rusko.

Odvolávám, co jsem odvolal, zoufale říká do médií radní Michal Jankovec. Špatně jste si to vyložili. Nikdo nás nehodnotí, nikdo nás nesoudí, nikdo nám nevyhrožuje. Nic takového neexistuje

 

Je to naprostá záhada. Všechna "správná proevropská internetová média" jaksi nedokázala překousnout, že ve zprávě evropského výboru britské Sněmovny lordů, o níž informovala stanice BBC je citován Václav Klaus.

 

PAŘÁT dnes   Přidejte si nás na Facebooku

 

 

Komodity a deriváty ze stránek Kurzy.cz

 

Zlato - graf ceny

 

RUB/CZK - graf kurzu
Kurzy měn ze stránek Kurzy.cz

Poslední komentáře

 • Ten, co to cáluje:

  A před měsícem mexickej červotoč?

 • Petr:

  Klídek a hadr na čelo - nějaký exot ho...

 • n:

  Vzali nám předsedu nebo nevzali.... https://www.nov...

 • *antibuzna*:

  Samozřejmě, že volby budou. Hnutí ANO...

 • n:

  Stačí si poslechnout poslední vysilání...